W jaki fundusz inwestycyjny warto zainwestować ?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: W jaki fundusz inwestycyjny warto zainwestować ?

Postautor: grzesiek768 » 22 wrz 2015, 17:56

jak to jest z Waszym inwestowanie w fundusze inwestycyjne? ktoś Wam pomaga czy sami konstruujecie swoje portfele? Ostatnio w mojej firmie pojawiło się trochę nadwyżek, które chciałbym zainwestować w coś sensownego. Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług p. Bralczyka bo widze, ze w sieci bardzo jest zachwalany jednak sam nie wiem czy warto? Jak myślicie?

oczywiście, specjalista to specjalista i on najlepiej wie w co warto inwestować a w co nie...
grzesiek768

Postautor: Migzik » 23 wrz 2015, 17:56

mi osobiście ciężko coś doradzić zgodnie z tematem - wogole nie znams ie na inwestycjach gdyż sam swoje nadwyżki finansowe z firmy polecam Bralczykowi i jego wiedzy. Grzesiek768 zdecydowanie polecam - uwierz, zyskasz na tym wiele!
sam chciałbym jednak trochę podszkolic sie w tym temacie - macie może do polecenia jakieś strony/portale gdzie można się czegoś dowiedzieć co i jak?
Migzik

Postautor: Marek_Kas » 15 paź 2015, 12:41

Nie wiem w jaki fundusz warto inwestować bo się na tym nie znam. Dlatego też swoje nadwyżki z firmy powierzyłem p Bralczykowi, specjaliście, który wie jak zainwestować i który fundusz wybrać. Dzięki niemu nie obawiam się o efekt - w pełni mu ufam i w pełni polecam!
Marek_Kas

Postautor: markson33 » 23 paź 2015, 14:18

Ja ze swojej strony polecam biznes www.ekologicznaelektrownia.pl Można u nich kupić udziały w spółce celowej, która zarządza elektrownią wiatrową. Ja zainwestowałem 40  000 zł i na razie wszystko jest idealnie. Poza tym inwestycja jest w toku.
markson33

Postautor: Donek » 30 paź 2015, 16:45

osamński pisze:
> Moim zdaniem jeśli ktoś nie ma wiedzy/czasu powinien zainwestować także w
> specjalistę, który sie inwestycją zajmie, np macie Piotra Bralczyka, który
> działa na rynku już długo, jest niezależny, więc nie będzie patrzył tylko
> na to, aby sprzedać korporacyjny produkt a potem zapomnieć.

Dokładnie, ja współpracowałem z Bralczykiem, faktycznie zna się na rzeczy, działa niezależnie, więc nie ma obaw, że coś wciśnie licząc na ugadaną prowizję. Ja z nim wyszedłem bardzo na plus, a też dużo się dzięki współpracy z nim nauczyłem. Tak jak piszesz, jak się nie ma odpowiedniej wiedzy warto się zgłosić do takiego gościa jak Bralczyk
Donek

Postautor: ffefj » 28 lis 2015, 16:03

A nie myslelicie o inwestycji w rope? Moim zdaniem jest to mega opłacalne, brat zarobił juz na tym okrągłą sumke. Z tego co wiem, inwestuje regularnie na m forex.pl (usun spacje).
ffefj

Postautor: lina » 18 gru 2015, 11:14

Według mnie warto skorzystać z pomocy kogoś kto się w tym specjalizuje. Firma w której jestem księgową nadwyżki poleca niezależnemu specjaliście z zarabiajmy.pl Tak jak pisałam jestem księgową więc mam wgląd w to ile na tym zyskują i stwierdzam że opłaca się korzystać z pomocy kogoś kto się w tym specjalizuje.
lina

Postautor: olekk » 10 lut 2016, 22:27

Jeśli nie wiesz jaki fundusz masz wybrać, najlepiej zwróć się do specjalisty. Generalnie jest kilku dobrych (lepiej nie iść do takiego z sieciowej firmy, tylko poszukać kogoś niezależnego, ale pewnego, długo będącego w biznesie) - w wawie masz piotra bralczyka chociażby.
olekk

Postautor: Robokop » 18 mar 2016, 4:34

i włąśnie dlatego dobrze mieść specjalistę jak Pan Bralczyk żeby tego pilnował,zresztą z nim przede wszystkim trzeba się spotkać,pogadać.
Robokop

Postautor: alexyej » 04 lip 2016, 15:14

widzę, że wspominano w watku pana Bralczyka, szukam trochę info na jego temat, bo trafiłem na niego w sieci przy okazji fundyszy właśnie. zastanawia mnie jak wygląda współpraca z nim w tej kwestii i czy tylko fundusze wchodzą w grę, cyz zajmuje sie tez innymi formami inwestowania równolegle, albo czy prowadzi jakieś doradztwo takze w takiej kwestii
alexyej

PoprzedniaNastępna