W jaki fundusz inwestycyjny warto zainwestować ?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: W jaki fundusz inwestycyjny warto zainwestować ?

Postautor: bernarda » 10 kwie 2015, 17:21

no na pewno musi przynieść zwrot pieniedzy, dlatego sama się tym nie "bawie" tylko powierzam fundusze w sprawdzone ręce. akurat tez współpracuję z panem Bralczykiem i jestem bardzo zadowolona!
bernarda

Postautor: mundoo » 25 kwie 2015, 11:05

Kolega wyżej ma rację. Również słysząłem o Panu Bralczyku. To doświadczony finansista. Nie jednemu już pomógł dobrze zarobić. Do tego jest niezależny i to słuszna uwaga. Jeśli miałbym zaczynać inwestycję to raczej właśnie z nim
mundoo

Postautor: janusz » 03 maja 2015, 8:04

Piotr Bralczyk jest właścicielem zarabiajmy.pl? Wygląda to sensownie co tam napisano. Chciałbym zacvzać inwestycję w TFI jednak nie mam doświadczenia. Ktoś może potwierdzić, że Bralczyk jest rzetelnym specjalistą?
janusz

Postautor: aboteusz » 19 maja 2015, 10:32

Tak, ja tez znam Pana Bralczyka - porządny specjalista, rzetelny. Fajne jest to, że działa niezależnie i nie "prowizyjnie".
aboteusz

Postautor: refert » 20 maja 2015, 16:46

A ja nie potwierdzę, bo nie znam żadnego Bralczyka, chociaż o nim dużo piszecie. Ja sam dla siebie jestem doradcą. Dla zainteresowanych jest bardzo dużo informacji o inwestowaniu, więc jak ktoś chce - to może i bez Brlczyka. Zainteresowałem się forexem i od kilku miesiecy - więc stosunkowo od niedawna - inwestuję na mforexie.pl, głównie w waluty, bo teraz jest to opłacalny rynek. Przez cztery miesiące jestem na plusie ok.12% :roll:
refert

Postautor: AndrzejLbn » 22 maja 2015, 6:39

Ja również nie znam żadnego pana Bralczyka i nie korzystam z jego pomocy. Inwestuję z powodzeniem swoje pieniądze w fundusze inwestycyjne, które pod kontrolą ma mój doradca finansowy z Lublina, Łukasz Mendocha. Świetny ekspert, który doskonale wie, gdzie warto zainwestować kasę, a od czego trzymać się jak najdalej, bo można wtopić wieloletnie oszczędności. Nie polecam bawić się w to na własną rękę - mam takich kolegów - ale obecnie są na etapie plucia sobie w brodę, bo stracili sporo kasy.
AndrzejLbn

Postautor: janusz » 22 maja 2015, 12:43

osamński pisze:
> Moim zdaniem jeśli ktoś nie ma wiedzy/czasu powinien zainwestować także w
> specjalistę, który sie inwestycją zajmie, np macie Piotra Bralczyka, który
> działa na rynku już długo, jest niezależny, więc nie będzie patrzył tylko
> na to, aby sprzedać korporacyjny produkt a potem zapomnieć.

No też słyszałem o nim. Kasa w obrocie, gość doradza i raportuje co się dzieje. Taka opcja jest całkiem dobra, zwłaszcza dla tych co jeszcze nie mają dużego doświadczenia w inwestowaniu, albo dla tych co nie mają czasu siedzieć i tego obserwować.
janusz

Postautor: jasiekk » 22 maja 2015, 21:05

Też uważam że można samemu sobie poradzić z inwestowaniem. Sam zaczynałem od wersji demo na mforexie.pl, potem było parę złotych, a teraz jest już poziom trzeci - poniżej tysiaca nie inwestuję i uwierzcie mi że sami sobie świetnie poradzicie, poza tym na forexie też są doradcy ;)
jasiekk

Postautor: Adam » 30 maja 2015, 15:24

Trzeba się naprawdę znać i miec dużo czasu żeby samemu inwestować. Pan Bralczyk to dobry wybór bo jest niezależnym specjalistą to znaczy nie żadnych planów sprzedażowych i nie bedzie nam wciskał czegoś na siłe tylko to co bedzie w tej chwili opłacalne
Adam

Postautor: rapierr » 01 cze 2015, 7:28

No właśnie właśnie...Ja próbowałem się zabrać za to sam - ale nie starczyło mi czasu na dokształcanie się (w tej akurat kwestii jestem zupełnym laikiem) i na monitorowanie tego. Chyba rzeczywiście zwrócę sie do tego bralczyka.
rapierr

PoprzedniaNastępna