W jaki fundusz inwestycyjny warto zainwestować ?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: W jaki fundusz inwestycyjny warto zainwestować ?

Postautor: Uzzi » 11 lip 2016, 18:02

doradztwo tez ma. myślę ze taka współpraca ze specjalista jakim jest Pan Piotr jest warta zainteresowania. jezeli ktoś nie wie co zrobić z funduszami, to szkoda żeby leżały na koncie, warto się poradzić takich ludzi jak Pan Bralczyk!
Uzzi

Postautor: Montes » 23 lip 2016, 13:18

Ja współpracuję z Panem Bralczykiem od 2011 roku, przeszliśmy razem przez kryzysy Hiszpanii, Grecji, teraz Brexit - a ja ciągle na plusie! Warto
Montes

Postautor: babtu » 11 sie 2016, 9:36

Jestem blisko decyzji, ale mam jeszcze wątpliwości. Temat w jaki chcemy wejść to obligacje prywatne, ale mam dokładnie upatrzoną firmę, chodzi o - Blue Investment Group. To pierwszy temat, w którym ewidentnie widzę taki potencjał, bo oni mają dostęp do nieruchomości bankowych, kupują za kilka razy mniej, niż te mieszkania są warte. Takim mieszkaniem obligacja jest zabezpieczana, więc ewidentnie nie da się stracić. Co w takim wypadku zrobić?
babtu

Postautor: Misiek » 30 sie 2016, 8:24

Ja słyszałem że Zarabiajmy.pl to dobry specjalista. Można mu zaufać bo jest niezależny. Zna się na funduszach jak mało kto i naprawdę potrafi na nich zarobić! Gdymym tylko sam dysponował większymi środkami pewnie bym się do niego zwrócił!
Misiek

Postautor: babtu » 30 sie 2016, 11:56

Czy ktoś wie coś więcej o Blue Investment Group?
Pojawiło się pytanie o nich. Przeszukiwaliśmy internet w poszukiwaniu jakieś krytyki, ludzi, którzy nie dostaliby kasy i nie ma czegoś takiego.
O co zatem w tym wszystkim chodzi? Bo biznes wygląda na pewny, nie widać ryzyka, a jednak zyski kilkukrotnie wyższe niż przy lokatach.
Jak to oceniają bardziej doświadczeni?
babtu

Postautor: felixfelicis » 31 sie 2016, 22:00

a nie lepiej w nieruchomości? i to najlepiej takie, które można odnająć turystom? ja tak już od jakiegoś czasu inwestuję, to jest całkiem dobra sprawa, z wynajmu miejscówek wakacyjnych jest dobry pieniądz, nawet jak na kredyt coś bierzesz, to ci się kiedyś zaczyna zwracać, a początkowo na spłatę fajnie starszcza. wcześniej kupowałem takie prostrze rzeczy - działki pod kempingi z domkami holenderskimi na przykład, albo z takimi drewnianymi postymi chałupkami, ale ostatnimi czasy myślę o czymś porządniejszym, bardziej mieszkalnym i całorocznym. natknąłem się w sieci na fajne apartamenty w Rowach - http://www.apartamentyrowy.pl/ - wydają się być solidną inwestycją, trochę większy budżet potrzebny, ale to można raczej własnie caorocznie wynajmować z wyższą ceną w sezonie. polecam zainteresować się tematem inwestowania w nieruchomośc i takie własnie turystyczne miejscówki, bo zarobek całkiem niezły
felixfelicis

Postautor: Maciuś » 01 paź 2016, 9:05

Jeśli chcesz inwestowac w fundusze to tylko z odpowiednim specjalistą. Wiele dobrego słyszałem o Piotrze Bralczyku. Jeśli ktoś nie jest zdecydowany to sporo informacji o inwestowaniu w fundusze można na jego stronie zneleźć zarabiajmy.pl
Maciuś

Postautor: ylla » 25 lis 2016, 15:48

też dużo słyszałam o Bralczyku, znajomi chyba nawet inwestowali u niego, ale nie pamiętam czy dalej korzystają z jego usług. Podobno jest z nim świetny kontakt i każdemu doradza indywidualnie i dobiera w co warto zainwestować, więc w tym przypadku pewnie lepiej się z nim skontaktować niż zastanawiać samemu
ylla

Postautor: Szewek » 23 lip 2017, 9:13

ja sie za bardzo nie znam ale pomaga mi Pan piotr Bralczyk i szczerze mówiąc dobrze nam to wychodzi - ta współpraca. ja się wiele ucze, pieniadze nie leżą na koncie odłogiem, Pan Piotr doradza i sugeruje co i jak...jestem zadowolony z takiego rozwiązania!
Szewek

Postautor: amberus » 14 sie 2017, 9:03

Zapraszam zainteresowne osoby konkretnymi inwestycjami do kontaktu , skype janubers1 Dokładnie pokarzę co i jak. Biznes z firma Polską na wiele lat. Również zapraszam osoby prowądzace firmy.
amberus

PoprzedniaNastępna