W jaki fundusz inwestycyjny warto zainwestować ?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

W jaki fundusz inwestycyjny warto zainwestować ?

Postautor: Wojtek » 13 sty 2015, 21:06

Gdzie najczęściej lokujecie swoje pieniądze, jaki fundusz jest najlepszy?
Wojtek

Re: Fundusz Inwestycyjny

Postautor: Łuka_sz » 16 sty 2015, 9:54

Jednoznacznie nie można określić które fundusze są najlepsze. To wszystko zależy czego oczekujesz po danej inwestycji. Ze swojej strony mogę powiedzieć że lokuję swoje oszczędności w Compensie. Fundusze są do sprawdzenia na ich stronie lub co jest o niebo lepsze według mnie. rozmowa z agentem, notabene jest bezpłatna.
Łuka_sz

Re: W jaki fundusz inwestycyjny warto zainwestować ?

Postautor: bajkon » 20 sty 2015, 10:31

Kwestia tego na co wam budżet pozwoli, zobaczcie - hale.jartom.com/nieruchomosci/Magazyn-w-doskonalej-lokalizacji-Warszawa-3021chi2w?_ga=1.230715679.1215210252.1404207444 W tym momencie można genialnie zainwestować, ale jednak coś takiego wymaga na starcie na prawdę potężnych środków.
bajkon

Postautor: Halina » 20 sty 2015, 11:40

Konkretnie co z Compensy polecacie do inwestowania?
Halina

Postautor: olesnicki » 28 sty 2015, 13:36

Jeśli już inwestować w fundusze inwestycyjne to moim zdaniem należy zwrócić się do profesjonalisty. Niezależnego, nie takiego, który będzie usiłował Wam sprzedać produkt z najlepszą prowizją. Natomiast są na rynku osoby, które zajmują się tym od lat (jak Piotr Bralczyk - możecie zobaczyć jego stronę- wizytówkę zarabiajmy.pl) i zajmują się właśnie monitorowaniem waszej inwestycji, wskazywaniem korzystnych ścieżek.
olesnicki

Postautor: piotr123 » 29 sty 2015, 8:36

Ja z kolei polecam rónież niezależną firmę F-Trust, która posiada bardzo szerokie portfolio funduszy polskich oraz zagranicznych. Goście są nieźli. Firma na 100% "nie wciska kitu".. Wejdź sobie na początek na ich szkołę inwestycyjną gdzie można znaleźć dobrze zarządzane hipotetyczne portfele modelowe: https://www.f-trust.pl/szkola-inwestycyjna-f-trust-styczen-2015
piotr123

Postautor: Kasia1987 » 30 sty 2015, 11:03

Zadne biznesy internetowe, akcje czy fundusze niby inwestycyjne.Zainwestujcie w cos pewnego - np surowce czy zloto, w pewnych i sprawdzonych firmach! Ja jestem juz w jednej 2 lata i co miesiac mam kase na konto a nic nie robie. Jesli chcesz moge Ci pomoc.
Kasia1987

Postautor: oecompensa » 02 mar 2015, 1:34

Halina pisze:
> Konkretnie co z Compensy polecacie do inwestowania?

Pani Halino,

Compensa, w ramach ubezpieczeń na życie, umożliwia inwestycję w szeroką gamę ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych: od funduszy z gwarantowanym zyskiem po fundusze akcyjne. Dodatkowym atutem naszej oferty jest możliwość wielokrotnej zmiany alokacji środków pomiędzy funduszami z oferty w trakcie trwania umowy. Jest to niezwykle istotne, gdy po jakimś czasie chcemy zmienić swoją strategię inwestowania. Jestem przekonany, że kontakt z naszym agentem ułatwi Pani dokonanie odpowiedniego wyboru. Kontakt z naszymi doradcami możliwy jest poprzez naszą stronę internetową pod adresem: www.compensa.pl/tabid/64/Default.aspx.

Więcej informacji o ubezpieczeniach na życie Compensa, w tym z funduszem, znajdzie Pani na naszej stronie internetowej pod adresem: www.compensa.pl/klient-indywidualny/ubezpieczenie-na-zycie/tabid/86/Default.aspx oraz u naszych agentów i brokerów ubezpieczeniowych posiadających w swojej ofercie ubezpieczenia Compensa.

W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Compensa
oecompensa

Postautor: osamński » 02 kwie 2015, 12:03

Moim zdaniem jeśli ktoś nie ma wiedzy/czasu powinien zainwestować także w specjalistę, który sie inwestycją zajmie, np macie Piotra Bralczyka, który działa na rynku już długo, jest niezależny, więc nie będzie patrzył tylko na to, aby sprzedać korporacyjny produkt a potem zapomnieć.
osamński

Postautor: ulicafinansowa.pl » 02 kwie 2015, 20:45

W funduszu inwestycyjnym ważne jest aby zapewnili zwrot zainwestowanej kwoty.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

Następna