Hale magazynowe w Polsce

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: Hale magazynowe w Polsce

Postautor: poben » 09 wrz 2017, 1:03

Obserwuję ich bazę od lat. Liczba dobrych ofert rzeczywiście stale rośnie, w coraz większej liczbie miast można te hale przejmować na naprawdę bardzo dobrych warunkach. Ciekawe jak będzie wyglądać przyszłość, ale potencjał inwestycyjny jest teraz rzeczywiście widoczny.
poben

Postautor: bozek » 21 lis 2017, 4:39

Ten rodzaj biznesu nabiera wartości Małe firmy i nie tylko coraz częściej sprowadzają różne towary z zagranicy i szukają miejsc do ich składowania.Taką inwestycję poczynił właśnie mój kolega który z pomocą firmy ocmer.com.pl/hale/hale-produkcyjne wybudował halę z przeznaczeniem na magazyn. Teraz wynajmuje facetowi który z Niemiec sprowadza używane meble Biznes zaczyna dopiero się rozwijać ale wszystko jest na najlepszej drodze Wracając do pytania -warto.
bozek

Postautor: prober » 24 lis 2017, 9:39

SOLID HALE zajmuje się stawianiem hal stalowych i akurat to optymalne rozwiązanie pod takie inwestycje. Jeśli mam sugerować kogoś konkretnego, to zdecydowanie oni. W przypadku takich działalności zdecydowanie największe znaczenie ma według mnie doświadczenie, kompleksowa realizacja i odpowiedzialność. Co wam po tanim wykonawcy, który wam zawali projekt? Realizacje tego typu muszą być po prostu perfekcyjne.
prober

Poprzednia