Kilka pomysłów na własny biznes - prośba o ocenę

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: Kilka pomysłów na własny biznes - prośba o ocenę

Postautor: Jagoda » 31 maja 2016, 13:30

Jak dla mnie to każdy pomysł na biznes jest dobry, ale trzeba umieć sprzedawać produkty, bo bez tego ani rusz. Uważam, że dobrym pomyslem na zwiększenie konwersji jest dział contact center. U siebie w firmie zastosowaliśmy takie rozwiązanie i jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni. Zainwestowaliśmy w takie oprogramowanie do pomocy: http://focustelecom.pl/contact-center/ ale wiem, że na rynku jest bardzo duży wybór tego typu produktów.
Jagoda

Postautor: imon » 01 cze 2016, 14:40

szwajda pisze:
> A może franczyza? nie trzeba inwestować bardzo dużo a można mieć fajną
> firmę. Ja własnie mysle nad swoim foodtruckiem http://crazypepe.pl/ :)
> Pizzernia ma dobrą ofertę i kusi mnie zwłaszcza ze dobre lokalizację moim
> zdaniem są

a jakie lokalizacje ? bo foodtrak wg mnei moze się przemieszczać to chyba jakieś konkrtetne miejce nie potrzebne, jedziesz tam gdzie danego dnia wiesz że bedzie zysk no pod uczelnie, sklepy wieksze itp
imon

Postautor: magmoo » 04 cze 2016, 10:57

Tu jest wiecej info na ten temat www.biznespodmarketem.pl

też na to trafiłem, wyglada interesujaco ta oferta
magmoo

Postautor: topek » 19 cze 2016, 12:38

ja miałem to szczęście, ze po studiach medycznych pomysł na własny biznes miałem w kieszeni, otworzyłem mały gabinet, na początku nie było jakoś łatwo wcale ale teraz już spokojnie sobie radzę, teraz nawet wymieniłem sprzęt na nowy z kosmed, bo promocje i rabaty na ultrasonografy mają bardzo fajne więc nie był to jakiś ogromny wydatek
topek

Postautor: jimmii » 01 paź 2016, 9:33

Własny biznes to super sprawa. Mimo róznych trudności na początku i w trakcie prowadzenia firmy, to satysfakcja jest ogromna. Ja swoją firmę założyłem w czechach z pomocą idoneo. Dzięki nim miałem dużo łatwiejszy start, a prowadzenie biznesu u naszych sąsiadów po prostu bardziej się opłaca :)
jimmii

Postautor: benita » 29 lis 2016, 12:32

Własny gabinet to doskonały pomysł na biznes, i chociaż urządzenie go jest na pewno kosztowne to potem można już oszczędzić na artykułach medycznych kupując je na solomedica.pl, tam można zrobić to taniej i szybciej niż kupując w tradycyjnym sklepie.
benita

Postautor: arameta » 25 gru 2016, 3:03

ja prowadzę zdecydowanie kobiecy biznes bo mam pracownię krawiecką i bardzo cieszę się, że się na taki krok zdecydowałam, prowadzę biznes w domu więc jeżeli chodzi o ten aspekt na pewno było mi łatwiej bo to na początku jednak ograniczyło wydatki i tylko w sensowną maszynę z galerii łucznika musiałam sobie zainwestować http://www.galerialucznik.pl/pl/p/Martyna-2080-Nowosc-Wysylka-Gratis-/1314 ale było warto i cieszę się że pracuje na siebie
arameta

Postautor: Garaton » 11 sty 2017, 12:36

myślę, że to nie jest kwestia "wymyślania" sobie biznesu, trzeba się na czymś znać i mieć do tego serce żeby wypaliło, ja mam gabinet swój stomatologiczny i zawsze wiedziałem że to właśnie chcę robić, najtrudniej było ze sfinansowaniem wszystkiego ale granty na biznes też można dostać a mam świetny sprzęt z topdental u myślę, że zakup szybko się zwróci
Garaton

Postautor: EllaMn » 24 sty 2017, 8:07

Sklep internetowy jest bardzo dobrym pomysłem na biznes, zwłaszcza patrząc jak duże sukcesy sklepy on-line odnoszą. Ważne jest to, aby wyróżnić się czymś wśród konkurencji - może to być unikatowy towar, konkurencyjne ceny lub dobrze dopracowana reklama (zwłaszcza w internecie). Sklep internetowy jest o tyle dobrym biznesem, że zawsze można go rozwijać, chociażby poprzez rozszerzenie działalności na inne kraje. Ja zdecydowałam się parę miesięcy na ten krok i z pomocą firmy Nowe Kolory wdrożyłam sklep na rynek niemiecki, co było świetną decyzją. Dzięki ich pomocy skutecznie weszliśmy na rynek, ze wszystkimi formalnościami i dzisiaj skutecznie rozwijam swój sklep!
EllaMn

Postautor: koniesz » 25 sty 2017, 13:50

A ja uważam, że powinieneś znaleźć niszę rynkową i tam uderzać. Znajdź coś, czego jeszcze nie ma na rynku. Może w Twoim mieście nie ma czegoś, co jest w innym mieście i dobrze funkcjonuje? A może chcesz coś ściągnąć z zagranicy, czego u nas jeszcze nie ma? Wystarczy się rozejrzeć, a można znaleźć wiele ciekawych pomysłów na biznes. Po co otwierać biznes na rynku, który jest już przepełniony i naprawdę ciężko o klienta.
koniesz

PoprzedniaNastępna