Kilka pomysłów na własny biznes - prośba o ocenę

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: Kilka pomysłów na własny biznes - prośba o ocenę

Postautor: Gość » 02 lut 2017, 15:59

Mnie zainteresował pomysł franczyzy.Konkretnie myślę o otwarciu multiagencji ubezpieczeniowej pod logo CUK.Na rozkręceni tego biznesu potrzeba tylko 15 tysięcy.
Gość

Postautor: Karol_D » 15 lut 2017, 1:43

Widzę że nie tylko ja wpadłem na pomysł z gabinetem stomatologicznym, ale dobrze, myślę że to pomysł który może Ci się opłacić w przyszłości, tylko polecam od początku zwrócić uwagę na szczegóły i znaleźć coś czym będziesz się wyróżniał. W swoim gabinecie daje małym pacjentom drobne upominki i gadżety które kupiłem w solomedica, maluch nie dość przestaje się bać to potem chcą wracać bo czeka na niego miły pan z zabawkami. To mój pomysł, teraz znajdź coś co Ciebie wyróżni.
Karol_D

Postautor: danielw » 18 lut 2017, 15:05

Jeśli zainteresuje cię revshare, mogę polecić jeden bardzo dobry. Oczywiście, niesie to za sobą ryzyko, ale na branży reklamowej da się zarobić - o ile ma się głowę na karku.
Program, w który zainwestowałem daje około 10% miesięcznie. Udało mi się skontaktować bezpośrednio z założycielami. Są to ludzie doświadczeni, z nowatorskim podejściem do tematu. Pytałem ich o pomysły na przyszłość programu, odpowiedzi były bardzo racjonalne.
Chętnie udzielę więcej informacji przez mail: daniel.wadolkowski@gmail.com
danielw

Postautor: Wigroska » 23 mar 2017, 23:34

[quote="Garaton"]myślę, że to nie jest kwestia "wymyślania" sobie biznesu, trzeba się na czymś znać i mieć do tego serce żeby wypaliło, ja mam gabinet swój stomatologiczny i zawsze wiedziałem że to właśnie chcę robić, najtrudniej było ze sfinansowaniem wszystkiego[/quote]

Fakt, gabinet stomatologiczny do tanich nie należy... Wiem, bo brat otwiera... Szukał oszczędności wszędzie, nawet na takich rzeczach jak ręczniki papierowe. I takie drobne akcesoria medyczne kupiliśmy na solomedica.pl
Ale opłaciło mu się to, bo teraz już sporo zarabia.
Wigroska

Postautor: myssa » 30 mar 2017, 19:44

ja chciałam mieć firmę sprzątającą. I wiecie co - mam firmę sprzątającą i sama w niej pracuję również sprzątam. Są to hotele, biurowce, lubię to robić. Zaczynało się niewinnie ogłosiłam się na portalu Kochaj i Dbaj, i tak machina ruszyła. Jak się okazało konkurencja jest ogromna, i tak jak mówisz wiele z niej jest nieuczciwa, ale jeżeli Ty jesteś uczciwy to się utrzymasz na rynku bo ludzie to doceniają.
myssa

Postautor: Gość » 09 kwie 2017, 18:14

[quote="Gość"]Mnie zainteresował pomysł franczyzy.Konkretnie myślę o otwarciu multiagencji ubezpieczeniowej pod logo CUK.Na rozkręceni tego biznesu potrzeba tylko 15 tysięcy.[/quote]
Jak na franczyzę to mały wkład.Cuk jest rozpoznawalny,to też argument za. Myślę że warto.
Gość

Postautor: Gość » 16 maja 2017, 11:29

Zajrzałam na stronę Cuk.Mają bardzo pomocny kalkulator do porównywania cen polis. Trochę taniej można auto ubezpieczyć.
Gość

Postautor: Marillo » 27 maja 2017, 19:30

Biznes trzeba wybierać tak, żeby czuć się w nim dobrze, inaczej nie widzę wielkich szans powodzenia prawdę mówiąc, no i o kwestii nazwy też trzeba pamiętać, bo raz że musi odpowiednio trafiać do klienta a dwa, że też zależnie od formy działalności też trzeba na pewne rzeczy zwracać uwagę nazwadlafirmy.com/nazwa-firmy-ze-wzgledu-na-forme-prawna-dzialalnosci-gospodarczej/ i warto od samego początku o tym wiedzieć
Marillo

Postautor: Gość » 03 cze 2017, 11:44

[quote="Gość"]Mnie zainteresował pomysł franczyzy.Konkretnie myślę o otwarciu multiagencji ubezpieczeniowej pod logo CUK.Na rozkręceni tego biznesu potrzeba tylko 15 tysięcy.[/quote]
Dobrą propozycją jest też otwarcie ich punktu partnerskiego.Ubezpieczenia to rozwojowa branża.
Gość

Postautor: Rabel » 04 cze 2017, 21:30

Niezależnie na jaki biznes ostatecznie się zdecydujemy bardzo istotna jest dla niego nazwa, nazwydlafirm.com/dobra-nazwa-dla-firmy/- taka która dla klienta będzie łatwa do zapamiętania a z drugiej strony wyróżni nas na tle konkurencji z branży- to połączenie wbrew pozorom nie jest takie łatwe
Rabel

PoprzedniaNastępna