Mieszkanie jako inwestycja?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: Mieszkanie jako inwestycja?

Postautor: limka1 » 16 maja 2017, 11:24

Na pewno warto inwestować w mieszkania w Warszawie. Sprawdźcie sobie inwestycje Bliskie Bemowo. Znajduje się ona przy Powstańców Śląskich 58A . Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie cisze i spokój. W okolicy znajdziecie punkty handlowo-usługowe, obiekty gastronomiczne, kluby sportowe, przedszkola, szkoły oraz między innymi Park Leśny Bemowo.
limka1

Postautor: majer » 30 maja 2017, 10:44

Jak najbardziej mieszkanie jako inwestycja jest ok, jeśli ma się gotówkę to to świetna bezpieczna lokata. Tylko kupować trzeba w dużych miastach, w zasadzie to ja preferowałbym tylko Warszawę - tu mam pewność, że chętnych na wynajem będzie zawsze wielu. Dodatkowo samo mieszkanie nie straci na wartości jeśli kupimy w dobrej dzielnicy od znanego dewelopera, który nie buduje na odwal się. Mokotów jest dzielnicą bardzo dobrą do tego typu inwestycji, jest coraz mniej miejsca i niedługo w tym miejscu mieszkania będą jeszcze droższe, teraz z najnowszych apartamentów to są od apm-development.com.pl Ceny są jeszcze umiarkowane, można wybrać wykończenie pod klucz więc czasu nie tracimy na samodzielne wykańczanie, dobre lokalizacje i wysoki standard. Tego typu mieszkania w tej dzielnicy są chętnie wybierane przez klasę średnią pod wynajem długoterminowy (rodziny tak często się nie przeprowadzają). Więc polecam.
Awatar użytkownika
majer

Postautor: agatinka987 » 28 cze 2017, 2:45

Nie sądzę. Mój znajomy miał kilka mieszkań. Ciągle miał kłopoty z wynajmującymi. Ja też rozglądam się za możliwością zainwestowania. Pomyślałam o akcjach. Zastanawiam się nad firmami z rynku energetycznego jak firma ONICO S.A. Podobno są liderem w swojej branży.

Ostatnio przesunięty w górę 28 cze 2017, 2:45 przez: Anonymous.
agatinka987

Poprzednia