Mieszkanie jako inwestycja?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Mieszkanie jako inwestycja?

Postautor: arekmarekczarek » 04 sie 2015, 9:27

Myślicie ze to bedzie dobry interes? W jakich miastach można kupic coś fajnego, zeby ludzie jednak sie opłacało?
arekmarekczarek

Re: Mieszkanie jako inwest7ycja?

Postautor: mikolajkowal » 04 sie 2015, 11:05

Ja ostatnio kupilem w Leśnym Zakątku w Bialymstoku. Tam sprzedaje Piątkowski Development jakbyś był zainteresowany :) bardzo duże mieszkania, mniej niż 100 m2 nie było wiec dla ludzi szukajacych przestrzeni idealne :)
mikolajkowal

Postautor: ulicafinansowa.pl » 05 sie 2015, 7:43

Mieszkania to bardzo dobry biznes, najlepiej jest kupić mieszkanie w mieście gdzie jest dużo studentów, bo łatwo jest tam znaleźć chętnych na wynajem.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

Postautor: tobeks » 08 wrz 2015, 23:00

Proszę tutaj - jartom.com/nieruchomosci/Zespol-budynkow-produkcyjnomagazynowych-Lomianki-1391adzs
Potencjał jest, zainwestować można, ale zakładając odpowiednie podejście, potencjał. Okres jest taki, że dobra inwestycja wymaga środków, ale również specjalistów, którzy te okazje wykorzystają.
tobeks

Postautor: padko » 28 lis 2015, 16:12

JARTOM, tam dopiero widać możliwości, widać potencjał - szczególnie jesli mowa o centrach dystrycji. Widzieliście halę w Łomiankach? Halę w Grójcu? Tam to dopiero można zainwestować, tylko to nie są pomysły na realizację przez kilka tygodni, lecz na lata.
padko

Postautor: bozena96 » 18 mar 2016, 4:51

inwestycja w mieszkanie zawsze się opłaca na http://www.grojecka216.com/ w wawce są fajnie budowane lokale mieszkalne blisko meta nieopodal placówki takie jak przedszkola i wcale nie jest drogo
bozena96

Postautor: bozena96 » 26 kwie 2016, 12:16

Przy zakupie mieszkania dobrze jest pomysleć o notariuszu i o dobrym znam jednego z Cieszyna http://patrykmiodonski.notariusz.pl/
bozena96

Postautor: ktosia » 08 cze 2016, 1:19

Mieszkanie jako inwestycja? Czemu nie! Jest ostatnio również przeze mnie zauważony trend kupowania pokoju hotelowego czyli inwestycja w aparthotele, też rozważam taką opcję bo nie angażuje tak inwestora jak zwykłe mieszkanie pod wynajem, wolę opcję Wola Invest . :)
Awatar użytkownika
ktosia

Postautor: pixx » 09 cze 2016, 18:41

mysle ze to dobry pomys, tym bardziej teraz mozna trafic mieszkanie w naprawde fajnej cenie. ja korzystalam z biura nieruchomosci NowodworskiEstates i wlasnie agent z tego biura wyszukal mi fajna okazje, wynajmuje teraz mieszkanie studentom i zarabiam
pixx

Postautor: Lolek » 26 lip 2016, 22:24

Zgadzam się, że kupno mieszkania to dobra inwestycja. Jeśli kogoś stać, to warto mieszkanie na wynajem kupić. Co do notariusza to ja znam http://notariuszrudaslaska.pl/ i to bardzo solidny człowiek, kilka spraw już u niego załatwiałem.
Lolek

Następna