Mieszkanie jako inwestycja?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: Mieszkanie jako inwest7ycja?

Postautor: gram » 04 sie 2016, 7:33

mieszkanie pod wynajem już kupiłem parę lat temu i teraz się zastanawiam czy nie postawić kolejnego kroku i kupić apartament nad morzem. Mój znajomy ma własnie taki apartament w Rowach, byliśmy tam kiedyś u niego, bardzo fajne osiedle, bodajże na Nadmorskiej. w okresie urlopowym ma dużo chętnych na wynajem, a poza sezonem też raczej nie narzeka. Jest u niego w apartamentowcu jeszcze kilka lokali więc się chyba zdecyduję
gram

Postautor: babtu » 08 sie 2016, 10:30

Mieszkanie jako inwestycja jak najbardziej, ale jedynie w wybranych lokalizacjach. Nie wszędzie mieszkania zyskują na wartości - powiedziałabym, że w większości lokalizacji nie ma to sensu, ale jeśli chodzi o kurorty wakacyjne, zimowe, to zdecydowanie tak. W PL nawet pomimo tak krótkiego sezonu letniego i tak nieruchomości nad morzem cały czas zyskują na wartości. Nie są to jakieś kolosalne wyniki, ale można zarobić dużo więcej niż np. zostawiając pieniądze na lokacie.
babtu

Postautor: KrzysztofKus » 07 wrz 2016, 17:29

Ja inwestuje tylko w mieszkania. Różne rzeczy tracą na wartości, ale mieszkania mogą tylko drożeć. Pozatym zarabiają na siebie, a im więcej tym większy przychód. Warto zasięgnąć porady specjalistów w tej dziedzinie. Rzućcie okiem na stronę http://hbnyskienieruchomosci.pl/ stronaglowna.html - przekonacie się że mieszkanie to najlepsza inwestycja!
KrzysztofKus

Postautor: Boleslaw » 08 wrz 2016, 19:47

KrzysztofKus pisze:
> Ja inwestuje tylko w mieszkania. Różne rzeczy tracą na wartości, ale
> mieszkania mogą tylko drożeć. Pozatym zarabiają na siebie, a im więcej tym
> większy przychód. Warto zasięgnąć porady specjalistów w tej dziedzinie.
> Rzućcie okiem na stronę http://hbnyskienieruchomosci.pl/ stronaglowna.html
> - przekonacie się że mieszkanie to najlepsza inwestycja!

Oooo to tak jak i jak! http://hbnyskienieruchomosci.pl/ to biuro nieruchomości w którym ja kupiłem mieszkanie na Nyskim rynku. Warto zajrzeć na ich stronę
Boleslaw

Postautor: Kora_K » 09 wrz 2016, 11:01

W mieszkania zawsze warto inwestować. Jakie miasta? Tak gdzie są studenci:) Może Wrocław, Katowice, Kraków? Oczywiście Warszawa. To wszystko zależy od kwoty jaką możesz przeznaczyć na zakup i prawdopodobny lekki remont mieszkania przed wynajmem.
Kora_K

Postautor: rebel77 » 01 paź 2016, 8:43

warto w dużych miastach, ale miejscowości turystyczne to też spoko sprawa, albo gdzies w górach albo nad morzem - ta druga opcja zarabia więcej we wakacje, wiadomo. i najlepiej nie inwestować wtedy w jakieś kanciapki, tylko normalne mieszkania, w standardzie apartamentów, bo wtedy można po latach nawet odpsrzedać to mieszkanie jakiejś rodzince. na przykład jak coś takiego w Rowach www.apartamentyrowy.pl
rebel77

Postautor: lofo » 07 paź 2016, 4:21

pewnie, że się opłaca zainwestować w mieszkanie. pod wynajem idealnie, bo się arabia na tym przecież. rebel77 - ciekawa propozycja z tymi apartamentami nad morzem, a Rowy to faktycznie urocza miejscowość, to mogłoby się udać :) a samemu na starsoć, jak mieszkanie będzie spłacone też nie byłoby przykro zamieszkać nad morzem :)
lofo

Postautor: canis » 16 lis 2016, 4:38

Mieszkanie lub dom to świetna inwestycja, a jeśli stać kogoś na to by kupić mieszkanie w Warszawie, a jeszcze lepiej w Londynie to już w ogóle jest się ustawionym do końca życia. Co mądrzejsi emigranci pracujący legalnie w Anglii, jak tylko są zdolni do wzięcia kredytu to kupują mieszkanie w Londynie, mieszkają w jednym z pokoi a pozastałe 1-2 wynajmują. W ten sposób z wyajmu spłacają kredyt + opłacają rachunki, czyli mieszkają de facto za darmo. Jak już spłaci się kredyt, to można to mieszkanie w całości wynająć a samemu zamieszkać na jakiejś rajskiej wyspie w Tajlandii, gdzie koszty życia są śmiesznie niskie. ;)
binarne-opcje.pl -zacznij zarabiać na opcjach binarnych!

iearn.pl - zarabiaj bitcoiny!
canis

Postautor: JustynaGrodzka » 17 lis 2016, 8:28

canis pisze:Mieszkanie lub dom to świetna inwestycja, a jeśli stać kogoś na to by kupić mieszkanie w Warszawie, a jeszcze lepiej w Londynie to już w ogóle jest się ustawionym do końca życia. Co mądrzejsi emigranci pracujący legalnie w Anglii, jak tylko są zdolni do wzięcia kredytu to kupują mieszkanie w Londynie, mieszkają w jednym z pokoi a pozastałe 1-2 wynajmują. W ten sposób z wyajmu spłacają kredyt + opłacają rachunki, czyli mieszkają de facto za darmo. Jak już spłaci się kredyt, to można to mieszkanie w całości wynająć a samemu zamieszkać na jakiejś rajskiej wyspie w Tajlandii, gdzie koszty życia są śmiesznie niskie. ;)

Chyba zrobiłam straszny błąd, bo kupiłam mieszkanie w Krakowie na tym osiedlu http://praskapark.pl/, które LOndynu nie przypomina;D W zasadzie gdybym wcześniej przeczytała ten wpis to bym serio się zastanowiła dwa razy. I tak myślę, że będę to mieszkanie wynajmować, bo jest blisko centrum wiec szybciej się spłaci, a później będzie można na nim zarabiać na studia dla dzieci;)
https://www.facebook.com/groups/1318810368185788/1318814674852024/?notif_t=like&notif_id=1483101354274481
JustynaGrodzka

Postautor: koniesz » 23 lis 2016, 10:02

A co myślicie o tym, żeby wziąć kredyt po to, żeby inwestować w mieszkania na wynajem? Opłaca się? Po jakim czasu mniej więcej wychodzi się na zysk?
koniesz

PoprzedniaNastępna