Mieszkanie jako inwestycja?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: Mieszkanie jako inwest7ycja?

Postautor: ilonakaminska80 » 25 lis 2016, 14:48

Pewnie, że tak! Jeżeli masz wolne środki to nieruchomość jest najlepszą inwestycją ! Najlepiej w większym mieście, gdzie ceny za wynajem są stosunkowo korzystne dla właściciela mieszkania. Mój sąsiad inwestuje w mieszkania w Warszawie, fakt, spory koszt, ale po kilku latach zwraca się z bardzo dużą nawiązką. Ciężko też znaleźć w miarę porządnych lokatorów. Najlepiej szukać mieszkań w średniobogatej dzielnicy, ludzie bardziej dbają o mieszkanie. No i podstawa to ładnie urządzone mieszkanie. Ludzie zwracają uwagę na nowoczesne wnętrza, do sypialni proponuję
Kod: Zaznacz cały
http://www.mirjan24.pl/szafy/1668-biala-szafa-toni-30-5900101168317.html
białą szafę, to teraz nr 1 wg projektantów wnętrz. Ta firma, którą podaję jest porządna w odróżnieniu do niekompetentnych firm z innych rejonów Polski. Biały kolor nigdy nie wyjdzie z mody. Inwestuj w ponadczasowe wykończenie wnętrza.
kamyki_80
ilonakaminska80

Postautor: jola23 » 29 lis 2016, 13:43

A w co teraz inwestować jak nie w nieruchomości? w bankach marne procenty, w skarpecie tylko stracimy.
ja poszukuje w Krakowie mieszkania na wynajem, przyglądam się ofercie budrem.pl to znany deweloper w Krakowie ma kilka inwestycji obecnie rozpoczętych.
jola23

Postautor: Jaasiek » 06 gru 2016, 14:54

Mieszkanie to bardzo dobra inwestycja, zawsze opłacalna. Jeśli miejsce cieszy się takim zainteresowaniem i posiadasz fundusze na tę inwestycję to moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać i warto spróbować. Na morze zawsze znajdą się chętni a czasem w sezonie brak miejsc. Coraz prężniej rozwijający się jest także Kraków i nowo powstające osiedla typu http://praskapark.pl kuszące swą nowoczesnością i jakością budowli oraz miejscem przyjaznym do zabaw z dziećmi, więc i w tych miejscach ludzie zapewne chętnie wynajmują mieszkania. Ciekawym pomysłem jest stworzenie jakby swojej sieci, to znaczy wykupienie mieszkań w kilku kluczowych miastach, na początku to duża inwestycja jednak później sądzę,że niemały zysk.
Jaasiek

Postautor: tomeczek » 09 sty 2017, 9:57

Większe pieniądze warto zainwestować w nieruchomości. Polska cierpi wciąż na niedobór mieszkań więc zawsze się znajdzie ktoś kto wynajmie mieszkanie, a już na pewno w ośrodkach akademickich. Dobrym miejscem są też miejscowości turystyczne gdzie można wynajmować mieszkania turystom . Widziałem ostatnio że w Rowach powstają takie apartamenty do kupienia pod wynajem http://www.apartamentyrowy.pl/ warto byłoby w coś takiego zainwestować
tomeczek

Re: Mieszkanie jako inwestycja?

Postautor: koniesz » 27 sty 2017, 11:57

No nie jest to łatwe zadanie znaleźć dobre mieszkanie pod wynajem. Sama obecnie szukam i widzę, że jest masa ogłoszeń. Warto pamiętać o pewnych zasadach jakimi należy się kierować. Dobrym rozwiązaniem są darmowe wyszukiwarki skracają czas poszukiwania, na jeśli nie na pewno ułatwiają życie człowiekowi :) ja korzystam z: nieruchomosci.com.pl - jest tutaj sporo artykułów poruszających tematykę na co należny uważać przed ostateczną decyzją. :)
koniesz

Postautor: whiterose12 » 21 mar 2017, 13:48

Dokładnie!
Sama kupiłam dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie o wysokim standardzie dzięki arche.pl
w jednym pokoju mieszkam ja, drugi wynajmuję i dzięki temu kredyt sam się spłaca, a ja mam poczucie, że jestem "na swoim" :)
whiterose12

Postautor: hula » 03 kwie 2017, 13:34

pomysł jak najbardziej dobry tylko musisz trafić z lokalziacją. no i nie przepłać bo będzie ci się bardzo długo zwracać. ja zawsze zwracałam uwagę na lokalizację turystyczne... to nam daje sporą elastyczną jeżeli chodzi o wynajem, mozemy go przystosować dla osób przyjezdnych a to też fajny biznes. podoba mi sie apartament nad morzem w rowach, fajne ciche osiedle i jeszcze mają coś wolnego.
hula

Postautor: heniek_26 » 06 kwie 2017, 8:22

ja teraz poluje na mieszkanie w Gliwicach, na nowym osiedlu nowe wiśniowe. przez najbliższy czas będę chciał je wynajmować, ale do celowo przenoszę się na śląsk. Myślę ze to dobra inwestycja, wynajme pomorze mi spłacić kredyt a później przejdziemy na swoje :)
heniek_26

Postautor: tadeo » 13 kwie 2017, 21:10

kupno mieszkania to nie jest taka prosta sprawa... trochę się musiałem nakombinować zanim znalazlem coś na prawde wartego swojej ceny. trafiłem na park moniuszki w mysłowicach i tam naprawdę jest dobry standard. szukałe na śląsku i niewiele jest nowych osiedli tak dopracowanych jak to
tadeo

Postautor: Michaszek » 27 kwie 2017, 11:31

o ja też jestem zainteresowany tym apartamentem nad morzem w Rowach. Fajny taki typowo turystyczny kurort, nie jakieś miejsce dzikie. blisko centrum a urlopie też ważne. no tak czy inaczej prowadzę z żoną pertraktację na ten temat :) mam nadzieję że dojdziemy do rozumienia i że zaiwestujemy bo warto
Michaszek

PoprzedniaNastępna