Pożyczki społecznościowe - opłaca się?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Pożyczki społecznościowe - opłaca się?

Postautor: andrzej_falkowski » 04 lis 2015, 9:41

Witam,

ostatnio gdzieś w necie natknąłem się na coś takiego jak pożyczki społecznościowe, trochę o tym czytałem. Chciałem gdzieś zainwestować swoje pieniądze, ale nie bardzo wiem gdzie i jak, bo szczerze mówiąc słabo się na tym znam... Myślicie, że te społecznościówki się w ogóle opłacają? Nie są zbyt ryzykowne? Z tego co się orientowałem, to wszystko zabezpieczane jest wekslem... Proszę o poradę kogoś, kto miał już z tym do czynienia albo ogólnie zna się na rzeczy. Z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
andrzej_falkowski

Re: Pożyczki społecznościowe - opłaca się?

Postautor: Palermo » 05 lut 2016, 11:15

wedlug mnie jak najbardziej, bo sam tak inwestuje. Obczaj sobie Klub Inwestorow www-klub-inwestorow.pl u nich jest bezpiecznie
Palermo

Postautor: andrzej_falkowski » 09 lut 2016, 12:27

Dzięki za namiar. I jak to mniej więcej wygląda? Znalazłem też coś takiego jak CapitalClub i też wydają się być w porządku. Dość spore oprocentowanie można tam wybrać, co z punktu widzenia inwestora jest korzystnym rozwiązaniem. Jaką kwotę opłaca się zainwestować?
Awatar użytkownika
andrzej_falkowski

Postautor: Janis » 04 paź 2017, 8:18

Pewnie, że się opłaca. Przy obecnych stopach procentowych, lokaty praktycznie nie mają sensu. Polecam sprawdzić Fast Invest.
Jestem na tej platformie od roku i jak narazie nie mogę powiedzieć złego słowa. Bardzo prosta w obsłudze i jak dla mnie największym plusem, że można wycofać pieniądze w dowolnym momencie. Czasem potrzebuje większych środków i przynajmniej wiem, że moge szybko wycofać bez zabawy z odsprzedawaniem na rynku wtórym.
Janis

Postautor: kerow » 05 paź 2017, 10:50

Czy ja wiem czy lokaty nie mają sensu... ja mam założoną lokatę terminową w Raiffeisen Polbank i chwalę sobie warunki. Nie są to oczywiście kokosy, ale wyciągam z lokaty na tyle żeby być zadowolonym z warunków.
kerow

Postautor: Janis » 27 paź 2017, 22:00

Zależy kto czego oczekuje. Jeśli oprocentowanie w granicach 2-3% jest dla kogoś wystarczające to lokata jest ok. Ja bym jednak polecał inne inwestycje, bardziej opłacalne.
Janis

Postautor: letitgo » 18 lis 2017, 22:28

Lokaty terminowe, te o których wspominasz, są moim zdaniem naprawdę atrakcyjne. Zawsze to pewne pomnożenie oszczędności bez zbędnego ryzyka. Ja dlatego mam założoną lokatę w Raiffeisen Polbank. Warunki są bardzo atrakcyjne, zyski zauważalne.

Ostatnio przesunięty w górę 18 lis 2017, 22:28 przez: Anonymous.
letitgo