W co warto zainwestować

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: W co warto zainwestować

Postautor: canis » 02 lis 2016, 0:40

Im większy potencjalny zysk jest nam oferowany tym większe ryzyko się z tym wiąże. NIe należy o tym zapominać.

Do standardowych inwestycji zaliczyłbym mieszkania, domy, działki itp. To zawsze jest dobra opcja. Poza tym ostatnio na fali są bitcoiny, warto by było mieć choć kilka w naszym portfelu. Niestety pożyczki powoli będą być coraz mniej opłacalne z powodu ustaw któe weszyły / wejdą w życie w najblższym czasie.
binarne-opcje.pl -zacznij zarabiać na opcjach binarnych!

iearn.pl - zarabiaj bitcoiny!
canis

Postautor: ulryk194 » 25 lis 2016, 3:24

Mając trochę więcej pieniędzy warto zainwestować je w nieruchomości - to inwestycje bezpieczne i dochodowe. Mniejsze kwoty warto zainwestować w akcje lub obligacje dużych firm. Warto też rozważyć inwestycje w opcje binarne - zyski są ponadprzeciętne, a przy odpowiedniej strategii ryzyko jest raczej niskie. Dobrą, nowoczesną platformę do inwestowania w opcje mają m.in. na https://exbino.com/pl/
ulryk194

Postautor: Marcin » 18 sty 2017, 1:34

Zapraszam na skype proszę pisac mój nick marolonek marolonek Prosto szybko i skutecznie.
Marcin

Postautor: Marco » 07 mar 2017, 21:49

Inwestować można oczywiście w nieruchomości, tak jak piszą tu niektórzy. Tylko to wymaga sporego kapitału. Według mnie dobrą propozycją lokowania pieniędzy są teraz obligacje korporacyjne. Trzeba pamiętać o tym, że są oferty publiczne i niepubliczne tych obligacji i o ile o publicznych można się łatwo dowiedzieć, to o niepublicznych już niekoniecznie, a właśnie te niepubliczne są z reguły atrakcyjniejsze, lepiej oprocentowane i zabezpieczone. Niewiele jest miejsc, w których można zdobyć jakieś informacje na ich temat. Ja np. korzystam z obligacje.biz. Stamtąd dostaje informacje o emisjach i jak na razie jestem zadowolony z efektów.
Marco

Postautor: suski26 » 02 kwie 2017, 2:30

Wiesz, tak naprawdę współcześnie warto zainwestować w takie oferty, które jeszcze nie są na wylot rozpoznane. Tam, gdzie masa ludzi, tam z reguły też i wysoka konkurencja i szansa na zarobek mniejsza. Na giełdzie - niby spokojniej niż na rynkach typu Forex, ale również można się liczyć z nieuchronną stratą kapitału. Generalnie polecam zasadę "nie wkładać wszystkich jajek do jednego koszyka". Jeżeli mamy rozsądny kapitał, to warto go podzielić na odcinki i przykładowo 10% przeznaczyć na ryzykowne formy typu opcje binarne u brokera typu exbino - xbinop.com/pl/opinia/exbino/ lub innego. Większą część kwoty pod inwestycje ulokowałbym w obligacjach bądź długoterminowo w akcjach pewnych firm.
suski26

Postautor: Yfidefot » 10 kwie 2017, 14:35

Moim zdaniem warto inwestować w nieruchomości.
Yfidefot

Postautor: janek_stach » 13 kwie 2017, 21:06

dla mnie poważną inwestycją jest kupno mieszkania dla siebie. i też mi się to opłaca, nie będę płacił za komuś za wynajem. zdecydowałem się na osiedle nowe wiśniowe w gliwicach. chciałbym już tam zamieszkać :)
janek_stach

Postautor: Dawid33 » 15 maja 2017, 12:50

Od jakiegoś czasu Sunex na mnie osobiście robi coraz lepsze wrażenie. Nie zrażają się notowaniami tylko konsekwentnie rozwijają biznes i podpisują kolejne umowy na kolektory. Jestem zdania że ta konsekwencja w końcu zacznie się zwracać i będzie widoczna na wykresach. Obym się nie mylił, bo trochę kasy w tę spółkę włożyłem już.

Ostatnio przesunięty w górę 15 maja 2017, 12:50 przez: Anonymous.
Dawid33

Poprzednia