W co warto zainwestować

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

W co warto zainwestować

Postautor: Marlena » 27 sty 2016, 18:35

Serdecznie polecam przeczytać ten blog
napisała go moja dobra koleżanka która zainwestowała 500$ . A do tej pory wyciągnęła z tego programu 2000$ i nadal wypłaca pieniążki :) Ja sama też korzystam z tego programu i jestem bardzo zadowolona :)
Marlena

Re: W co warto zainwestować

Postautor: klox » 27 sty 2016, 18:53

ja mysle ze warto inwestowac w pozyczki pozabankowe. ja jestem czlonkiem Klubu Inwestorow i wlasnie w ten sposob zarabiam. Ryzyko jest male a zyski naprawde dobre
klox

Postautor: ariel » 29 sty 2016, 14:22

Klub Inwestorów faktycznie daje zrobić całkiem niezłe pieniądze. Ale co tu się dziwić - przecież oni działają jak provident i mają z tego ze 100% to mogą się podzielić. Mnie to pasuje więc jakiś czas temu zacząłem klikać pożyczki.
ariel

Postautor: kemse » 01 lut 2016, 10:45

Istnieją takie inwestycje jak choćby
które faktycznie pozwalają nieźle zarobić, ale to wszystko wymaga środków, pomysłu na wykorzystanie. Bo zarobienie pieniędzy na samej ziemi wymaga minimum kilku lat.
kemse

Postautor: ketra » 05 lut 2016, 11:03

W nieruchomościach zdecydowanie widać potencjał, ale czy dojdzie przy nich do poważniejszych inwestycji to już indywidualna sprawa. Na pewno warunki do tego są - czas pokaże. Inwestycje magazynowe dają warunki, są długoterminowe, a jeśli macie doświadczenie w konkretnym temacie, to powinny przynieść wymierne zyski.
ketra

Postautor: kastaniusz » 05 lut 2016, 11:10

zgadzam sie, nieruchomosci to jest dobre wyjscie, wiem z wlasnego doswiadczenia. pare miesiecy temu kupilem mieszkanie w krakowie pod wynajem trzypokojowe. w sumie udalo sie za grosze, wynalezlismy je w ofercie nowodworski estates, prowizja u nich nie byla tez za wysoka, wiec zdecydowalem sie na zakup i przez te pare miesiecy juz mi troche pieniedzy z wynajmu splynelo :)
kastaniusz

Postautor: Sylwia » 09 lut 2016, 10:18

Ja zainwestowałam troche gotówki i teraz codziennie mam stałe zyski. Jak ktoś jest zainteresowany to pisać na maila:
trafficmonsoon@zarabiaj-w-internecie.pl
Sylwia

Postautor: orpenia » 09 lut 2016, 11:05

Działka, dom, mieszkanie...
Na pewno przy tego typu inwestycjach dobrze jest mieć kogoś zaufanego jeśli chodzi o notariusza. Sporo dobrych opinii słyszałem o http://www.notariusz.bielsko.pl/
Takie namiary zawsze warto posiadać jeśli planuje się zakup działki czy domu.
orpenia

Postautor: trak78 » 24 lut 2016, 11:10

Na pewno nie warto inwestować w walutę (frank wiadomo, dolar chwiejny). Polecałbym ewentualnie nieruchomości, chociaż ostatnio przekonałem się także do złota. Jest wydobycie jest ograniczone, więc zawsze będzie wartościowe, a nawet można układać własne plany emerytalne, np takie oferuje Mennicazłota.pl, aby nie martwić się o swoją przyszłość. Korzystaliście z takiej opcji?
trak78

Postautor: JacekBaniak » 18 mar 2016, 4:57

Myślę, że lepiej zainwestować w wiedzę i zdrowie. I kupować tylko potrzebne rzeczy. Bogaty różni się od biednego tym, że pieniądze wydaje na to, co może mu przynieść jeszcze więcej pieniędzy. W książce czytałem ))
Ja na przykład w swój biznes zainwestował. Kupiłem szablon <a href="http://www.templatemonster.com/pl/szablony-stron.html"> templatemonster</a>. Radzę komu potrzebne są szablony.
A w ogóle nie byłoby źle poczytać książkę Roberta Kiyosaki )
JacekBaniak

Następna