W co warto zainwestować

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: W co warto zainwestować

Postautor: kornelo » 26 kwie 2016, 12:36

trak78 pisze:
> Na pewno nie warto inwestować w walutę (frank wiadomo, dolar chwiejny).
> Polecałbym ewentualnie nieruchomości, chociaż ostatnio przekonałem się
> także do złota. Jest wydobycie jest ograniczone, więc zawsze będzie
> wartościowe, a nawet można układać własne plany emerytalne, np takie
> oferuje Mennicazłota.pl, aby nie martwić się o swoją przyszłość.
> Korzystaliście z takiej opcji?

Prote że nie warto inwestować w walutę zwłaszcza w tych czasach. Ja też inwestuję w złoto kupiłem kilka monet na zlotatarcza.com Myślę, że to trafna inwestycha. Jak uważasz?
kornelo

Postautor: martusia321 » 26 kwie 2016, 21:54

Zarabiaj na recyklingu śmieci - 20€ na start
Projekt ten oferuje stabilny oraz wysoki dochód. Na początek otrzymujemy 20 euro na start.. Możesz dalej reinwestować całość lub część a resztę wypłacić. Wybór należy do Ciebie.
Masz również możliwość zakupu akcji przedsiębiorstwa czerpiąc z tego dodatkowe zyski. Możesz również inwestować własne pieniądze, kupując odpowiednią ilość śmieci.
Branża przetwarzania odpadów śmieci to aktualnie żyła złota.
Firma połączyła fizyczny recykling odpadów z programem internetowym oferując produkt innowacyjny który ma znakomity popyt. PODSTAWOWE PRODUKTY: POLIPROPYLEN I POLIETYLEN do produkcji folii i opakowań przemysłowych i termokurczliwych rury do wody i kanalizacji, różne folie i materiały opakowaniowe.

Dzięki współpracy z tym projektem, nie będziesz bezpośrednio zaangażowany w procedury przetwarzania. Procesem przetwarzania odpadów w pieniądze będą się zajmować specjaliści firmy.
Ty zarabiasz tylko na kupowaniu oraz sprzedaży odpadów za pośrednictwem naszego serwisu, który otwiera dostęp do rynku międzynarodowego.

Firma istnieje fizycznie, zarząd mieści się w Warszawie Przy al. Solidarności 115, Ma oddziały w Polsce i Łotwie.
Program jest bardzo rozwojowy, rewelacyjny pomysł na biznes, zresztą branża śmieci to obecnie wielka żyła złota.

Oto link do rejestracji na platformie inwestycyjnej recyclix z 20 euro na start

https://recyclix.com/?id=e6528921a29eba

UWAGA!
Ograniczona liczba bonusów!!!
STRONA JUŻ PO POLSKU!
Polsko-Litewska firma z KRS!
martusia321

Postautor: don » 01 maja 2016, 12:56

Książki R.Kiyosakiego dają do myślenia. Przy czym są to przykłady z rynku w USA, a nie PL. Jednak zasady są nie zmienne. Mogę podsunąć pomysł na kupowanie z korzyścią, gdzie na różne produkty niezbędne w domu oraz telefonię i internet można otrzymać nawet do 90 % rabatu, a nawet ekstra zarabiać. Jak ktoś chętny to proszę pisać doninamałpainteriakropkapl.
don

Postautor: detor » 21 maja 2016, 19:31

Jest możliwości sporo, to obecnie jedna z najlepszych. Zapraszam do jednego z najlepszych obecnie biznesów online. Zarabiamy tu na wydzierżawianiu katamaranów 'Leopard' przez firmę w której jesteśmy udziałowcami. Inwestycja jednorazowa w dowolnej wysokości oraz zaproszenie nawet tylko 5 partnerów do biznesu daje nam dochód w wysokości od 300 $ do kilku tys $ miesięcznie. Kontrakty od 1 roku do 3 lat z możliwością przedłużania. Dodatkowo mamy tu od 40 % wzwyż dywidendy rocznie + wiele innych bonusów. Prostota biznesu i łatwość jego budowy pozwalają tu zarabiać każdej osobie. Aby biznes jeszcze ułatwić partnerom wykonuję stronę gratis. http://zarabianieodzaraz.pl.tl/L-h-chardon.htm
detor

Postautor: ktosia » 11 wrz 2016, 4:20

Mi się podoba inwestowanie w aparthotele, zysk w skali roku jaki obiecuje Wola Invest to 5%, nie uzyskam tyle z żadnej bankowej lokaty.
Awatar użytkownika
ktosia

Postautor: rexa » 20 wrz 2016, 17:46

a może zainwestować w diamenty/brylanty. Można je nabyć za pośrednictwem strony Mennicy Polskiej (http://inwestycje.mennica.com.pl/produkty-inwestycyjne/diamenty/) Brylanty to bardzo interesująca propozycja zarówno dla mniejszych jak i większych inwestorów. Istotnym jest też fakt, że nawet w sytuacji kiedy rynek jest w danym momencie niekorzystny dla inwestora, zawsze istnieje możliwość wykorzystania pięknej i unikatowej biżuterii, a następnie jej sprzedaży często z zyskiem większym niż przewidywany.
Na całym świecie diamenty i złoto są uważane za opłacalną lokatę, stanowiącą dodatkowo świetne zabezpieczenie przed zawirowaniami na rynku gospodarczym, ekonomicznym i geopolitycznym. Fluktuacje cenowe, które powodują spadek wartości akcji, obligacji lub nieruchomości nie wpływają na obniżenie wartości diamentów i złota, zawsze utrzymują ich ceny na wysokim poziomie:
rexa

Postautor: mikki » 22 wrz 2016, 0:28

Swoja firma to naprawde fajna sprawa. Ja założyłem sklep internetowy w Czechach i bardzo dobrze mi się wszystko rozwija. Brdzo pomogło mi Idoneo z ogarnięciem wszystkich formalności i teraz prowadzi mi księgowość :)
mikki

Postautor: ambitna111 » 22 wrz 2016, 13:15

Witam,
mam propozycje dla tych, którzy chcą zacząć zarabiać dzięki inwestowaniu. Jest to oferta dla ludzi nawet posiadających bardzo mały kapitał. Inwestycja już od 50$. Stopa zwrotu to 20% po 4 miesiącach. Istnieje też możliwość zarobienia dodatkowej kasy. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu:
mail: gabikoehler84@gmail.com
ambitna111

Postautor: jokasta » 22 wrz 2016, 16:35

ja już od jakiegoś czasu inwestuję w nieruchomości - co zarobię, to odkładam na nowe lokum, wszystko pod wynajem turystom. teraz chcę wkroczyć na rynek nadmorski że tak powiem, mam już wypatrzone apartamenty w Rowach http://www.apartamentyrowy.pl/ miejscówka genialna, mieszkanie samo na siebie zarabia. za noclegi w tak standardzie ludzie są chętni sporo płacić, więc mysle, że inwestycja może być trafiona :)
jokasta

Postautor: horkruks » 03 paź 2016, 4:28

jokasta pisze:
> ja już od jakiegoś czasu inwestuję w nieruchomości - co zarobię, to
> odkładam na nowe lokum, wszystko pod wynajem turystom. teraz chcę wkroczyć
> na rynek nadmorski że tak powiem, mam już wypatrzone apartamenty w Rowach
> http://www.apartamentyrowy.pl/ miejscówka genialna, mieszkanie samo na
> siebie zarabia. za noclegi w tak standardzie ludzie są chętni sporo płacić,
> więc mysle, że inwestycja może być trafiona :)

taka inwestycja może być naprawdę dobrą sprawą, na wynajmie naprawdę można si,ę nieźle dorobić albo na początku przynajmniej spłacić kredyt, dzieciom nawet jest potem co przekazać w spadku, także myślę, że taki apartament nad morzem w fajnej miejscowości jaką są Rowy to naprawdę dobry pomysł. trzeba tym tylko inteligentnie zarządzać ;)
horkruks

PoprzedniaNastępna