Inwestowanie w rozwój

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Inwestowanie w rozwój

Postautor: gejsza » 17 maja 2016, 11:42

Witam. Zastanawiam się nad zainwestowaniem w szkolenie biznesowe. Nie jestem jakąś super specjalistką w tej dziedzinie, dlatego zwracam się do Was o poradę. W jakie szkolenia warto inwestować? (chodzi mi o tematykę) Na dzień dzisiejszy wiem, że na pewno zainwestuje w rozwój moich kompetencji językowych, na pewno zdecyduje się w końcu na szkolenie z tej listy http://www.wsb.pl/kandydaci/szkolenia/lista-szkolen chodzi mi certyfikat językowy a dokładniej na warsztaty przygotowujące do egzaminu. Chciałabym poszerzyć też zakres kompetencji w zakresie nowoczesnych technik sprzedaży oraz innych (pokrewnych powiązanych z handlem) dziedzin. Nie wiem jednak - od czego zacząć żeby nie przesadzić (poza szkoleniem językowym, bo ona jest już "przesądzone" jak już wyżej wspomniałam) . Zdaje sobie sprawę, że trzeba ustalić jakieś priorytety i od nich zacząć. Za wszelkie sugestie będę wdzięczna.
gejsza

Re: Inwestowanie w rozwój

Postautor: Dungeoneer » 26 lip 2016, 12:12

No hej. Tak naprawdę to Ty powinnaś odpowiedzieć sobie na to pytanie. No bo ja Ci powiem, że mi przydało się szkolenie z rachunkowości bo zajmuję się zarządzaniem i było super przydatne, a dla Ciebie będzie to strata pieniędzy bo zajmujesz/interesujesz się całkiem innymi rzeczami. O językowych szkoleniach się nie wypowiem bo się nie znam, natomiast z handlowych fajne mogą być jakieś telemarketingowe bo coraz więcej ludzi pracuje w taki sposób, że musi dzwonić i coś dogadać za pomocą słuchawy ;) Tutaj bardzo fajną ofertę ma na przykład grupa kreatywna: http://grupa-kreatywna.pl/
Awatar użytkownika
Dungeoneer

Postautor: czechu » 01 paź 2016, 9:45

Zawsze warto inwestować w siebie. To nie zginie. Ja też bardzo chciałbym się podciągnąć w rachunkowości, ale nie mam czasu, bo mam firmę spedycyjną. I obsługę księgową musiałem powierzyć firmie Transtax. W sumie teraz jest mega zadowolony, bo jeszcze oni świadczą inne usługi jak np. doradztwo biznesowe i wszystko ogarniają, więc się bardzo cieszę. A póki masz czas to inwestuj w siebie.
czechu

Postautor: MaciejGo » 07 mar 2017, 13:33

Człowiek, który się nie rozwija, tak naprawdę się cofa. Rozwój jest niejako wpisany w naturę człowieka. Wspomniałeś coś o tym, że chciałbyś podszkolić się w dziedzinie sprzedaży. Jeśli chodzi o zdobywanie wiedzy z tej branży, mogę Ci polecić firmę CC Training. Mają szeroki wachlarz tematów związanych ze sprzedażą: telesprzedaż, negocjacje, coaching, networking, ale nie tylko. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam.
MaciejGo

Postautor: slawek81 » 29 maja 2017, 16:21

To prawda, że ktoś kto stoi w miejscu się nie rozwija. Ja w pewnym momencie nie wiedziałem już co robić by iść do przodu. W końcu zupełnie przypadkowo trafiłem na szkolenia z komunikacji (corelszkolenia.pl), które zmieniły niemal moje życie. Do tej pory sposób komunikacji z innymi ograniczał mnie baaardzo. Wydawało mi się, że już nic nie zrobię ze swoim życiem, ale jednak udało się coś zmienić:)
slawek81