W co zainwestować 30 tys.?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

W co zainwestować 30 tys.?

Postautor: megi » 02 cze 2016, 11:01

Witam, mam do zainwestowania około 30 tysięcy złotych. Co według was można z nimi zrobić? Jak i w co je zainwestować? Dodam że giełda odpada. Najlepiej coś co nie wymaga wielkiej wiedzy, zaangażowania itd.
megi

Re: W co zainwestować 30 tys.?

Postautor: olivander » 22 lis 2016, 14:51

a myslalas kiedys o pozyczkach spolecznosciowych? tzn chodzi mi o inwestowanie w takie pozyczki. mozna na tym dobrze zarobic. sprawdz sobie capitalclub to moze to cie zainteresuje.
olivander

Postautor: MoneyMakerr » 29 gru 2016, 13:12

Odnośnie CapitalClub to polecam. Inwestuję już grubo ponad rok i jak dotąd wszystkie pożyczki miałem pod kontrolą, spłacane były regularnie (nawet jeśli miała być jakaś "obsuwa" kilkudniowa, to pożyczkobiorca mnie o niej informował; jednak zawsze pieniądze wpływały). Ogólnie według mnie warto - serwis jest sprawdzony i pewny, tak samo jak i zysk.
MoneyMakerr

Postautor: tuskon » 20 sty 2017, 19:16

Tutaj macie namiary - xbullsopinie.pl/kontakt-z-brokerem-mozliwosci-xbulls/
Kwestia taka, jak wygląda wasze podejście do tematu, ale ogólnie broker wymaga weryfikacji. Współpraca z byle jaką firmą nie przyniesie żadnych korzyści. To musi być prawdziwy fachowiec z dużym doświadczeniem, odpowiednimi materiałami i odpowiednim przygotowaniem systemowym. Ogólnie wszystko jest do ogarnięcia.
tuskon

Postautor: danielw » 18 lut 2017, 15:08

Inwestuję w revshare. Udało mi się skontaktować bezpośrednio z założycielami, których plany na przyszłość projektu są bardzo rzeczowe. Mają finansowanie z zewnątrz, więc raczej trochę pociągną.
Jeśli zainteresuje Ciebie temat, napisz do mnie: daniel.wadolkowski@gmail.com
danielw

Postautor: Marco » 02 kwie 2017, 2:34

A może pomyśl o obligacjach korporacyjnych, ale tych ofert niepublicznych. Według mnie dobrą propozycją lokowania pieniędzy. Te niepubliczne są z reguły atrakcyjniejsze, lepiej oprocentowane i zabezpieczone. Niewiele jest miejsc, w których można zdobyć jakieś informacje na ich temat. Ja np. korzystam z obligacje.biz. Stamtąd dostaje informacje o emisjach i jak na razie jestem zadowolony z efektów. Może tam spróbuj?
Marco

Postautor: Roberto » 07 kwie 2017, 5:03

Ja dzialam w firmie inwestycyjnej powiem tylko ze z 30 tys mozna wyciagnac około 70 tys rocznie info na priv.
roberto1983roberto@gmail.com
Roberto

Postautor: amberus » 10 kwie 2017, 6:14

Konkretne możliwości inwestycji do wyboru - również takie z zabezpieczeniem, ubezpieczeniem wkładu. Zysk średnio 10 do 17 % miesięcznie. [ mowa o typowych firmach ] Dodatkowo inwestycje w akcje , oraz kryptowaluty - zysk do kilkuset % już w tym roku. można kontaktować się 609 583 837 lub najlepiej skype - janubers1
amberus

Postautor: dominikflop » 11 kwie 2017, 15:15

Jak nie masz wiedzy, to najlepiej zainwestuj w lokatę. Wiem, że lokaty są mało oprocentowane, ale bez wiedzy to najlepsze wyjście.
dominikflop

Postautor: amberus » 11 kwie 2017, 15:31

Ależ wiedza jest i to raptem post wyżej. Wystarczy nic wiecej jak tylko zapytać . A dla konkretnych super biznes na lata [ dożywotni ] - skype janubers1
amberus

Następna