W co zainwestować 30 tys.?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: W co zainwestować 30 tys.?

Postautor: janka77 » 18 maja 2017, 4:47

Z pewnością nie inwestuj w żadna polisolokatę itp. Temat polisolokat jest mi dobrze znany, niestety. Zostałam oszukana ale nie poddałam się i walczyłam o swoje. Bardzo pomocna okazała się Kancelaria Invictus. Dzięki nim udało mi się odzyskać stracone pieniądze. zatem uważajcie i nie dajcie się nabrać !
janka77

Postautor: sarna » 28 cze 2017, 17:40

Jeśli chcesz inwestować na długi termin to fundusze inwestycyjne, jeśli nie to najlepiej fundusz z lokatą.
sarna

Postautor: amberus » 28 cze 2017, 17:43

A tu nie lepiej ? Firma Polska. EXP ASSET Ltd.
Prowadzi Platformę internetową o tematyce inwestycyjno-szkoleniowej z zakresu:
– inwestycji na rynkach kapitałowych i walutowych
– inwestycji na rynkach kryptowalut
– inwestycji w startupy z branży IT
– arbitraż na rynkach kryptowalut
– dostarcza unikatowe narzędzia i szkolenia wspomagające aktywny trading na rynkach kapitałowo-walutowych.
Chcesz mieć dobry biznes ? Korzystaj. Dochody pasywne do 80 % rocznie. Dochody czynne - polecenie biznesu do 29 %, oraz system binarny do 36 % rocznie. Inwestycje bez ograniczeń. Wypłaty w dowolnym momencie. Biura w Polsce. Zapewniam wszelkie szczegóły. http: // www . expassetbiznes . com/
amberus

Postautor: PatrykWH » 13 paź 2017, 15:54

30 tyś to idealny wkłd własny na mieszkanie :) kupuj apartament na wynajem, nie musi być duży a turyści chętie będą wynajmować, z tego jest świetny zarobek. reszta kredytu sama się spłaca z tego, co płacą wycieczkowicze ;) jak już spłacisz cały kredyt i nadal chcesz wynajmowac to masz lekko kilkaset do kilku tysi,ecy miesiecznie dodatkowo, to się na emeryturkę uzbiera hehe. ja że jestem z nadmorskich okolic inwestuję w apartamenty w róznych miastach, teraz kupowane bylo mieszkanie od lubicza w rowach - super miejsce, ładne miasteczko, nowoczesne osiedle - za wypoczynek w takim miejscu to się trochę płaci ;) nie martw się tym, co mówia ludzie, że to niebezpieczne i w oógle... ja się nie zgadzam - nieruchomości sa najbezpieczniejsz,e ale też wymagają cierpliwości

Ostatnio przesunięty w górę 13 paź 2017, 15:54 przez: Anonymous.
PatrykWH

Poprzednia