Mam 40 tysięcy i chciałbym je w coś zainwestować. W co?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Mam 40 tysięcy i chciałbym je w coś zainwestować. W co?

Postautor: sanchez » 21 wrz 2016, 14:55

Tak jak w temacie - mam 40 tysięcy złotych, które mogę przeznaczyć na inwestycję. Jaką? Nie mam zielonego pojęcia. Dodam tylko, że jest to kwota, która nie stanowi moich życiowych oszczędności i jestem gotowy nawet na ryzyko związane z inwestowaniem. Oczywiście w miarę możliwości dobrze by było, gdyby jednak było ono zminimalizowane do maksimum - głupotą byłoby stracić taki kapitał. Czy jest tu ktoś, kto może mi coś zaproponować, polecić, doradzić? Zależy mi szczególnie na podpowiedziach osób siedzących w temacie i znających się na nim.
sanchez

Re: Mam 40 tysięcy i chciałbym je w coś zainwestować. W co?

Postautor: ulala » 23 wrz 2016, 12:55

w mieszkanie pod wynajem, najlepiej jakis apartament, reszta na kredyt, który będzie się spłacał z wynajmu. a potem zostaje Ci nieruchomośc na własność ;) mnie to się podoba wynajmowanie apartamentów nad morzem, byłopby super kupić taki apartament w Rowach na przykład, tam zawsze jeździmy z rodziną na wakacje, uwielbiam to miejsce. widziałam, ze tam sporo nabudowali takich lokali na kupno pod wynajem, warto się zainteresować tematem
ulala

Postautor: wecouldbehero » 02 paź 2016, 7:10

Mogę Ci powiedzieć w co dokładnie byś mógł zainwestować.
Przez 3 miesiące musiałbyś nie wypłacać tych pieniędzy
jeśli chciałbyś sobie zbudować z nich stały dochód miesięczny,
wtedy już w 4 miesiącu możesz zacząć wypłacać - najkorzystniej jest 1/4 wkładu co miesiąc,
więc inwestycja zwraca się po 7 wypłatach a każda kolejna to już jest na plus.
Jest oczywiście opcja zarabiania więcej z takiej inwestycji,
ale to co Ci podałem to jest najkrótszy czas do zwrotu i czystego zarobku na tej inwestycji.
wecouldbehero

Postautor: canis » 07 paź 2016, 11:43

Nakupuj Bitcoinów i poczekaj aż ich cena podskoczy, a to że podskoczy to niemal pewne, nie wiadomo tylko kiedy tak się stanie. ;)

Poza tym, może warto kupić ziemię lub mieszkanie? To zawsze dobra inwestycja.
binarne-opcje.pl -zacznij zarabiać na opcjach binarnych!

iearn.pl - zarabiaj bitcoiny!
canis

Postautor: igi » 07 paź 2016, 14:46

A nie myślałeś o pożyczkach społecznościowych? Bo kwota, którą posiadasz bardzo by się do tego nadawała. Nie musiałaby w sumie w całości wejść w inwestycję, mogłaby to "zrobić" tylko jej część. Z własnego doświadczenia mogę Ci polecić CapitalClub, bo sam inwestuję, a są to właśnie pożyczki prywatne. Polega to na tym, że firmy pożyczają pieniądze od prywatnych inwestorów za odpowiednie wynagrodzenie i w tej sytuacji to ja jestem inwestorem. Zysk jest spory, nie ma nawet co porównywać do jakichś lokat bankowych i innych rzeczy. Ryzyko jak to ryzyko, zawsze jakieś jest, ale w tym przypadku nie jest ono ogromne jeśli się takie inwestycje realizuje na odpowiedniej platformie i z odpowiedzialnym pożyczkobiorcą. Poza tym pożyczkobiorcy są sprawdzani pod kątem stabilności finansowej i posiadanego majątku, także praktycznie nie ma opcji, byś cokolwiek stracił nawet w przypadku problemów ze spłacaniem zaciągniętego u Ciebie zadłużenia. Myślę, że to dobra inwestycja, a co najlepsze - nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy z zakresu finansów.
igi

Postautor: kewlar » 18 paź 2016, 17:22

Jeśli chcesz zainwestować na dłużej i zarobić przy odrobinie wysiłku, to przemyśl zakup działek rolnych w programie grunttozysk.pl (na stronie znajdziesz opis i szczegóły inwestycji). W sumie zasada jest prosta - kupujesz jedną z atrakcyjnych nieruchomości rolnych, odsprzedajesz za jakiś czas albo przekształcasz w działki budowlane i zarabiasz.
kewlar

Postautor: agateka » 01 lut 2017, 9:31

Ogólnie każda inwestycja wiąże się z ryzykiem, tak samo defacto jak nasze całe życie :).
Jak bym miała ci polecić coś bezpiecznego to zainteresuj się obligacjami.
Awatar użytkownika
agateka

Postautor: Gość » 05 lut 2017, 16:03

Witam! Chyba nie ma inwestycji bez ryzyka. W programie, w którym inwestuje można zarabiać 50% wkładu własnego miesięcznie, ja tam inwestuje i jestem zadowolona. Jeśli ktoś zainteresowany można pisać po więcej szczegółów K.Gorska84@gmail.com Pozdrawiam:)
Gość

Postautor: danielw » 18 lut 2017, 15:06

Najlepiej, jeśli jesteś skłonny zaryzykować, rozdziel kapitał na kilka części. Ja inwestuję w revshare, skontaktowałem się z właścicielami, którzy przekonali mnie swoimi planami na przyszłość projektu. Są również bardzo doświadczeni w branży.
Jeśli jesteś zainteresowany, napisz: daniel.wadolkowski@gmail.com
danielw

Postautor: Milena_33 » 02 kwie 2017, 2:29

A w obligacje korporacyjne z oferty niepublicznej? Moim znajomym się zdarzyło kilka razy i nie żałowali. Tylko właśnie w te niepubliczne, są lepiej oprocentowane, ale trudniej się o nich dowiedzieć. Ja na razie zbieram swój kapitał, ale mam plan zainwestować. Możesz się zapisać na obligacje.biz i będą Ci przesyłać wiadomości o emisjach, choć z resztą ktoś tu już pisał o tej stronie.
Pzdr
Milena_33

Następna