Najlepszy system do inwestowania na forex

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Najlepszy system do inwestowania na forex

Postautor: husters » 06 cze 2017, 7:11

Jak w temacie. Czy ma znaczenie, na jakim systemie brokerskim zacznę inwestować na forex?
Czy każdy system posiada te same funkcje? W ciągu jednego dnia przejrzałem kilkadziesiąt stron brokerów.
I nie mam zielonego pojęcia o tym, na co patrzeć. Ale może podpowiecie?
husters

Re: Najlepszy system do inwestowania na forex

Postautor: futers » 07 cze 2017, 6:30

Ma to ogromne znaczenie przede wszystkim ze względu na funkcje i bezpieczeństwo.
Nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale system może brać na siebie odpowiedzialność, albo przerzucać ją na inwestora.
I tak np. masz w easyMarkets gwarantowany stop loss, czy stałe spready, których w innych systemach w takiej wersji nie dostaniesz.
Tzn. mogą się pojawić w ofercie, ale na pewno nie będą na stałe i np. przy wydarzeniach, które mogą mieć istotny wpływ na kursy walut, te opcje nie będą włączone. A przecież właśnie wtedy ponosi się największe ryzyko. Mój broker bierze je na siebie, ale na to mogą sobie pozwolić tylko duzi gracze.
futers

Postautor: husters » 08 cze 2017, 6:29

Czyli ogólnie w tej branży jeden broker może oferować bez porównania więcej niż pozostali?
Zaskakujące. I chcesz powiedzieć, że nikt nie zaoferuje tego samego, co ten easyMarkets?
Nie miałem zielonego pojęcia o tym uzależnieniu, o którym piszesz.
I tak jest wszędzie? Wszędzie zmieniają parametry jeśli dochodzi do poważniejszych wydarzeń na rynku?
husters

Postautor: futers » 09 cze 2017, 6:53

Tzn. 100 proc. to ja ci nie daje, ale jeszcze nie spotkałem się z taką samą ofertą. Nawet jeśli ktoś podawał, że stop loss jest gwarantowane, to nagle nie było ono takie, kiedy dochodziło do poważniejszych wydarzeń rynkowych. Tak samo stop loss. Kwestia wczytania się w szczegóły ofert i regulaminów. Gorzej kiedy o takich zagraniach brokerach dowiadujesz się dopiero, kiedy faktycznie w trudnym momencie zainwestujesz w większe kwoty. W easyMarkets te funkcje działają stale.
futers

Postautor: husters » 12 cze 2017, 6:29

Przeglądałem trochę tych systemów i nigdzie nie znalazłem takiego pakietu.
W sensie - tych samych funkcji co w easyMarkets. Wiem, że systemów jest mnóstwo, ale skoro żaden z przypadkowo wybranych nie miał nawet zbliżonego pakietu, to już coś dla mnie znaczy. No właśnie - taka pułapka na ludzi bez doświadczenia. Inwestujesz, zostawiasz, wracasz i tracisz ogromną kwotę, bo ci stop loss wyłączyli. Takie zagrania nie powinny być możliwe, oferta powinna być stała, ewentualnie inwestorzy powinni być informowani o tym znacznie wcześniej.
husters

Postautor: futers » 13 cze 2017, 7:05

Ludzie nie zwracają uwagi na jeszcze inne tematy...
easyMarkets ma w Polsce oddział w Wawie, nie działają tylko wirtualnie. Normalnie można jechać na umówione spotkanie.
Poza nadzorem KNF, mają również licencję cypryjską i tutaj już pojawia się fundusz gwarancyjny - w Polsce tego nie ma.
A poza wszystkim - bezpieczeństwo, bezpieczeństwo i jeszcze raz bezpieczeństwo. Nic innego nie ma tak dużego znaczenia na forex, jak właśnie to.
futers

Postautor: husters » 14 cze 2017, 6:29

O tych licencjach bardzo rzadko ludzie wspominają przy tematach o brokerach forex.
Zakładam, że każdy broker by się taką licencją chwalił, więc skoro nikt o tym nie pisze, to widocznie jej nie mają, podobnie jak nie mają tego funduszu gwarancyjnego. W tematach forex brakuje w Polsce edukacji. Wydaje mi się, że temat inwestowania w waluty powinien być podejmowany w szkołach. Choćby po to, żeby ludzie później znali przynajmniej te podstawowe kwestie, związane z inwestowaniem w waluty. Tak, wszystkiego można się dowiedzieć z baz easyMarkets, ale jednak najpierw trzeba tam trafić.
husters

Postautor: amberus » 14 cze 2017, 13:18

Bezpieczne i konkretne dochody na rynku forex oraz kryptowalut osiągniesz z tą firmą zarabianieodzaraz.pl.tl Firma Polska. Możliwości dochodu bez ograniczeń i najważniejsze że na długi okres i bez ryzyka. [ pytaj i zarabiaj skype janubers1 ]
amberus

Postautor: husters » 16 cze 2017, 12:14

O ile w przypadku easyMarkets rozumiem w jaki sposób oni dają to bezpieczeństwo, jakimi funkcjami na nie wpływają, to w przypadku tego, co opisujesz, już kompletnie tego nie rozumiem. Wyjaśnisz? Macie gwarantowane stop loss, brak poślizgów w cenach? Gwarantujecie, że salda na koncie nie będzie ujemne? Na forex liczą się właśnie takie gwarancje. Inne nie mają znaczenia, chyba że o czymś nie wiem?
husters

Postautor: amberus » 16 cze 2017, 14:27

Zgadza się na 100 % Dla tego osoby konkretne zapraszam do rozmowy - skype janubers1 lub tel na stronie.
amberus

Następna