Fast Invest warte zainteresowania

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Fast Invest warte zainteresowania

Postautor: Grzegorz » 10 cze 2017, 12:42

Szukam w ostatnich miesiącach rożnych możliwości zainwestowania swoich pieniędzy. Przypadkiem trafiłem na pozytywne opinie nt FAST INVEST i zaczynam się ogarniać w tym temacie. Chętnie bym wymienił informacje jak znajdzie się tu ktoś kto tak inwestuje i pomoże mi wyrobić jakąś opinie i zdecydować czy warto czy nie
Grzegorz

Re: Fast Invest warte zainteresowania

Postautor: KOmandos » 11 cze 2017, 10:26

Słyszałem że warto, kumpel chwalił, podobno gwarantowany zysk i nie wymaga jakiś umiejętności czy wiedzy , sam sie zastanawiam czy w to nie wejść
KOmandos

Postautor: RoboCOP » 23 lip 2017, 22:16

Świetna sprawa. Z wszystkich podobnych platform mają najlepsze warunki bo jest gwarancja i środki zwracają w razie braku spłaty w ciagu 3 dni a nie jak inni po miesiacu czy dwóch. Mnie spasował fast invest , fajny sposób na dość dobrą kase
RoboCOP

Postautor: Patryk » 07 wrz 2017, 19:18

A jak z podatkami? Dochodowy 19% i Umowa cywilno prawna 1%?
Patryk

Postautor: MaReks27 » 04 paź 2017, 7:13

Ciekawe rozwiązanie biorąc pod uwagę obecne oprocentowanie na lokatach bankowych czy też obligacjach. Szukając informacji o tej platformie znalazłem artykuł o tej platformie direct.money.pl/artykuly/inwestycje/szukasz-bezpiecznych-inwestycji-nie-tylko,136,0,2276744.html
Widać, że staje sie to popularne w europie.
MaReks27

Postautor: Maks » 05 paź 2017, 9:10

Korzystałem z platformy Fast Invest. Niestety potrzebowałem pilnie pieniędzy i wszystkie wycofałem po krótkim czasie. Moja przygoda z platformą nie była długa, ale tyle co tam siedzialem było ok.
Fakt, że przez sprzedaż inwestycji nie zarobiłem ale nie straciłem też kapitału a kasa wpłyneła chyba na drugi dzień. Myślę, że w przyszłości wrócę do tego typu inwestycji.
Maks

Postautor: Zach » 09 paź 2017, 9:54

A jak wygląda sprawa z wysokością wpłat ? Czy jest jakaś ustalona minimalna kwota którą trzeba zainwestować ?
Zach

Postautor: Ela » 11 paź 2017, 12:45

Wszystko masz opisane na stronie fast invest. Ogólnie nie ma minimalnych kwot. Możesz inwestować nawet kilka złotych
Ela

Postautor: Zach » 17 paź 2017, 10:05

A co w przypadku gdy ktoś przestanie nalge spłacać z jakiegoś powodu ? Tracimy wszystkie zainwestowane w to pieniądze?
Zach

Postautor: Maks » 18 paź 2017, 10:35

Nie, nie tracisz. Tak naprawdę wszystko zależy od platformy i pożyczki. Niektóre platformy zwracają środki po określonym czasie (np. mintos chyba po 60 dniach). Musisz patrzeć bo na każdej platformie jest inaczej. W fast invest jest chyba najkrótszy czas bo 3 dni.
Maks

Następna