Jaka platforma forex na start?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Jaka platforma forex na start?

Postautor: pokader » 30 sie 2017, 6:04

Jak w temacie. Proszę o wskazanie najlepszej Waszym zdaniem platformy forexowej, która nadaje się na start inwestowania. Chodzi również o przygotowania do działania. Nie mam doświadczenia, bo jak na razie jedynie interesowałem się forexem, trochę teorii. Ogólnie - czy ma znaczenie, z jakiej platformy będę korzystał? Czy pomiędzy poszczególnymi są widoczne jakieś różnice? Nie oferują tego samego?
pokader

Re: Jaka platforma forex na start?

Postautor: bemar » 30 sie 2017, 14:32

Pewnie, że easyMarkets. Potrzebujesz na start platformy, która będzie dawała bezpieczeństwo środków. Jeśli zapoznasz się z dluższą listą brokerów, zobaczysz co oferują, to sam zauważysz, że nigdzie więcej nie dostaniesz. Mowa przede wszystkim o gwarantowanym stop loss, gwarancji tego, że nie zejdziesz do ujemnego salda, czy dealCancelacion, ale to oczywiście nie wszystko. Ucz się, rozwijaj, poznawaj nowe zagadnienia związane z forexem.
bemar

Postautor: pokader » 31 sie 2017, 6:05

Ok, rozumiem, ale czy na forex można mówić, że środki są całkowicie bezpieczne?
Przecież nikt mi nie zagwarantuje tego, że moje inwestycje będą trafione co nie?
Nikt też nie pokryje kosztów moich nietrafionych inwestycji....
pokader

Postautor: bemar » 31 sie 2017, 14:33

W 100 proc. bezpiecznie to nie będą nigdy i to z wielu powodów, ale można działać tak, żeby ryzyko straty było minimalne.
Stop loss jest jednym z pomocnych rozwiązań, to samo jeśli chodzi o dealCancellacion. Wszystko co pozwala reagować na zmienność rynku, jest naprawdę przydatne. O ile zdrowo podejdziecie do tematu inwestowania, nie będziecie podejmowali pochopnych decyzji, to wszystko powinno być w najlepszym porządku.
bemar

Postautor: pokader » 01 wrz 2017, 6:09

Wszystko rozumiem. Wczoraj założyłem konto na easyMarkets i zajmuję się teraz tematem rozklikania tego wszystkiego.
Widziałem dealCancellacion, czytałem o co chodzi. Podoba mi się to, że w bazie wiedzy wszystko jest opisane tak konkretnie i krok po kroku.
Dzięki screenom dużo łatwiej jest zrozumieć, o co w tym chodzi. Naprawdę warto zapisać się na ten darmowy webinar?
pokader

Postautor: bemar » 06 wrz 2017, 6:44

Skoro ktoś ci daje za darmo wiedzę, jest w tym fachowcem i w dodatku do niczego cię to nie zobowiązuje, to nad czym się zastanawiasz? Jeśli chcesz coś osiągnąć na forexie, to musisz przede wszystkim wykorzystywać dostępną wiedzę, rozumiesz?
easyMarkets daje ci wszystkie narzędzia, jakich potrzebujesz i masz je za darmo.
A to, jakie efekty przyniesie twoje działanie, jest uzależnione wyłącznie od ciebie.
Po prostu - pracuj nad swoją wiedzą. To wszystko.
bemar

Postautor: pokader » 07 wrz 2017, 6:31

Nie ma znaczenia, czy na start, czy później. Chodzi o to, żebyście byli bezpieczni. Musisz szukać po prostu rozwiązań, które będą maksymalizować wyniki. I tutaj w zasadzie wszystko już powiedziano. Stop loss to podstawa, musi być gwarantowany. Zwracaj również uwagę na to, czy dany broker nie ma poślizgów w cenach transakcyjnych. W sensie - nie jest tak, że klikasz zakup, a za nim zatwierdzisz, to cena się jeszcze kilka razy zmieni.
Na forex sekundy również mają znaczenie...
pokader

Postautor: karolczak » 19 wrz 2017, 17:19

Normalnie, od początku trzeba mieć platformę, która zabezpiecza klienta i takie naprawdę istnieją.
Wystarczy, że sobie zrobicie porównania dosłownie kilku platform i będziecie mieć wszystko podane na tacy.
Co dokładnie mam na myśli? Sprawdzcie gwarantowany stop loss, sprawdzcie czy są stałe spready. U siebie mam to wszystko na stałe.
Jeśli platforma wyłącza wam stop loss przy ważnych zmianach rynkowych to może sobie tę ofertę w ... wsadzić.

Ostatnio przesunięty w górę 19 wrz 2017, 17:19 przez: Anonymous.
karolczak