Handel złotem online - czy to się opłaca?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Handel złotem online - czy to się opłaca?

Postautor: katano » 17 paź 2017, 6:17

Szukam alternatywy dla lokat, ale w miarę bezpiecznej.
Wiele czytałem o złocie jako o pewniaku. Spodziewam się, że pewne ryzyko istnieje, ale ogólnie - jakie macie doświadczenie ze złotem?
Czy widzicie w nim realnie dobry sposób na zarobek?
katano

Re: Handel złotem online - czy to się opłaca?

Postautor: horte » 18 paź 2017, 6:28

Inwestowanie z założenia związane jest z pewnym ryzykiem i teraz od Ciebie zależy w jaki sposób to minimalizujesz.
Znaczenie ma platforma na jakiej pracujesz, ale przede wszystkim twoja wiedza. Jeśli nie znasz tego rynku, to nie zaczynaj inwestowania.
Druga sprawa - easyMarkets ma na swojej platformie coś takiego, jak dealCancellacion. Możesz transakcję anulować w ciągu 60 minut od jej zawarcia.
Oczywiście to płatny temat, ale w wielu przypadkach - ratujący.
horte

Postautor: katano » 19 paź 2017, 6:25

Platformę sprawdziłem, w sensie - przeglądałem stronę, bo konta jeszcze nie zakładałem.
Jak rozumiem - można analogicznie inwestować w złoto na wersji demo? Nie muszę od razu wpłacać depozytu?
Jaki jest mniej więcej koszt skorzystania z dealCancellacion? Widziałem w bazie wiedzy, że to jakaś tam opłata zależna od sumy inwestycji.
katano

Postautor: horte » 20 paź 2017, 6:48

Tak, można korzystać z wersji demo platformy i to jest mocne ułatwienie/fajne przygotowanie do tego tematu.
Działam na tym rynku od dosyć dawna - na złocie można sensownie zarobić.
Nie ma czegoś takiego jak przykładowa cena. Kiedy dokonasz transakcji, to pojawi ci się konkretny koszt.
Ale jaki problem? Przecież to samo można zrobić na demie systemu.
horte

Postautor: pisakos » 16 lis 2017, 2:46

Opłaca się, o ile macie pojęcie o tym, co robicie. Inwestowanie w złoto, to nie jest zabawa. Do tego trzeba się nadawać.
Najpierw jakieś doświadczenia, wiedza, umiejętności, a dopiero później realne wpłacanie środków.
Kluczowe znaczenie ma dobra platforma. Czemu easyMarkets? Z wielu powodów. Oni są pod nadzorem KNF, ale mają również licencję cypryjską, znacznie bardziej wymagającą, gdzie np. brokerów obowiązuje fundusz gwarancyjny - taki jak u nas w przypadku banków.

Ostatnio przesunięty w górę 16 lis 2017, 2:46 przez: Anonymous.
pisakos