Na czym polega inwestowanie w bitcoina

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Na czym polega inwestowanie w bitcoina

Postautor: modern » 27 paź 2017, 6:29

Czy ktoś może mi z grubsza wyjaśnić na czym polega inwestowanie w bitcoina, jak zacząć i na co dokładnie zwrócić uwagę?
Będę wdzięczny za wszelkie rady, konkretne informacje, doświadczenia. Szukam sposobu na zainwestowanie oszczędności, bo lokaty przynoszą grosze.
Czy mając do wykorzystania 100 tysięcy, bitcoin będzie dobrym wyborem?
modern

Re: Na czym polega inwestowanie w bitcoina

Postautor: malko » 30 paź 2017, 7:28

Inwestowanie w bitcoina przebiega na podobnej zasadzie jak np. na forexie.
Masz specjalną platformę na której zawierasz transakcje.
Znasz easyMarkets? U nich od niedawna możesz inwestować w parę BTC/USD, ale mają udostępnić również pozostałe kluczowe waluty.
Akurat to mnie istotne. Najważniejsze, że na platformie dają gwarancję, że nie zejdziesz do ujemnego salda, zapewniają brak poślizgów w cenach, i co kluczowe - gwarantowany stop loss, który jak dla mnie jest kluczowym ułatwieniem w inwestowaniu.
malko

Postautor: modern » 31 paź 2017, 7:34

Hmmm... ujemnego salda? To w ogóle jest możliwe?
Czemu tylko dolary?
O co chodzi z tym gwarantowanym stop loss?
Czy dla ciebie bitcoin jest bezpieczniejszym rynkiem od forexa?
modern

Postautor: malko » 06 lis 2017, 7:40

Tak, jeśli dojdzie do różnych zdarzeń i złych decyzji to ujemne saldo jest możliwe.
Ale w easyMarkets masz od tego zabezpieczenie.
Gwarantowany stop loss daje ci tyle, że określasz maksymalne ryzyko na jakie się godzisz.
Jeśli cena spadnie do tego poziomu, to z automatu masz wszystko sprzedane.
Unikasz ryzyka wyższej straty.
malko

Postautor: murator » 07 lis 2017, 7:30

Szczerze? Na forexie działam od ponad 2 lat, właśnie przez easyMarkets i nie miałem pojęcia, że u nich można również inwestować w bitcoina.
Odpaliłem sobie na razie demo. Słyszałem, że na tym rynku obowiązują mega wzrosty i można nieźle zarobić.
Przyznaję, że nie znam bitcoina, ale widzę, że sama platforma wygląda prawie tak samo. W zasadzie te same funkcje, widzę stop loss, widzę gwarancję salda.
Czemu nie, podziałam, lubię dywersyfikację.
murator

Postautor: robertjarosz » 21 lis 2017, 4:37

Bitcoin daje ogromny potencjał. Kto zainwestował w odpowiednim momencie, ten naprawdę zarobił na tym temacie bardzo duże pieniądze.
Trudno przewidzieć, jak sytuacja będzie wyglądać dalej, ale osobiście oceniam, że ten rynek jeszcze długo powinien przynosić zyski.
Co do platformy easyMarkets, to tak - widziałem i oni faktycznie oferują pod względem funkcjonalności zdecydowanie najwięcej.

Ostatnio przesunięty w górę 21 lis 2017, 4:37 przez: Anonymous.
robertjarosz