W co najlepiej inwestować?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: W co najlepiej inwestować?

Postautor: Marcin » 17 mar 2017, 6:05

Ja zainwestowalem w Dascoin - licencje za 100€, dobrze sie zapowiada. Rozne informacje na temat Dascoin mozna uzyskac tutaj:
martinbusiness.dascoin.info.pl/

mrusiecki.pl/dascoin-20162017-rejestracja/

Ciekawa opcja tez jest FutureAdPro.
Marcin

Postautor: mybus » 29 mar 2017, 17:24

Przy wyborze inwestycji najlepiej jest mieć własnego doradcę finansowego lub kilku niezależnych. Dużo pomóc mogą webinaria dostępne w internecie. Można też przy inwestowaniu pieniędzy po prostu skorzystać z pomocy swojego banku. Przecież bank gdzie mamy swoje konto może być naszym partnerem w inwestowaniu pieniędzy. Bankowość inwestycyjna jest najprostszą drogą do inwestowania na rynku giełdowym. W mBanku gdzie mam swoje konto namówili mnie na publiczny fundusz medyczny Trigon mbank.pl/indywidualny/inwestycje/fundusze/ . Od kilku lat fundusz ten notuje stały zrównoważony wzrost. To dowodzi że warto traktować bank jako swojego partnera w udanych interesach.
mybus

Postautor: marcin33 » 30 mar 2017, 19:04

Cześć. Nie ukrywam że dużo pieniędzy w akcje Sunex zainwestowałem i jestem delikatnie mówiąc rozczarowany. Ale staram się patrzeć pozytywnie i jak tak przeglądam newsy z tego roku to idzie to wszystko ku lepszemu.
marcin33

Postautor: marek33 » 31 mar 2017, 11:26

Moim zdanie warto zainwestowac w akcje firmy Sunex
marek33

Postautor: kermit » 03 kwie 2017, 13:32

w kwestiach inwestycji, jeżeli mówimy o większych kwotach to moim zdaniem tylko nieruchomości wchodzą w grę. mocno godnym uwagi jest apartament w Rowach, ze względu na połozenie blisko morza więc z wynajmem choćby krótkoterminowym nie będzie żadnego problemu. dowiadywałem się juz w kwestiach finansowaych i też wygląda to kusząco.
kermit

Postautor: jani_na » 13 kwie 2017, 21:13

w pierwszej kolejności zanim zacznie się ryzykowac i inwestować trzeba sobie i rodzinie zapewnić byt. u nas podstawą było kupno mieszkania, ale w końcu udało się. będziemy mieszkać na przyjemnym, nowym osiedlu nowe wiśniowe. zachwyciło nas nie tylko mieszkanie ale i podejście dewelopera nexx.
jani_na

Postautor: pamper » 18 kwie 2017, 12:21

Tutaj macie wszystko powiedziane na ten temat - jartom.com/Raport-rynku-powierzchni-magazynowych-2017
Co do nieruchomości, to chyba raport jest dosyć oczywisty. Pewnie dojdzie do wielu przejęć, ale pytania jaka dokładnie będzie skala.
Sytuacja wygląda tak sobie - trudno przewidzieć ruchy, ale pewnie zainteresowanie mniejszymi miejscowościami będzie większe.
pamper

Postautor: hank » 27 kwie 2017, 11:35

zdecydowanie Apartamenty Rowy nad morzem. mieszkania na inwestycje w mieście studenckim bym na pewno nie kupił. przez to ze tyle teraz budują tych mieszkań typowo pod wynajem to ceny spadają i średnio się kalkuluje. a takie turystyczne zawsze są modne. z jednej strony dla polaków a z drugiej na zagranicznych gosci, którzy tez często odwiedzją nasze moze
hank

Postautor: robikss » 15 maja 2017, 12:58

W Sunex dużo rzeczy się zmienia ostatnio i moim zdaniem to są dobre zmiany. Lepsze niż te w rządzie :P Myślę, że sobie właściciele przekalkulowali co było nie tak i teraz rzeczywiście to naprawiają. Poza tym ja dość mocno śledzę branżę i też nie mieli w ubiegłym roku łatwych warunków na rynku.
robikss

Postautor: serena » 28 cze 2017, 17:47

To zależy ile masz wolnych środków i na jaki okres czasu chcesz zainwestować. Dla jednych lepsza będzie lokata na 3 miesiące, a dla innych fundusze inwestycyjne na 40 lat.
serena

PoprzedniaNastępna