PROFI CREDIT opinie o firmie - prawdziwe!

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: PROFI CREDIT opinie o firmie - prawdziwe!

Postautor: donald » 08 maja 2017, 21:12

Ja bralem z Profi Credit żeby troche sobie dołożyć do nowego mieszkania jak sie wprowadziliśmy, na poczatku przydaje sie wolna gotówka bo jest masa nieplanowanych wydatkow, dodatkowe meble itd. Pożyczka uczciwa, bralismy 20 tys zl
donald

Postautor: spoko » 08 maja 2017, 21:37

Ode 5 z plusem, dobra firma polecam. Szybko sie dostaje kase na konto, malo formularzy do wypelniania na obsludze sa ogolnie przychylni klientowi da sie wszystko zalatwic
spoko

Postautor: polecam » 10 maja 2017, 8:17

Polecam firma 5/5 obsluga spoko kontakt dobry formalnosci malo az sie nie spodziewalem ze wszystko tak latwo pojdzie. Spłacałem wszystko w terminie zadnych problemow
polecam

Postautor: sebastian sztander » 10 maja 2017, 8:17

Sporo osob z mojego otoczenia bralo lub ma pozyczke w Profi Credit, opinie wszystko podobne, lepiej brac w Profi niz w banku, warunki do przyjęcia, firma spoko, zadnych oszustw, uczciwie wszystko zalatwione.
sebastian sztander

Postautor: maciek katowice » 18 maja 2017, 10:48

Obsluge maja calkiem dobra mialem swojego opiekuna ktory mnie obslugiwal od poczatku do konca wszystko przebiaglo wg umowy nic nie zmieniali dobra firma
maciek katowice

Postautor: orbik » 18 cze 2017, 18:34

Firma spoko pozyczke sie szybko dostaje, dostalem w wakacje bez problemu w sezonie w szczytowym momencie mozna sie normalnie dogadac jak z ludzmi nie to co w banku
orbik

Postautor: Nikolas55 » 19 cze 2017, 20:18

Pożyczka załatwiona szybko i od ręki. Brak ukrytych kosztów, o których straszą niektórzy. Wiadomo, że raty należy spłacać, ale to chyba każdy wie? Generalnie polecam.
Nikolas55

Postautor: wojciech12 » 16 lip 2017, 8:46

H.. n ie firma. pierwszy kredyt w wysokości 1000zł spłaciłem przed terminem,reklamują się przez maile że można dostać 25000 kredytu. Wystąpiłem o 15000 zł,przyznano mi 14000, dochody moje wynoszą 3550 zł/m-c następnie skontaktował się ze mną pracownik ich firmy z informacją iż przyznano mi 4000 kredytu ponieważ spłacam 200 zł/m-c komornika.Tłumaczenie iż komornika płace za członka rodziny nie pomogło. Biorą zajebiste odsetki i nie chcą tych pieniędzy, gdybym robił przelewy przez pocztę gówno by wiedzieli, a że przez internet, a wyciąg im przekazałem, to mają mnie w dupie niech dają tym co korzystają z MOPS.
wojciech12

Poprzednia