Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne ?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne

Postautor: egi » 21 lis 2016, 17:30

Nie musisz, ja mam tak w viasms ze wpłacam jeden grosz na ich konto i niczego więcej nie musze udowadniać a ni pokazywać. Poprzez ten przelew sprawdzają moja wiarygodność i zaraz pieniądze wpływają na konto
egi

Postautor: ŚWIADOMY » 19 sty 2017, 11:28

Nabierajcie się dalej, że wszystko takie wspaniałe :P Zauważcie tylko, że wszyscy ci, którzy o Abisie wypowiadają się przychylnie to anonimowi użytkownicy offline bez kont. Co w związku z tym? A to, że firma Abis sama tutaj zagląda i sama wypisuje pieśni pochwalne na swój temat :) Pamiętajcie, że gdzie za połączenia telefoniczne każą płacić dziesiątki złotych, tam mają na celu tylko wyłudzenie pieniędzy. Nie zgłaszajcie się w takie miejsca, to oszuści i naciągacze.

PS. Tyle się już o takich "firmach" mówiło, a ludzie nadal jak idioci :) No cóż, tonący brzytwy się chwyta...
ŚWIADOMY

Postautor: Janek50 » 01 lut 2017, 20:43

Dlaczego piszesz takie brednie ??? Przez Abisa już nie jeden dostał pożyczkę i zapewne jest zadowolony. Ja osobiście też należę do tej grupy. Masz rację tylko co do tego, że jest płatne połączenie, z tym, że zapomniałeś dodać, że: koszt tego połączenia jest też opłatą za dodanie Twojego ogłoszenia do ich serwisu, opieka opiekuna itd, itp. Chcesz ogłoszenie za darmo daj do OLX, zniknie za 2 dni i nikt nie zadzwoni, bo się w tym nie specjalizują. Płacisz tylko i wyłącznie jak chcesz dodać swoją pierwszą ofertę. Jak spłacisz w terminie i chcesz kolejną pożyczkę, wystarczy jeden telefon do opiekuna na normalną komórkę lub nawet email i masz ofertę za friko. Parę szczegółów o których "zapomniałeś" napisać robią różnicę, co nie ???
Janek50

Postautor: kajka179 » 01 lut 2017, 21:10

Na stronie partner.m2m.oferty-kredytowe.pl są zestawione oferty pożyczek pozabankowych. W większości nie pytają o dochody a pożyczki krótkoterminowe dla nowych klientów sa darmowe. Wystarczy przy ofercie kliknąć zamów i przelogować sie na daną stronę. Sama korzystam z tej strony i jestem bardzo zadowolona. Polecam :)
kajka179

Postautor: Iwakora » 06 lut 2017, 10:02

Janek50 Czy mozesz napisać jak wyglądała wspólpraca z Abis... tzn jakie miałeś ogólnie poniesione koszty, jak długo czekałeś, na jakich warunkach otrzymałes pożyczkę (okres ratalny i oprocentowanie)? Byłabym wdzięczna za te informacje, bo zamierzam zwrócić się do nich. Chciałabym jednak miec kilka wstępnych wiadomości od tzw "praktyka' Dziękuję z góry.
Iwakora

Poprzednia