Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne ?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne

Postautor: Gość » 03 gru 2013, 20:24

Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Taka forma pożyczek jak pożyczki społecznościowe nie są niczym nowym, bo przyszły poprzez Europę zach. z Ameryki. To naprawdę pożyczki na uczciwych zasadach. Pośrednik reprezentuje obie strony i dba o interesy jednej i drugiej strony. Inwestorom szuka Klientów, a osobom szukającym pieniędzy Inwestorów. Nie zarobią nic dopóki nie skojarzą stron i Klient nie dostanie pieniędzy z pożyczki.
Gość

Postautor: aga » 03 gru 2013, 20:40

Czyli ktoś ma złą historię w bazach danych tym trudniej otrzymać pożyczkę? Mąż przedstawił jakie ma dochody i może to udokumentować ale na razie nie prosili o zaświadczenie o zarobkach więc już sama nie wiem. Niby nie obchodzą ich bazy danych tylko zapytano czy kiedyś była brana u nich pożyczka bo jeśli tak a nie była spłacana to nawet nie ma o czym mówić( wcale się nie dziwie). Zobaczymy, mam nadzieje,że wszystko będzie ok ;)
aga

Postautor: Gość » 04 gru 2013, 19:37

Wcale nie. Pożyczki społecznościowe rządzą się swoimi prawami. Oni działają podobnie jak banki przed bikiem i kryzysem. Najpierw patrzą na swoją bazę. Jeśli już brałeś i spłaciłeś lub spłacasz regularnie, sami dzwonią i wręcz "wciskają" kolejną pożyczkę. Jeśli wziąłeś i nie płacisz, nie dostaniesz nic. Jeśli jesteś ich nowym klientem to zrobią wszystko, żebyś dostał, bo inaczej nie zarobią ze swojej prowizji ani grosza. Mają swoje plany, a Inwestorzy czekają z kasą, żeby zarabiać poprzez nich nie machając palcem w bucie.
Gość

Postautor: aga » 04 gru 2013, 19:56

Mam pytanie do "Gościa". Więc jeśli mam zły bik a nie brałam przez Abis pożyczki nie mam zajęć komorniczych i stały dochód to mam szanse na kredyt czy raczej nie? A jeśli Ktoś już dostał kredyt to chciałam zapytać ile to trwało od momentu złożenia wniosku do momentu wypłaty kredytu? Pozdrawiam ;)
aga

Postautor: Gość » 05 gru 2013, 20:42

Kredyty bierze się w bankach. Pozabankowe to pożyczki. Tak dla wyjaśnienia.
Gość

Postautor: aga » 05 gru 2013, 20:49

zaczynam mieć coraz więcej wątpliwości czy wogóle ktoś dostał pozyczkę przez firmę Abis...
aga

Postautor: Dobry anonim » 06 gru 2013, 0:33

w ogóle to szanowna koleżanko aga pisze się oddzielnie, a nie wogóle jak napisałaś. Przepraszam za tą uwagę ale Twoje sugestie co do Abisa są ogólnie mówiąc chyba trochę nieprzemyślane. Jestem inwestorem na różnych portalach z większym lub mniejszym efektem, ale takie dogodne warunki jakie obecnie oferuje Abis inwestorom i pożyczkobiorcom nie ma nigdzie. Proponuję Pani zweryfikowanie Pani oferty pożyczki z administratorem strony, czyli po prostu, po ludzku i otwarcie napisać i zapytać na ich maila co powinna Pani zrobić, aby pożyczka została szybciej zrealizowana. Pani jako osoba, która przedstawia nam inwestorom swoją ofertę pożyczki ma możliwość dokonania pewnych zmian w swojej ofercie, my niestety możemy tylko obserwować i wybierać najlepsze dla nas oferty. Taka forma wyboru ofert jest uczciwa i bardzo bezpieczna dla obu stron. Proszę pamiętać, że Abis to pośrednik, który "staje na głowie" żeby zarobić swoją prowizję. Proszę pamiętać również, że ani Pani, ani ja nie zapłacimy mu ani grosza, zanim Abis nie zrealizuje naszego celu. I jeszcze na koniec dobra rada. Pośrednika zawsze się lubi, a nawet kocha, dopóki ma nam coś załatwić. Jak już załatwił i przychodzi do zapłaty, na która zasłużył, prawie każdy stara się jej uniknąć. Proszę tego nie robić. Każdy szuka winnych, a powinien zacząć od siebie...
Dobry anonim

Postautor: Marianna » 06 gru 2013, 7:39

Już pisałam wcześniej, jakieś dwa tygodnie. Natomiast brat złożył wcześniej niż ja i jeszcze czeka.
Marianna

Postautor: aga » 06 gru 2013, 12:06

Marianna pisze:
> Już pisałam wcześniej, jakieś dwa tygodnie. Natomiast brat złożył wcześniej
> niż ja i jeszcze czeka.
Bardzo dziękuje Marianno ;)
aga

Postautor: aga » 06 gru 2013, 12:10

Bardzo dziękuje za wyczerpującą odpowiedz . Ma Pan rację napisze do Abis i zapytam jak wygląda moja sytuacja . Pozdrawiam serdecznie :)
aga

PoprzedniaNastępna