Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne ?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne

Postautor: Adam » 13 gru 2013, 8:58

Do Reni...Hej i jak dostalas??o jaka kwote wnioskowalas?dostalas taka jaka chcialas jaka rzeczywiste oprocentowanie ja zlozylem o 50 tys i mam rate 650 zł na 120 m-scy jak wyglada to w rzeczywistosci??
Adam

Postautor: aga » 13 gru 2013, 12:00

No właśnie Reniu ja tez jestem ciekawa jak poszło? Pozdrawiam ;)
aga

Postautor: Adam » 13 gru 2013, 13:25

Renia chyba zgarnela 50 tys i pojechala w swiat:) :D :D
Adam

Postautor: Renia » 13 gru 2013, 18:19

Witam, witam. Widzę, że humory dopisują mimo, że dziś piątek 13 :P . A więc tak... W środę ok. 17.00 jak było ustalone pojawił się młody człowiek, oczywiście pod krawatem i podpisaliśmy umowę. Każdy dokument oglądał starannie i sprawdzał z danymi w umowie. Jak sprawdził, kazał podpisać i jedną mi zostawił z kwitkami do spłaty. Długo nie był ino zdążył wypić kawę. Leciał dalej, bo jeszcze w Rybniku miał 2 inne do podpisania. Pieniądze już mam na koncie. Brałam 18 000zł na 72 raty rata 400 zł tak samo jak podałam na infolinii. Życzę wszystkiego dobrego i korzystając z okazji Wesołych Świąt. Renata ;)
Renia

Postautor: DIDO1376 » 13 gru 2013, 18:40

Koszt połączenia ktory polegal na standartowych pytaniach wyniosl mnie 95 zl! I czekam juz a statusie oczekiwania(magiczny kod ktory przesylaja na mail jest treści"zbieranie ofert od inwestorów) Nie radze,nie polecam bo mozna stracic ostatni grosz a gówno z tego jest 3,69/min.Kolejni naciagacze żenujący na ludziach ze stryczkiem pętli zadłużenia na szyi :/
DIDO1376

Postautor: Jankes » 14 gru 2013, 7:31

Faktycznie cena połączenia mogła by być niższa, choć ja wydałem 1/3 tego co DIDO, ale nawet gdyby mnie miało to kosztowało 100 zł to i tak jest to mniej niż samemu dawać gdziekolwiek indziej ogłoszenie, że szukam pożyczki pozabankowej. Wszystkie ogłoszenia kosztują. Do gazety dałem za 60 zł na 2 dni i ani jednego telefonu. Na tablicy niby są bezpłatne, ale żeby było widoczne trzeba co jakiś czas podbijać i padły kolejne 30 dychy. Gumtree, ogłaszamy24h to samo. Niby wszystko za darmo a jednak trzeba płacić. Więc z tego wszystkiego wolę już Abis, bo uważam, że to najlepsze miejsce i nawet patrząc na ten koszt połączenia to wychodzi zdecydowanie najtaniej.
Jankes

Postautor: Adam » 14 gru 2013, 9:13

Renia no to powodzenia a ja czekam nadal to oprocentowanie lepsze niz w banku.....tylko ze dluzej sie czeka....milego wydania...
Adam

Postautor: aga » 14 gru 2013, 12:22

Mam pytanie do Adama , chciałam zapytać kiedy złożyłeś wniosek o pozyczkę?
aga

Postautor: Zawiedziona Krystyna » 14 gru 2013, 20:40

A ja z tej firmy abis to też wogle nie jestem zadowolona. Nie wiem kto i po co tu pisze ze wszyscy dostaja bo ja nie dostałam. Najpierwszy pytali ile bym chciala dostac i ile moge splacac. Powiedzialam uczciwie jak pani prosiła ze chce 10000 i moge splacac nawet przez 5 lat i nawet po 150 złotych bo wiecej nie moge. I odpisali ze to za malo i nie dadza bo to niby za malo co chce oddac.
Zawiedziona Krystyna

PoprzedniaNastępna