Która nowa chwilówka jest tania w 2014

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Która nowa chwilówka jest tania w 2014

Postautor: SMOK » 13 sty 2014, 9:49

Czu w roku 2014 są już jakieś nowe chwilówki z których warto skorzystać ? Może jest jakaś darmowa jak VIVUS ? Niebawem będę potrzebował małego zastrzyku gotówki. Nie jestem zadłużony, ale mam zły BIK i banki odsyłają mnie z kwitkiem.
SMOK

Która nowa chwilówka najtańsza - 2014

Postautor: Rozumek » 14 sty 2014, 8:40

Niestety nie masz się co łudzić, że ciągle będą powstawać nowe chwilówki lepsze od wcześniejszych. Trend jest raczej w drugą stronę. Istniejące firmy pozabankowe oferujące już chwilówki pod jakąś marką "otwierają" nowe marki tylko już droższe....
Zatem korzystaj z tego co już masz znanego.
Rozumek

Re: Która nowa chwilówka jest tania w 2014

Postautor: Gośka » 14 sty 2014, 23:55

A co sądzicie o ABREWO? Czy to jest nowa firma ? czy dopiero teraz zaczęła się reklamować? Kurcze kuszą mnie oferty pożyczek za ich pośrednictwem, proszę o pomoc w tej kwestii jeżeli orientujecie sie w temacie.
Gośka

Postautor: Glinka » 16 sty 2014, 14:54

Abrewo jest dość często widzę polecana na forach, ale to dobrze bo ja też dostałam pożyczkę za ich pośrednictwem, w porządku firma, już wiem, że jeżeli będę potrzebowała jeszcze kiedyś pożyczki a nic u nich się nie zmieni to na pewno najpierw do nich się zwrócę.
Glinka

Postautor: Karolina » 13 kwie 2015, 3:00

A gdzie mogę złożyć wniosek i czy to prawda, że sama mogę sobie wybrać instytucję w której chcę dostać pożyczkę a abrewo załatwia wszelkie formalności nawet jeśli kiedyś mi odmówili ?
Karolina

Postautor: robertinio » 02 kwie 2017, 17:14

U mnie co chwila jakieś nieplanowane wydatki się pojawiają tak prawdę mówiąc. Dobrze, że są chwilówki bo w bankach to na mnie patrzą mało przychylnie. Jakie są najlepsze na ten moment? Nie wiem, nie jestem przywiązany do żadnej konkretnej firmy. Wszystkie wiodące firmy pożyczkowe są na przykład w porównywarce wymienione. Oferty się różnią – sumami, odsetkami, szybkością przelewu środków, najlepiej sobie przejrzeć i samemu coś dobrać.

Ostatnio przesunięty w górę 02 kwie 2017, 17:14 przez: Anonymous.
robertinio