czy słyszeliście o firmie Credit Banque? z Łodzi?jak opinie?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: czy słyszeliście o firmie Credit Banque? z Łodzi?jak opi

Postautor: Marcin » 30 sie 2014, 20:51

a ja podpisałem wczoraj umowę i załatwiłem wszystko na odległość. Tylko na koniec dojechałem podpisać umowę, zresztą polecił mi ich kolega, który akurat załatwiał kredyt firmowy i do niego faktycznie przyjechał przedstawiciel z umową. No ale w sumie to raczej wszystkie banki wymagają wizyty osobistej, więc dla mnie nie było problemem dojechać, tym bardziej, że pożyczka na 15 000 została przyznana, a w Krakowie nie ma takiej firmy i nic nie mogłem na miejscu załatwić.
Marcin

Postautor: Marcin » 15 wrz 2014, 7:13

dodam że obsługa była bardzo miła i sprawna, choć na miejscu faktycznie czekałem jakieś 15 min bo było sporo ludzi i do tego telefony dzwoniły dwa na raz a tylko 2 pracowników. ale najważniejsze dla mnie że dostałem kwotę jaką chciałem, pofatygować musiałem się tylko raz i tak mi się opłaciło, więc osobiście polecam.
Marcin

Postautor: Agnieszka Sz. » 25 lis 2014, 12:02

Witam,

Ja również chciałam podzielić się opinią bardzo pozytywną. Jestem bardzo zadowolona, Panie bardzo miłe i sympatyczne, zaproponowały pożyczkę promocyjną pozabankową, podpisałam umowę podczas jednej wizyty, wystarczył dowód osobisty. Zdążyłam dojechać do domu a już miałam pieniądze na koncie, także wzięłam ulotki i wizytówki i wszystkim będę szczerze polecać. To co dla wielu osób istotne to dodam, że mają bardzo dużo banków i pożyczek pozabankowych w ofercie, więc praktycznie dla każdego coś się znajdzie, bo akceptują nawet zajęcia komornicze. Polecam i dziękuję :)

Pani Agnieszka
Agnieszka Sz.

Postautor: Paweł » 17 gru 2014, 13:58

Ja również zadowolony i polecam wszystkim. Dostałem 3000 na 2 lata, rata 167 zł, oprocentowanie na umowie 9%, taniej niż kredyt bankowy. Dostałem też kartę kredytową z limitem 2000 zł - wszystko na oświadczenie, szybko i miło. Polecam.
Paweł

Postautor: Margaret » 24 sty 2015, 18:29

Również polecam, dziś wzięłam w Credit Banque już 4 pożyczkę, jestem bardzo zadowolona.
Margaret

Postautor: Barbara » 29 sty 2015, 21:27

Przychylam się do pozytywów, z Panią Anitą znamy się już 6 lat, ma ogromną wiedzę, fachowo doradzi w każdej sytuacji finansowej. Dzięki p. Anito za profesjonalizm i zaangażowanie! Firma cały czas się rozwija. A co najważniejsze, można porozmawiać jak z prawdziwym Doradcą a nie sprzedawcą który ma nasunięty plan sprzedaży. W mój kredyt konsolidacyjny była tak zaangażowana, że poświęciła mi swój prywatny czas po godzinach pracy. Naprawdę więcej takich doradców.!
Barbara

Postautor: zainteresowany » 13 lut 2015, 23:35

a czy dostanę pożyczkę jeśli mam komornika? Potrzebuję pożyczyć 20-25.000 zł
zainteresowany

Postautor: zainteresowany » 13 lut 2015, 23:43

oni są pożyczkodawcą czy pośrednikiem?? To mnie interesuje
zainteresowany

Postautor: edward » 28 lut 2015, 17:38

To pośrednik kredytowy. W tym tygodniu wysłałem zapytanie o pożyczkę bez baz,jeszcze nie korzystałem więc się ponad to nie wypowiadam. Ale taka przyszła od nich odpowiedź, cytuję:

Witam,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
Aby sprawdzić u nas ofertę konieczna jest wizyta osobista z dokumentem
tożsamości i nr konta bankowego w celu podpisania zgody na sprawdzenie oferty.

Współpracujemy z ponad 27 bankami i 30 firmami pozabankowymi.
Oferujemy pożyczki bez sprawdzania BIK (sprawdzany BIG Infomonitor) oraz bez zdolności kredytowej do 15 000 zł.
Nie udzielamy pożyczek z komornikiem.

termin spłaty od 1 m-ca do 48 m-cy

PRZYKŁADOWA POŻYCZKA: 3000 zł – 24 m-ce – rata 167,91 zł
5000 zł – 30 m-cy – rata 227,48 zł
8000 zł – 36 m-cy – rata 475,64 zł

do 5000 zł wyłącznie na dowód osobisty! Jest to pożyczka na oświadczenie.
szczegółowa oferta na naszej stronie: www.creditbanque.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.30-17.30.

FIRMY POZABANKOWE:
AASA / TAKTO / SMS Kredyt / MARKA / MIKROKASA / Axcess Polska / FERRATUM / SMS365 / Optima / Optima Direct / VIVUS / InCredit / NetCredit / KREDITIO24 / BALON POŻYCZKA / FINSANO / FUNDUSZ KORONA / PROVIDENT / APRO / MotoPożyczka / PFP Polski Fundusz Pozyczkowy / Pożyczkomat / Lendon
edward

Postautor: pożyczka na firmę » 12 kwie 2015, 0:45

Witam, polecam ofertę dla firm na oświadczenie, chcą tylko odcinek z Zusu opłacony, dostałam 25.000 zł na 5 lat z ratą 768 zł. A i przedstawiciel przyjechał do biura podpisać umowę. Nie chcieli ani pitów, ani dokumentów finansowych, ani zabezpieczenia ani poręczycieli, wszystko załatwione w 4 dni.
pożyczka na firmę

PoprzedniaNastępna