czy słyszeliście o firmie Credit Banque? z Łodzi?jak opinie?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: czy słyszeliście o firmie Credit Banque? z Łodzi?jak opi

Postautor: klient » 25 kwie 2016, 13:04

dobra firma, sprawnie i mają bardzo dużo firm pożyczkowych pod sobą, więc nawet dla zadłużonych mają oferty, no i nie biorą prowizji więc najważniejsze
klient

Postautor: variatka » 13 maja 2016, 11:39

jeśli ktos potrzebuje pożyczki przez internet, podeślę kilkanaście sprawdzonych ofert, napisz na adres: aga-wie@wp.pl. Na pewno znajdziemy coś odpowiedniego dla Ciebie. Oferty bankowe jak i pozabankowe.Krótko i długoterminowe. Pozdrawiam:)
a tu macie link do pozyczki do 10.000 zl : http://agissta.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=891&idDistributor=31921
variatka

Postautor: aga z. » 13 paź 2016, 18:23

jestem stałą klientką, zostałam poproszona przez p. Kamilę z Credit Banque o wyrażenie swojej opinii. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę, wiele brałam tu pożyczkę i jestem bardzo zadowolona, szczególnie przywiązałam się do p. Kamili która jest przesympatyczną osobą i zawsze coś mi wykombinuje. Wystarczy, że zadzwonię, p. Kamilka sprawdza i oddzwania że już mogę przyjść podpisać umowę. Z czystym sumieniem polecam!
aga z.

Postautor: Patryk 82 » 15 paź 2016, 20:08

Znani są w Łodzi. Przyjemna obsługa i dobra lokalizacja. Centrum miasta obok Galerii. Pożyczki maja praktycznie wszystkie jakie są dostępne na rynku więc daję plusa.
Patryk 82

Postautor: Katarzyna » 16 paź 2016, 15:53

A czy inne miasta też obsługują? Mają jakieś oddziały? Na stronie widzę że biuro w Łodzi
Katarzyna

Postautor: adam_75 » 12 lis 2016, 14:38

pośrednik naprawdę do rzeczy, prowizji nie biorą, mają wszystkie firmy pożyczkowe w ofercie, mają ofertę na dowód do 10 tyś
adam_75

Postautor: aga marciniak » 02 maja 2017, 17:38

Mam problemy z BIK więc wiadomo, że był ogromny problem z kredytem a jak już chcieli dać to przy 20.000 chcieli zabezpieczenia, a tutaj się udało! Może i odsetki są trochę większe niż w banku, ale tam BIK był problemem więc coś za coś, oprocentowanie 10% więc też nie jakieś super wysokie, dali mi bez problemu 20.000 w dodatku załatwiłam wszystko na jednej wizycie!! Jak bym wiedziała to od razu bym do nich poszła, jestem bardzo zadowolona.
aga marciniak

Postautor: krzysiek » 17 sie 2017, 12:49

Polecam biuro kredytowe CREDIT BANQUE. Pożyczkę dostałem szybko, bez dodatkowych prowizji i bez formalności. Dowód + numer rachunku. Dobra lokalizacja centrum Łodzi. Uczciwa firma.
krzysiek

Postautor: Paweł » 20 sie 2017, 12:11

Ja korzystałem i zdecydowanie polecam - jeśli ktoś potrzebuje pożyczki pozabankowej to mają bardzo dobrą ofertę - wysokie kwoty i brak prowizji creditbanque.pl/pozyczki-lodz/
Paweł

Postautor: martus » 06 wrz 2017, 11:21

Credit Banque to uczciwe i tanie biuro kredytowe w Łodzi, korzystałem i wszystko super - bez zaliczek ani zadatków, pieniądze po godzinie dostałem na konto, wystarczył dowód - zdecydowanie polecam to biuro
martus

PoprzedniaNastępna