+ Pożyczka automatyczna do 6 tyś. zł w 10 min.

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

+ Pożyczka automatyczna do 6 tyś. zł w 10 min.

Postautor: janek_pl » 17 maja 2014, 17:38

Ukazała się nowość wśród pożyczek pozabankowych. Zaimo oferuje pożyczkę "automatyczną" do 6 tysięcy złotych na okres do 12 miesięcy. Zaletą tej oferty jest fakt, że sam system decyduje automatycznie czy pożyczkę przyznać. Trwa to zaledwie 1-2 minut od momentu wysłania wniosku online. Po pozytywnej decyzji pieniądze są przelewane na konto klienta w ciągu 10 minut. Tak szybkiej oferty nie było. Osoby, które widnieją w bazach dłużników:BIK, BIG, KRD również mają szanse na uzyskanie pożyczki. Czasem tylko w tej sytuacji pracownik Biura Obsługi Klienta poprosi o zaświadczenie o zarobkach aby sprawdzić, czy wnioskujący o pożyczkę jest wypłacalny. Szczegóły o tej pożyczce i wniosek online znajdziecie na stronie: www.pozyczki-ok.pl/zaimo.htm . Myślę, że jest to fantastyczna oferta dla osób potrzebujących na Teraz gotówki.
janek_pl

Re: + Pożyczka automatyczna do 6 tyś. zł w 10 min.

Postautor: okpl » 13 kwie 2015, 3:07

Zaimo, to fantastyczna oferta. Bardzo dobry artykuł na temat tej pożyczki możecie przeczytać na:. Zastanawia mnie teraz jak zareagują konkurencji tj. Provident czy Profi Credit? Ich oferta opiera się na dłuższej procedurze w dostępie do gotówki.
1) Pożyczki przez Internet: www.pozyczki-ok.pl
2) Jeden wniosek - pożyczka w 1 h: www.teraz-pozyczka.pl
Awatar użytkownika
okpl

Postautor: markiszon » 14 kwie 2015, 11:50

Nikt rozsądny nie daje w takim trybie takich pieniędzy. Złóż sobie wniosek przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, powinni wam porównać większą ilość ofert i na tej podstawie coś tam znajdziecie, ale raczej nie na takich warunkach, chyba że masz pozytywną historię kredytową.
markiszon

Postautor: ulicafinansowa.pl » 14 kwie 2015, 13:17

Wszystkie banki korzystają z systemów ekspertowych wspomagających udzielanie kredytów, duże instytucje nie pozostawiają decyzji systemowi bo wiadomo że system może się mylić lub może zostać zaatakowany przez hakera lub wirus. Wiarygodność danych także nie zostanie sprawdzona przez taki system. Taka firma nie ma prawa długo przetrwać.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

Postautor: MWConsulting » 15 kwie 2015, 12:34

doświadczenie mówi, ze nie ma firmy która z automatu wypłaca 6tys zł chyba że "dobra pożyczka" ale tych już zlikwidowali za oszustwa.

Zachęcam do oferty Funduszu Korona, po analizie można otrzymać do 5tys na podstawie jednych dochodów.
MWConsulting

Postautor: Tadeusz Masłowski » 19 maja 2015, 7:24

Korzystałem z Profi Credit i pożyczkę przyznano mi w 30 minut. Byłem w oddziale, wypełniłem oświadczenie o zarobkach, pokazałem rachunek za energię i po godzinie miałem pieniądze w ręce. Obawiałem się czy dostanę pieniądze, bowiem miałem raz kłopot z płatnością za telefon, ale okazało się że nie widnieję w BIK.
Tadeusz Masłowski

Postautor: sabina.rek » 15 cze 2015, 7:54

ja w Profi Credit dostałam na oświadczenie 5 tyś minimum formalności sama była zdziwiona ze tak łatwo można dostać taką sumę
sabina.rek

Postautor: Jadzian » 10 sty 2017, 5:55

Profi Credit jest ok, brałem 5 tys. zl nich na poczatku roku, miałem drobne wydatki, a teraz mi jeszcze troche zostało na koncie wiec myślę, żeby to przeznaczyć na święta i sylwestra Firma ok, jestem mniej wiecej w połowie spłaty rat, % dla mnie do przyjęcia, szybciej udało sie wszystko załatwić niż z bankiem.
Jadzian

Postautor: martin » 20 sty 2017, 19:20

Ostatnimi czasy to ja ciągle jadę na różnych kredytach i pożyczkach. Wszystko w związku z budową domu. Oferty sobie wyszukuję przez witrynę . Profesjonalna porównywarka, mają dobrze zaprojektowaną stronkę, wszystkie efekty wraz ze specyfikacją widać jak na dłoni. Ostatnio pożyczałem tutaj 5 tyś i pieniądze udało się załatwić bez całego zamieszania z rozbudowanymi formalnościami.
martin

Postautor: adull » 25 maja 2017, 0:33

Regularnie korzystam z Color Credit. Dobra oferta, bo przy średniej zdolności kredytowej masz kontakt do naprawdę wielu inwestorów z całego kraju. Kilka uczciwych firm pożyczkowych poznałem nawet w mojej miejscowości. Podpisujesz normalnie umowę z inwestorem, nie z portalem. Nie ma też dziwnych opłat, konto za darmo. Jak dobrze wypełnisz wniosek to szybko ktoś się z tobą skontaktuje. U mnie to było jakieś 2 dni może.

Ostatnio przesunięty w górę 25 maja 2017, 0:33 przez: Anonymous.
adull