Credit Banque - pożyczki bez bik dla firm

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Credit Banque - pożyczki bez bik dla firm

Postautor: Tomar » 09 wrz 2014, 13:24

załatwiłem właśnie sprawnie pożyczkę pozabankowo przez pośrednika z Łodzi Credit Banque Doradcy Finansowi. Miałem ogólnie problem bo prowadzę firmę niewiele ponad pół roku i nie miałem żadnego zabezpieczenia. Nie mieszkam w Łodzi, załatwiłem wszystko drogą mailową, przyznali mi 25 tyś na 5 lat i chcieli tylko zaświadczenie z zusu i nic więcej. bez dokumentów firmowych, bez pitów, bez zabezpieczenia, bez hipoteki a w dodatku pracownik przyjechał do mnie do gdańska podpisać umowę :))))
Polecam wszystkim którzy szukają pożyczki poza bankowo a nie mają zabezpieczenia. Dodam jeszcze że pożyczka wyszła niewiele drożej niż super firma z Warszawy która chciała ode mnie zabezpieczenia w postaci mieszkania o wartości 180 000 zł a pożyczyć chciałem 30 tyś! i pożyczkę proponowali na rok a po roku trzeba było oddać całość + koszty a jak nie to wchodzą na mieszkanie.
Jestem bardzo zadowolony z Credit Banque.
Tomar

Re: Credit Banque - pożyczki bez bik dla firm

Postautor: Magdalena » 10 wrz 2014, 21:08

Witam
A czy osoby bez historii kredytowej też mogą dostać? Prowadzę działalność ponad 5 lat, ale nigdy nie brałam kredytu i tu mam problem. Dla banków nie jestem wiarygodna. Potrzebuję kredyt w kwocie 50 000zł. Czy ta firma wypłaca z własnych środków? tzn jest to pożyczka prywatna, czy oni pośredniczą? Znalazłam ich stronę, ofertę mają faktycznie szeroką, ale nic o nich wcześniej nie słyszałam i trochę się jednak obawiam, bo dużo się słyszy o tych wszystkich prywatnych pożyczkach na cholendarny procent.
Magdalena

Postautor: Magdalena » 10 wrz 2014, 21:14

i czy mogę spytać jakie oprocentowanie? i czy są jakieś ukryte koszty? czy jakieś dodatkowe prowizje, wysokie ubezpieczenie? no bo skoro nie chcą dokumentów i dają tylko na podstawie Zus to zastanawiam się, że skoro bez hipoteki i poręczyciela to chyba wysokie koszty?
z góry dziękuję za odpowiedź
Magda
Magdalena

Postautor: Kryspin » 15 wrz 2014, 14:58

Oni mają te pożyczki dla firm przez firmy z funduszy unijnych. Przysłali mi ofertę na maila. Całkiem nieźle to faktycznie wygląda, mają podpisane umowy z różnymi firmami, funduszami. Dlatego mają bez zabezpieczeń bo są to pożyczki na 5 lat a nie na rok. przy większych kwotach chcą poręczyciela albo hipotekę. oprocentowanie stosunkowo niskie bo chyba dofinansowywane przez jakieś fundusze, nie wiem dokładnie. ofertę która dostałem faktycznie nie była wygórowana kwotowo w stosunku do kredytu bankowego. dostałem harmonogram dla pożyczki na oświadczenie właśnie i bankowego kredytu. przy kwocie 20 000 różnica w racie wyszła ok 50 zł może. Narazie znalazłem inne rozwiązanie i nie pożyczyłem, ale jak będzie potrzeba to pewnie skorzystam.
Kryspin

Postautor: Jarosław S. » 12 kwie 2015, 2:36

Dzięki za namiary. Szukałem na forach bo wiadomo, że najlepiej iść tam gdzie polecają. Potrzebowałem szybko, bez sprawdzania baz no i na oświadczenie. Zadzwoniłem, Pani przez tel wprowadziła wniosek, za chwilę miałem go na maila, trzeba było wydrukować, podpisać i odesłać. Następnego dnia zadzwonił facet i zadawał pytania do wniosku, na co chce przeznaczyć pieniądze i właściwie pytał o to co było we wniosku, czyli dane moje i firmy, jaka kwota kredytu, na jaki czas, stan cywilny, nic specjalnego. Następnego dnia zadzwoniła Pani z informacją, że kredyt został przyznany. Umówiła się u mnie w firmie na podpisanie umowy. Jestem zadowolony, dzięki za polecenie i ja również polecam.
Jarosław S.

Postautor: paweł-jr » 18 lis 2016, 14:48

właśnie załatwiłem u nich pożyczkę na firmę 30 000 zł. chcieli tylko zaświadczenie z zus, nic więcej,
fakt że przyjechał ich przedstawiciel, zrobił zdjęcia, popytał na co, jakie plany co do rozwoju firmy,
ale poza tym gitara. nie chcą biznes planu ani zabezpieczenia, więc oferta naprawdę super
paweł-jr

Postautor: daro1 » 09 sty 2017, 12:16

Miałem doświadczenie z Profi Credit w tamtym roku Nie mam zastrzeżeń, nie ciągali mnie po sądach, nie miałem dodatkowych opłat i innych, o których tutaj mówią różni ludzie. Profi Credit okazał się uczciwszy niż niektóre banki
daro1

Postautor: martus » 19 wrz 2017, 20:33

ja również polecam, z pożyczkami na działalność jest ogólnie problem - oni dają do 15.000 zł na oświadczenie - nie chcą zaświadczeń ani dochodów.
martus

Postautor: markwi » 11 paź 2017, 14:21

mają dobrą ofertę dla firm, opierają się na prognozach, nie chcą zaświadczeń, polecam
markwi

Postautor: Martinez » 19 lis 2017, 2:15

potwierdzam, wczoraj dostałem wypłatę pożyczki. 15.000 zł i załatwiłem wszystko w 1 dzień, polecam!

Ostatnio przesunięty w górę 19 lis 2017, 2:15 przez: Anonymous.
Martinez