PROFI CREDIT opinie o firmie - prawdziwe!

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

PROFI CREDIT opinie o firmie - prawdziwe!

Postautor: KLIENTKA » 15 wrz 2014, 13:44

Wszystkich bym chciała przestrzec przed tą firmą! jak się wpisuje hasło w internecie "profi credit opinie klientów" to od razu wyskakuje link do strony PROFi i tam na ich stronie ponad 20 pozytywnych opini. nie dajcie się na to nabrać. Jestem ich klientką, niestety!!! sama naczytałam się pozytywnych opini na ich stronie co nie ma nic wspólnego z prawdą! Mało tego klient ich nie ma możliwości dodania prawdziwej opini na ich stronie, musi przejść cały skomplikowany system uwierzytelniania, a na koniec opinia negatywna klienta jest kasowana!
Opowiem wam o moich problemach. Podpisałam umowę na 4000 zł na oświadczenie. żeby umowę podpisać trzeba było zrobić zlecenie stałe. no więc w banku pko swoim zleciłam stałe zlecenie na profi credit. od razu w pierwszym miesiącu zaczęły się problemy! zlecenie z konta mi zeszło, ale po 2 dniach przelew wrócił na konto czego nie zauważyłam. zaczęły się telefony i straszenie komornikiem oraz tym że zostanę skazana za wyłudzenie kredytu! nic nie wyłudziłam. po kilku dniach wysłali zawiadomienie do mojego pracodawcy! zadzwoniłam na infolinię chciałam wysłać im potwierdzenie zlecenia, numer konta się zgadzał, nikt nie potrafił mi odpowiedzieć dlaczego odesłali mi pieniądze i wysyłali monity. w końcu wysłałam im pieniądze jeszcze raz, na to samo konto co na zleceniu stałym i tym razem pieniądze nie wróciły. skontaktowałam się z nimi bo chciałam spłałcić im całość, wziąć sobie pożyczkę w innej firmie, która zresztą była o połowę tańsza. i co się dowiedziałam? że wzięłam 4000 a półtora miesiąca mam im spłacić 13 200!!!! LUDZIE TO NAJBARDZIEJ ZŁODZIEJSKA I LICHWIARSKA FIRMA Z JAKĄ MIAŁAM DO CZYNIENIA! MIAŁAM TEŻ POŻYCZKĘ W SMS KREDYT, NIE DOŚĆ ŻE TAŃSZA TO PO KILKU MIESIĄCACH CHCIAŁAM SPŁACIĆ PRZED CZASEM CAŁOŚĆ TO MI WSZYSTKO PRZELICZYLI, KOSZTY ODJĘLI I NIE BYŁO PROBLEMU!! WSZYSTKICH PRZESTRZEGAM, CHYBA ŻE KTOŚ CHCE BYĆ STRASZONY, NACHODZONY W DOMU, CHCE MIEĆ PISMA DO PRACY WYSYŁANE ZA SPÓŹNIENIE 2 DNI I KARY CO CHWILĘ. NIGDY W ŻYCIU WIĘCEJ!
KLIENTKA

Re: PROFI CREDIT opinie o firmie - prawdziwe!

Postautor: Paweł » 15 wrz 2014, 14:11

Dokładnie to złodzieje i oszuści, poza ich stroną faktycznie w każdym innym miejscu są bardzo złe opinie. polecam portal opinie24.pl. Można więcej na ich temat negatywnych wpisów znaleźć. ciekawe czy już mają pozwy zbiorowe......powinno ich się oskarżyć za zastraszanie, bezprawną windykację w domu i bezprawne wysyłanie pozwów do pracodawców. Pewnie niedługo zmienią nazwę bo złe wieści szybko się rozchodzą.
Paweł

Postautor: donatan » 15 wrz 2014, 14:20

ja jestem zadowolony, szybko otrzymałem pieniążki na konto i raty spłacam, dla tych którzy nie spłacają pewnie są i duze koszta ale jesli pożycasz z myślą o oddaniu to nie masz problemów; chociaż i tak wolę pozyczki społecznosciowe i własnie tam teraz pożyczam na toforum bo są duzo niższe koszta. ;) :P
donatan

Postautor: peter » 15 wrz 2014, 14:45

nawet jak ktoś spłaca terminowo to odsetki złodziejskie. A najgorsze jest to że dokładnie pożyczasz 1000 zł na 2 lata, chcesz oddać po roku a i tak musisz im oddać tyle co byś płacił przez 2 czyli żadna korzyść dla Ciebie. umowę maja tak skonstruowaną, że wcześniejsza spłata nie wchodzi w grę a to jest niezgodne z prawem ale im nic nie można. pożyczam w vivus i jestem zadowolony.
a jak ktoś mówi że Profi Czy Provident są ok, no to spoko jak ktoś jest bogaty i go na to stać. ja wolę poszukać i wybrać tańszą i uczciwszą opcję.
peter

Postautor: donatan » 12 kwie 2015, 2:39

że drogo to wiadomo, nie kwestionuje tego, ale obsługa jest w porzadku, da się dogadać, a bogaty nie jestem dlatego wybrałem toforum.
donatan

Postautor: Gustaw » 19 maja 2015, 7:31

Profi Credit ma przejrzystą i jasną ofertę. Pożyczałem u nich i szczegółowo zapoznałem się z ich warunkami. Wnioskowałem o 2000zł na 12 miesięcy i tyle dostałem, bowiem chciałem zabrać żonę na Majorkę na 25-lecie ślubu i dzięki tym pieniądzom udało mi się. Teraz w czerwcu spłacam ostatnią ratę pożyczki.
Gustaw

Postautor: Renata » 26 maja 2015, 11:48

Profi Credit można zaufać. Po odrzuceniu moich wniosków w 4 firmach pożyczkowych tylko oni przyznali mi pożyczkę. Formalności sa minimalne i można sporo pożyczyć na długi okres.
Renata

Postautor: rafał7788 » 02 cze 2015, 8:44

dostałem w Profi credit pożyczkę na 8 tyś nie była żadnych takich sytuacji i też przed czasem ją spłaciłem, ja nie mam co do tej firmy żadnych zastrzeżeń
rafał7788

Postautor: Markos » 19 cze 2015, 23:33

Też mam pozytywne odczucia z pożyczką w Proficredit. W zeszłym roku pożyczyłem 1000zł na 6 miesięcy i na wiosnę spłaciłem całą pożyczkę. Podoba mi się to, że firma szybko rozpatruje wniosek i wypłaca pieniądze od ręki.
Markos

Postautor: kasia67 » 21 cze 2015, 17:13

Jak dotąd, poszkodowanych jest ponad 40 osób, ale ich liczba ciągle rośnie. "PROFI CREDIT POLAND" ma oddziały w całej Polsce. Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej sprawdza, czy firma złamała ustawę antylichwiarską. Po raz pierwszy śledczy zdecydowali się podać nazwę podmiotu, którego takie postępowanie dotyczy.
Na razie śledztwo toczy się w sprawie wyzyskiwania przez firmy "PROFIREAL" Sp. z o.o. oraz "PROFI CREDIT POLAND" Sp. z o.o. przymusowego położenia klientów i zawierania z nimi umów pożyczek, na podstawie których zobowiązani są do zwrotu kwot niewspółmiernych do otrzymanego świadczenia. Do przestępstwa miało dojść pomiędzy 2012 i 2014 rokiem. Wbrew pozorom, chodzi o jeden podmiot gospodarczy. "Profireal" w pewnym momencie działalności biznesowej przekształcił się w "Profi Credit Poland".
Prokurator ujawnia nazwę
Śledczy nieprzypadkowo zdecydowali się na podanie nazwy firmy. Wcześniej nie było to praktykowane. - Aby poinformować społeczeństwo o tym, że prowadzimy czynności sprawdzające dotyczące zawierania umów, musieliśmy wskazać firmę, z którą te umowy były zawierane - wyjaśnia Małgorzata Borkowska, rzecznik prasowy bielskiej Prokuratury Okręgowej. Prokurator dodaje, że dzięki ogłoszeniu w prasie, a także informacji na stronie internetowej prokuratury, cały czas zgłaszają się do śledczych osoby, które zaciągały kredyty w "Profi Credit Poland".
Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożył jeden z sędziów bielskiego Sądu Rejonowego, który na bazie rozpoznawanych spraw cywilnych zaczął podejrzewać, iż firma uprawia działalność parabankową. Punktem budzącym wiele wątpliwości była kwestia bardzo wysokich ubezpieczeń kredytów. - Wynikały one z umów, które zawierano z klientami. Osoby te godziły się na takie, a nie inne warunki. I to właśnie te warunki wzbudziły podejrzenie sędziego - podkreśla prokurator.
Badane są także inne wątki tej sprawy. Na razie nie ma podstaw, by komukolwiek przedstawić zarzuty. Umowy poddawane są szczegółowej analizie. Zakończenie śledztwa zaplanowano na czerwiec. Prawdopodobnie jednak, z uwagi na rosnącą liczbę osób, które uważają, że zostały poszkodowane, postępowanie zostanie przedłużone.
Prawo do obrony
kasia67

Następna