PROFI CREDIT opinie o firmie - prawdziwe!

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: PROFI CREDIT opinie o firmie - prawdziwe!

Postautor: doro » 22 gru 2016, 19:16

Profi tez ma dobra obsluge z tego co pamietam, wlasnie to mi sie podobalo ze mialem kontakt z zywym czlowiekiem a nie jak w banku gadasz sobie z automatem i nic nie zalatwisz
doro

Postautor: dany » 22 gru 2016, 19:53

tak, tez mnie to denerwuje az w koncu zrezygnowalem z bankow szkoda nerwow, Profi Credit jest szybszy, sprawniej dzialaja potrafia tam ludzie pracowac tak zeby dac klientowi tego czego potrzbeuje
dany

Postautor: kacper » 23 gru 2016, 11:04

mam takie samo wrażenie, 1 raz w zyciu wzialem cos w banku i dziekuje bardzo, w Profi Credit jest bez proszenia sie kasa na dowód, przelew bardzo szybko, latwiej sie wszystko zalatwia i nie ma tych wszystkich niepotrzebnych formalnosci
kacper

Postautor: kacper » 26 gru 2016, 19:31

Profi Credit ma chyba najwiecej odddzialow w Polsce, a te osoby poszkodowane to pewnie najczesciej te ktore nie spłacały odsetek to co sie dziwic, Profi Credit jest uczciwe, mi nic zlego nie zrobili
kacper

Postautor: tomek » 09 sty 2017, 11:41

brałem 10 tys w profi i splacilem wszystko w terminie nie mialem zadnych problemow, plusy sa takie ze dostalem kase bardzo szybko na konto zależało mi na tym
tomek

Postautor: jareks1 » 10 sty 2017, 10:17

u mnie podobnie ale ja akurat bralem 15 tys na auto, ale nie musialem im mowic na co przeznaczam ta kasę, nie obchodzi ich to, takze tutaj duży plus, firma uczciwa i maja bardzo dobrą obsługę
jareks1

Postautor: olek OEM » 11 sty 2017, 18:32

prawdziwie opinie sa tylko od tych ludzi, którzy brali u nich pozyczki, duzo osób tu pisze, które nie miały do czynienia z tą firmą. Ja brałem 10 tys zl 3 lata temu z żona, oddalismy juz dawno wszystko, kasa na konto bardzo szybko, dobra firma, mało formalności na szczęście
olek OEM

Postautor: norbi » 14 sty 2017, 14:00

Warunki całkiem dobre, do zaakceptowania, obsługa lepsza niz w banku, na przelew czeka się dużo krócej, jest mniej papierów do wypełniania, nie wymagają stosu różnych potwierdzeń jak w banku, ogólnie jestem zadowolony
norbi

Postautor: kamil 01 » 03 lut 2017, 23:59

Profi Credit jest dobre, uczciwa firma, nie ma co. Przekonałem się o tym na wlasnej skórze kilka lat temu. wypłata kasy jest bardzo szybko, dużo szybciej niż w bankach, jak ktoś ma nagłą sytuacje to idealne rozwiązanie
kamil 01

Postautor: darek11 » 27 lut 2017, 13:26

nie podoba mi się sposób działania banków. Jak widać tak jak w Profi Credit można to samo załatwić dużo szybciej i bez niepotrzebnych papierków potweirrdzeń i głupich dokumentów. Ja dostałem kasę w tym samym tygodniu jeszcze, wszystko na oświadczenie.
darek11

PoprzedniaNastępna