PROFI CREDIT opinie o firmie - prawdziwe!

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: PROFI CREDIT opinie o firmie - prawdziwe!

Postautor: Aneczka » 04 mar 2017, 7:27

Przeczytałam wszystkie wpisy na temat Profi Credit. Gratuluję przede wszystkim wpisów szczególnie typu ach i och oraz super.
Faktycznie wygląda to tak: Siedziba firmy i sama firma znajduje się w Czechach.W Polsce jest utworzona Spółka Akcyjna z siedzibą w Bielsku Białej.
Firma dysponuje chyba największą bazą danych osobowych klientów,dzięki reklamie w internecie,ulotkach,zrywkach i etc.. Przyznawalność pożyczek obecnie jest taka jak wszędzie,czyli na 100 złożonych wniosków,akceptacja pozytywna jest ok. 20%.Oferowane są pożyczki do 25.000 zł na 48 mies. a tak de facto maksymalna pożyczka to 15.000 zł na 36 rat pod warunkiem,że klient będzie "czysty" bez baz.Sprawdzane są bazy typu ERIF,BIG,BIK i inne.Klient z windykacją komorniczą praktycznie szans nie ma,chociaż firma twierdzi,że pożyczka do 2000 zł. może być przyznana.Klient, który podpisuje umowę jest nieświadomy tego,że podpisuje umowę z ubezpieczeniem,co zwiększa natychmiast koszt pożyczki, a wiadomo ,że ubezpieczenie pożyczek i kredytów konsumenckich jest nieobowiązkowe.Ubezpieczenie kredytu firma nie zwraca.Jeśli chodzi o obsługę,to wygląda to bardzo pięknie do chwili podpisania umowy pożyczki i zapłacenia 2 rat.Klient, który opóźnia się ze spłatą w ratach,to dla tej firmy już nie jest klientem i traktowany jest bardzo obcesowo typu;kliencie płacz i płać. Po spłacie 6 rat pożyczki natychmiast jest uprzejmy telefon i propozycja następnej pożyczki,czyli następuje tutaj tzw. rolowanie kredytu. W Profi Credit i nie tylko są robione tzw plany sprzedażowe. Jeśli jest sprzedaż ponad 100% planu miesięcznego to wyższy personel zaciera ręce,bo jest szansa na premie lub nagrodę,a doradca finansowy może się oblizać albo dostanie tandetny złoty krążek z napisem najlepszy doradca -sprzedawca. W Profi Credit są bardzo dobrze zorganizowane szkolenia dla doradców. Taki doradca finansowy musi także w początkowej fazie zajmować się windykowaniem swojego klienta,jeśli nie spłaca pożyczek.Oznacza to,że musi chodzić do domu i być skuteczny aby klient zapłacił zaległą ratę.
Kwestia wyboru wzięcia pożyczki pozostawiam do decyzji potencjalnemu klientowi tej firmy.
Aneczka

Postautor: nato » 06 mar 2017, 18:35

bylem w jednym banku, nic w drugim, nie mam zdolnosci, w trzecim wymyslili jakies dziwne powodu zseby mi nie dac kasy, juz nie mam sily, w Profi Credit wzialem 10 tys zl ale chyba pozniej wezme jeszcze raz 10 tys zl bo firma wydaje sie ok, uczciwa, i mozna zalatwic wszystko bez specjalnego proszenia sie, na oswiadczenie sie dostaje kase i juz
nato

Postautor: j.w. » 06 mar 2017, 18:35

nie narzekam, firma spoko, mniej problemów niz z bankami, warunki podobne, ogolnie kasa jest duzo szybciej na koncie, jeszcze spłacam ale jestem juz w polowie i jak na razie jest wszystko ok.
j.w.

Postautor: abot » 22 mar 2017, 18:54

Warto zacząć sobie dodatkowo zarabiać na programie partnerskim, wiem, że Profi Credit ma takie coś i prowadzi się wszystko przez własne konto, dostajesz panel internetowy i logujesz sie normalnie z przeglądarki i widzisz swoje rozliczenie i wnioski. Dostaje się 60zł za każdy wniosek o pożyczkę spisany z klientem.
abot

Postautor: pająk » 06 kwie 2017, 11:53

przymierzam się żeby wziąc u nich pozyczkę przed wakacjami, około 10 tys chcemy jechac na wakacje w 4 osoby powinno starczyć. Z tego co wiem maja najlepsze warunki, a po drugie nie widzi mi się użeranie z bankiem przed wakacjami
pająk

Postautor: filip » 06 kwie 2017, 12:04

Ogólnie warunki lepsze niz w banku i w bocianie i innych chwilówkach, Profi podchodzi pod najlepszą firmę finansową w Polsce wg mnie bo jak sie z nimi rozmawia to widac że są sensowni i da się cos zalatwic i dogadac w szczegółach.
filip

Postautor: tomasz » 18 kwie 2017, 12:14

Znam PRofi Credit i moge polecic, firma jest ok, formalnosci mało, mniej niz w bankach i nie trzeba sie tak płaszczyc, prosic i tlumaczyc, pozyczka na oswiadczenie
tomasz

Postautor: danielewski » 19 kwie 2017, 8:23

Profi Credit wychodzi calkiem tanio, warunki maja dobre i da sie wszystko bardzo szybko i sprawnie zalatwic. W banku Cie wypytuja o wszystko jak na przesluchaniu w profi credit tego nie ma, pozyczka na oswiadczenie, kasa bardzo szybko na koncie zadnych problemow
danielewski

Postautor: zbyszek » 21 kwie 2017, 12:41

korzystałem z firmy, nie moglem dostac kasy z banku, z Profi dostalem 10 tys zl czyli tyle ile chcialem nie robili mi zadnych problemów, w tym roku juz sie spłacilem ze wszystkiego i mam wszystko zalatwione i zamkniete
zbyszek

Postautor: 5/5 » 21 kwie 2017, 12:42

mialem pozyczke u nich 3 lata temu i mysle że za rok znowu wezme, firma jest ok sprawdzilem nie mialem problemow nikt mnie nie scigal wszystko splacone w terminie i po sprawie, plus taki, ze bylo mniej formalnosci niz w banku
5/5

PoprzedniaNastępna