Uczciwe chwilówki - znacie?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Uczciwe chwilówki - znacie?

Postautor: darka » 09 lis 2015, 0:24

Lendon, ja z nimi nie miałam nigdy problemów, brałam od nich kasę z trzy razy, szybka weryfikacja i przelew na konto, czyli w sumie to co najwazniejsze przy chwilówkach :)
darka

Postautor: adamson » 25 lis 2015, 15:59

Praktycznie każda ze znanych firm jest uczciwa. Oczywiście mam na myśli te duże a nie jakieś firmy krzak gdzie nawet danych kontaktowych brak co też zdarza się.
Szybka pożyczka online - www.pomocnikfinansowy.pl
adamson

Postautor: Zbych » 28 lis 2015, 10:04

Ja znam Lendon bo od nich często biorę pieniążki, które oddaję.Oni działają bez problemów, bez wielu pytań i co ważne dla mnie, że mogę wszystko załatwić przez internet i szybko.
Zbych

Postautor: gigi » 07 gru 2015, 22:17

Wonga to nie tylko śmieszne reklamy, spokojnie można u nich pożyczyć. Działają na licencji zagranicznej, w innych krajach firma cieszyła się zaufaniem.
gigi

Postautor: efektywnienaplus » 08 gru 2015, 8:43

To zależy co macie na myśli pisząc "uczciwa"? Firmy pożyczkowe na pewno nie mają uczciwych kosztów swoich pożyczek. Oczywiście wabikiem jest promocja "pierwsza pożyczka za darmo". Gdyby koszty takich krótkoterminowych pożyczek były godne i przystępne na pewno dużo więcej osób chętnie by zaczęło korzystać z tego typu produktów pozabankowych.
http://efektywnienaplus.pl/ - efektywne oszczędzanie i inwestowanie
efektywnienaplus

Postautor: oewonga » 20 gru 2015, 16:13

gigi pisze:
> Wonga to nie tylko śmieszne reklamy, spokojnie można u nich pożyczyć.
> Działają na licencji zagranicznej, w innych krajach firma cieszyła się
> zaufaniem.

Witam! Gigi, dziękujemy za wspomnienie o ofercie wonga.com. Całkowity koszt pierwszej pożyczki w naszej firmie to tylko 10 zł. Maksymalna jej kwota wynosi 1500 zł i udzielana jest na okres aż do 60 dni. Aby wnioskować o pożyczkę w wonga.com należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem +48 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=toforum.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

*Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: barti70 » 20 cze 2017, 21:43

Znam SMS365.PL zajrzyj na ich stronę, jak dla mnie bardzo wiarygodna i uczciwa firma. zawsze jestem profesjonalnie obsłużony, warunki są moim zdaniem korzystne no i nic nie ukrywają przed pożyczkobiorcą :)
barti70

Postautor: rumianmaria » 10 lip 2017, 23:39

Bez sprawdzania w bazach , szybka weryfikacja i kasa na koncie w 15minut polecam
rumianmaria

Postautor: patryk12321 » 11 lip 2017, 12:38

Polecam Fundusz Korona. Wniosek można wypełnić przez internet, nie sprawdzają baz, znajomy otrzymał szybko 2000 zł chociaż jest zadłużony i w banku nie dostał.
patryk12321

Postautor: lidia12 » 11 lip 2017, 13:00

ponawiam pytanie ....
lidia12

PoprzedniaNastępna