Pożyczka w 15 minut - gdzie dostanę?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Pożyczka w 15 minut - gdzie dostanę?

Postautor: Mistrz_2 » 10 lip 2015, 2:55

Skontaktuj się z firma Confronter - posiadają aktualne oferty pożyczkowe, to dobiorą takie, które spełnia Twoje oczekiwania. Wszystko oczywiście bez wychodzenia z domu w kilka chwil: http://bit.ly/confronter-pozyczka2
Mistrz_2

Postautor: daniel » 15 wrz 2015, 12:57

szybko pożyczek też udziela Ekspres Kasa, w 10 minut pieniądze są na koncie i to bez zbędnych formalności, potrzebny jest tylko dowód. Bezpieczeństwo zapewnia duża, międzynarodowa firma Ferratum Bank. Ja u nich brałem już ze 3 razy, zawsze wszystko było ok.
daniel

Postautor: zerr » 30 wrz 2015, 21:25

Ja niedawno zarejestrowałam się w serwisie i muszę przyznać, że to jest naprawdę świetne rozwiązanie dla osób, które planują zaciągniecie kredytu czy pożyczki. Strona pozwala bezpłatnie zapisać się na codzienny biuletyn z ofertami finansowymi, promocjami banków, nowościami na rynku pożyczek (taki przegląd przysyłany jest na email).
zerr

Postautor: Asiek » 16 maja 2017, 19:20

No stary, takiej dużej kwoty nie dostaniesz w 15 minut. Tak szybko to masz chwilówkę do 2000 zł na 60 dni (np. Ofin.pl). Jak chcesz wyższą kwotę to już ratalnie, warto poświęcić czas na poszukanie takie z dobrymi warunkami. Ostatnio widziałam fajną ofertę , mają raty malejące.
Asiek

Postautor: arek99 » 12 cze 2017, 13:19

Może poszukaj na stronie l. Dobrze prowadzona porównywarka, od razu na głównej pierwszej stronie są różne oferty rozpisane. Tam potem jak któraś Cię zainteresuje to można sobie rozwinąć – dodatkowe informacje i masz pozostałe parametry pożyczki. Nie trzeba od strony do strony przeklikiwać i osobno sprawdzać pożyczek bo wszystkie są w zasadzie w jednym miejscu.
arek99

Postautor: gratek » 20 cze 2017, 8:47

W kilkanaście minut po złożeniu wniosku kasę na koncie możesz mieć w wonga. Ostatnio korzystałem i tak było. Dokładnie to 10 minut.
gratek

Poprzednia