Pożyczka w 15 minut - gdzie dostanę?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Pożyczka w 15 minut - gdzie dostanę?

Postautor: Mistrz_2 » 10 lip 2015, 2:55

Skontaktuj się z firma Confronter - posiadają aktualne oferty pożyczkowe, to dobiorą takie, które spełnia Twoje oczekiwania. Wszystko oczywiście bez wychodzenia z domu w kilka chwil: http://bit.ly/confronter-pozyczka2
Mistrz_2

Postautor: daniel » 15 wrz 2015, 12:57

szybko pożyczek też udziela Ekspres Kasa, w 10 minut pieniądze są na koncie i to bez zbędnych formalności, potrzebny jest tylko dowód. Bezpieczeństwo zapewnia duża, międzynarodowa firma Ferratum Bank. Ja u nich brałem już ze 3 razy, zawsze wszystko było ok.
daniel

Postautor: zerr » 30 wrz 2015, 21:25

Ja niedawno zarejestrowałam się w serwisie i muszę przyznać, że to jest naprawdę świetne rozwiązanie dla osób, które planują zaciągniecie kredytu czy pożyczki. Strona pozwala bezpłatnie zapisać się na codzienny biuletyn z ofertami finansowymi, promocjami banków, nowościami na rynku pożyczek (taki przegląd przysyłany jest na email).
zerr

Postautor: Asiek » 16 maja 2017, 19:20

No stary, takiej dużej kwoty nie dostaniesz w 15 minut. Tak szybko to masz chwilówkę do 2000 zł na 60 dni (np. Ofin.pl). Jak chcesz wyższą kwotę to już ratalnie, warto poświęcić czas na poszukanie takie z dobrymi warunkami. Ostatnio widziałam fajną ofertę , mają raty malejące.
Asiek

Postautor: arek99 » 12 cze 2017, 13:19

Może poszukaj na stronie l. Dobrze prowadzona porównywarka, od razu na głównej pierwszej stronie są różne oferty rozpisane. Tam potem jak któraś Cię zainteresuje to można sobie rozwinąć – dodatkowe informacje i masz pozostałe parametry pożyczki. Nie trzeba od strony do strony przeklikiwać i osobno sprawdzać pożyczek bo wszystkie są w zasadzie w jednym miejscu.
arek99

Postautor: gratek » 20 cze 2017, 8:47

W kilkanaście minut po złożeniu wniosku kasę na koncie możesz mieć w wonga. Ostatnio korzystałem i tak było. Dokładnie to 10 minut.
gratek

Postautor: oewonga » 30 cze 2017, 15:34

gratek pisze:W kilkanaście minut po złożeniu wniosku kasę na koncie możesz mieć w wonga. Ostatnio korzystałem i tak było. Dokładnie to 10 minut.

Witam! Gratek, dziękuję za skorzystanie z naszej oferty pożyczki. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=toforum.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: ganso » 02 lip 2017, 18:20

Pierwsza jest za 10zł. A następna też na takich warunkach? Jak to jest w wonga?
ganso

Postautor: Malinka » 05 lip 2017, 13:07

latwykredyt.pl tam dostaniesz pożyczkę bez bik w 15 minut. Do tego pierwsza do 1500 zł jest całkowicie za darmo. Według mnie to dobra i sprawdzona firma.
Malinka

Postautor: oewonga » 11 lip 2017, 16:42

ganso pisze:Pierwsza jest za 10zł. A następna też na takich warunkach? Jak to jest w wonga?

Witam! Ganso, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=toforum.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

PoprzedniaNastępna