Potrzebujesz pożyczkę pozabankową?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Potrzebujesz pożyczkę pozabankową?

Postautor: uslugidoradcze » 10 lis 2014, 13:11

Jeśli intersuje Cię pożyczka pozabankowa. Zadzwoń i porozmawiajmy. Mam nadzieję, że pomogę.

Bezpieczna pożyczka
Zapraszamy do skorzystania z dopasowanej do Państwa potrzeb pożyczki.

W ofercie znajdziecie Państwo pożyczki gotówkowe, płatne w stałych, miesięcznych ratach.

Oferujemy wygodną spłatę rat przelewem na konto bankowe.

Akceptowalne źródła dochodu:
- umowa o pracę - maksymalna kwota 25.000 zł.
- emerytura, renta - maksymalna kwota 25.000 zł.
- umowa zlecenie - maksymalna kwota 4.000 zł.
- umowa o dzieło – maksymalna kwota 4.000 zł.
- na działalność do 20.000 zł

Skontaktuj się z Doradcą Finansowym
Również dojadę do Ciebie

Twój doradca
Sebatian Janeczek
790 027 699
Warszawa i okolice
uslugidoradcze

Re: Potrzebujesz pożyczkę pozabankową?

Postautor: aleksandra12 » 15 sty 2015, 8:25

Jeśli szukasz najlepszej oferty kredytowej zajrzyj na . Świetna strona pozwalająca porównać oferty i wybrać najkorzystniejszy wariant. Każdy może uniknąć wysokich rat i spełnić swoje marzenia dotyczące gotówki bez wielkich zobowiązań.
aleksandra12

Postautor: Dolores » 19 sty 2015, 8:49

Bez BIK to nie zawsze znaczy dobrze czy uczciwie. Ja brałam pożyczkę w Aasa, o którym tu przeczytałam. Pożyczka pozabankowa, w której sprawdzają BIK, ale zupełnie mi to nie przeszkadzało, bo w zamian za to warunki warunki, kwota i okres kredytowania bardzo mi odpowiadają.
Dolores

Postautor: kredyty_pl » 19 sty 2015, 9:41

Najlepiej zapoznać sie z ofertami i je porównać. Dotyczy to ofert bankowych jak i tych pozabankowych. Każda oferta jest inna i trzeba dokładnie przemysleć, którą wybrać. Można sie zapoznać z takimi ofertami i porównac
Zawsze można zapytać. Sprawdź.
kredyty_pl

Postautor: markiszon » 12 kwie 2015, 2:48

Wszystko załatwialiśmy przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, czyli po prostu przez doradcę. Dlaczego? Zwyczajnie dzięki temu mieliśmy analizę większej ilości ofert i nie wtopiliśmy pieniędzy. Bo gdyby nie ta analiza, to pewnie wzięli byśmy dużo droższy kredyt. Po co to nam?
markiszon

Postautor: pw1991 » 20 paź 2016, 13:01

Osobiście regularnie korzystam z pożyczek krótkoterminowych i uważam,
że jest to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku nagłych wydatków. Spłacić oczywiście trzeba,
ale największym plusem jest to, że pieniądze są nawet w niecałą godzinę na koncie
pw1991

Postautor: blaszczyks » 21 paź 2016, 10:37

Ranking najlepszych pożyczek
Minimum formalności
Pieniądze na koncie nawet do 15 min
Sprawdź najlepsze ofert!
blaszczyks

Postautor: robixx » 24 lis 2016, 22:09

Plusem chwilówek jest, że są rzeczywiście wypłacane ekspresem i też nie trzeba miliona formalności załatwiać tak jak w przypadku banków i ich kredytów. Na pewno warto sobie co najmniej te kilka, a najlepiej kilkanaście ofert porównać żeby nie przepłacić. Ja korzystam ze strony http://...pl. Bardzo dobra, wygodna porównywarka, mają w bazie aktualne warunki kilkudziesięciu różnych firm i są to raczej znane, popularne marki, a nie jakieś firmy wątpliwego pochodzenia.
robixx

Postautor: Jadzian » 29 lis 2016, 19:49

Znajoma polecała bardzo Profi Credit, poczytałam trochę jak to wygląda w przypadku gdy ma się firmę https://proficredit.pl/dla-twojej-firmy/ i wzięłam z męzem w końcu 10 tys. na początku tego roku, w przyszłym roku skończy się spłata ostatniej raty. Jak do tej pory nie mam do czego się przyczepić, jest ok.
Jadzian

Postautor: TomaszStefaniak » 30 lis 2016, 12:13

Mi polecano bardzo mocno kredyty-chwilówki ze względu na małą ilość formalności przy pożyczkach do 1000 złotych. Dlatego zastanawiam się nad wzięciem pożyczki, teraz, tuż przed świętami...
TomaszStefaniak

Następna