Potrzebujesz pożyczkę pozabankową?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Potrzebujesz pożyczkę pozabankową?

Postautor: wergilisz » 30 lis 2016, 13:01

[quote="TomaszStefaniak"]Mi polecano bardzo mocno kredyty-chwilówki ze względu na małą ilość formalności przy pożyczkach do 1000 złotych. Dlatego zastanawiam się nad wzięciem pożyczki, teraz, tuż przed świętami...[/quote]

Jeśli chodzi o kredyty-chwilówki to ja właśnie zastanawiam się nad wzięciem pożyczki. Święta idą i tak sobie myślę, że kaska by się przydała...
wergilisz

Postautor: Kuba » 03 gru 2016, 13:26

Osobiście regularnie korzystam z pożyczek krótkoterminowych i uważam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku nagłych wydatków. Spłacić oczywiście trzeba, ale największym plusem jest to, że pieniądze są nawet w niecałą godzinę na koncie. Korzystam jedynie z ofert znajdujących się na stronie www.znakomitapozyczka.pl. Podoba mi się szybka analiza wniosku i praktycznie natychmiastowa dostępność pieniędzy, ponadto mają bardzo duży asortyment produktów finansowych, ale ja jedynie korzystam z pożyczek krótkoterminowych
Kuba

Postautor: alexx92 » 07 gru 2016, 13:57

hej! ja tez czesto korzystam z pozyczek pozabankowych i nigdy mi się żadna krzywda nie zadziała ;-) polecam szczególnie kasomat - już nie raz wyratowali mnie z kłopotów finansowych. teraz na święta mają nową promocję i dają nawet do 3000 zł na miesiąc. jeśli brakuje Ci pieniędzy to Kasomat będzie dobrym wyborem!
alexx92

Postautor: mario4 » 14 gru 2016, 8:29

Miałem przyjemność współpracować z bankami i parabankami. Na razie jednak najlepiej sprawdza się portal bo mają faktycznie szybkie pożyczki, gdzie nie występuje badanie rejestru dłużnika. Współpraca odbywa się na zasadzie pożyczkobiorca – inwestor. W razie problemów można sobie termin spłaty przedłużyć bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Mam sporo doświadczenia z pożyczkami społecznościowymi, no i serwis je przypomina w dużym stopniu.
mario4

Postautor: Info24 » 02 kwie 2017, 17:51

Korzystam jedynie z ofert znajdujących się na stronie . Podoba mi się szybka analiza
wniosku i praktycznie natychmiastowa dostępność pieniędzy, ponadto mają bardzo duży
asortyment produktów finansowych, ale ja jedynie korzystam z pożyczek krótkoterminowych
Info24

Postautor: rensss » 20 kwie 2017, 11:54

Miałem przyjemność współpracować z bankami i parabankami. Na razie jednak najlepiej sprawdza się portal fresh-finance.pl, bo mają faktycznie szybkie pożyczki, gdzie nie występuje badanie rejestru dłużnika. Współpraca odbywa się na zasadzie pożyczkobiorca – inwestor. W razie problemów można sobie termin spłaty przedłużyć bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Mam sporo doświadczenia z pożyczkami społecznościowymi, no i serwis je przypomina w dużym stopniu.
rensss

Postautor: martin23 » 16 maja 2017, 11:32

jak ktos szuka bezpiecnzej chwilówki to podobno kasomat jest okej. moj brat strasznie poleca ta firme, od znajomych tez slyszalem same dobre rzeczy. co prawda pieniadze stosunkowo niewielkie, ale przecież takie łatwiej spłacić ;) powodzenia!
martin23

Postautor: Allloss » 23 maja 2017, 9:42

W zeszłym roku przed świętami brałem chwilówkę i wtedy wyłowiłem dość korzystną ofertę na stronie . Aktualny ranking, mają spory rozstrzał ofert także można było dopasować coś pode mnie. Co firma to inne warunki, jedne bardziej przychylnym okiem patrzą na ewentualne spoźnienie w spłacie, a inne są bezlitosne. Trzeba to sobie zawczasu obczaić w regulaminie.
Allloss

Postautor: wraaaa » 10 lip 2017, 0:56

Parę tygodni temu brałem pożyczkę od parabanku przez stronę i poszło okej. Udało się spłacić bez niespodzianek. Z resztą nawet jakbym miał jakieś opóźnienie to nie odbiło by się to jakimiś dużymi karami. Pieniędzy potrzebowałem na końcówkę miesiąca, bo niestety do wypłaty został tydzień a ja już prawie konto wyzerowałem...Błąd w obliczeniach ;-)
wraaaa

Postautor: nataliakowalczyk » 11 lip 2017, 13:41

Ja brałam pożyczkę w Pożyczce Koliber, chwilówka na 61 dni, koszty niezbyt wysokie, spłaciłam w terminie, teraz analizują mój wniosek o wyższą kwotę, najwazniejsze , że nie sprawdzają biku bo mam opóźnienia i nigdzie indziej nie mogłam dostać
nataliakowalczyk

PoprzedniaNastępna