Jakie znacie firmy pozabankowe - instytucje dające pożyczki

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Jakie znacie firmy pozabankowe - instytucje dające pożyc

Postautor: Karolllo » 15 cze 2016, 10:19

Hej, tu jest sporo okazji pozabankowych, na pewno coś znajdziecie. No i niektóre za pierwszym razem są nawet darmowe :)
Karolllo

Postautor: karola0145 » 17 cze 2016, 18:34

poczytajcie sobie poradnik o pożyczkach online, sporo przydatnych informacji, kazdy kto chce wziąć pożyczkę powinien sie z tym zapoznać moim zdaniem
karola0145

Postautor: herbara125 » 22 cze 2016, 11:15

Na pewno nie można dać się wmanewrować w jakieś chwilówki etc, gdzie bierzesz 10 tys a oddajesz 40. Całkiem w porządku jest Toforum (Toforum.pl). Działają od 15 lat na rynku, więc mają doświadczenie i wiadomo, że nie jest to żadna firma krzak.Poza tym oprocentowanie mają niższe niż w bankach zwykłych. Plusem jest też, że jeśli zdarzą się jakieś problemy, daje radę się dogadać, "raty rozłożyć na raty" etc. Nie od razu zajmują nieruchomość, zawsze wolą dać szansę. W sumie dla nich też lepiej, prościej mieć gotówkę, niż nieruchomość.
herbara125

Postautor: maciej123_9 » 31 paź 2016, 22:29

Jeśli już o pożyczkach mowa to chcę przedstawić ofertę pożyczek gotówkowych, hipotecznych oraz chwilówek dla osób z niekorzystną sytuacją kredytową.

Proponujemy pożyczki gotówkowe od 750 zł do 5000 zł dla jednej osoby dla dwóch osób kwota rośnie do 10 000 zł. W ofercie są również chwilówki od 400 zł do 1200 zł na 61 dni.

Wymagamy jedynie skanu dowodu osobistego, zaświadczenia od pracodawcy oraz wyciągu z rachunku bankowego. Wszystkie dokumenty przesyłacie Państwo na maila.

W przypadku pytań proszę dzwonić +48 730 306 806 albo odwiedźcie naszą stronę www.funduszkorona.pl
maciej123_9

Postautor: hinker » 04 lis 2016, 8:08

Mi się udało pożyczkę szybko załatwić przez serwis . Mają tutaj porównanie aktualnych ofert od różnych popularnych platform, które się w chwilówkach specjalizują. Pieniędzy akurat potrzebowałem na remont, bo dziecko za niedługo się nam urodzi i chcieliśmy z żoną odnowić pokój, odmalować, nowe meble kupić. Generalnie teraz na brak kosztów to raczej nie będę narzekał.
hinker

Postautor: Iwona_oo » 21 lis 2016, 14:26

Ja miałam obawy przed pożyczką w instytucjach pośredniczących, jednak zła sytuacja finansowa spowodowała, że musiałam poszukać tam pomocy. Szukałam w internecie, jak i prasie - natknęłam się na Kredyt Żółte Drzwi. Jestem zadowolona. Szybko i sprawnie, raty dostosowują indywidualnie, także nie mam problemu ze spłatą.
Iwona_oo

Postautor: Jadzian » 06 gru 2016, 8:54

Miałem doświadczenie z Profi Credit w tamtym roku Nie mam zastrzeżeń, nie ciągali mnie po sądach, nie miałem dodatkowych opłat i innych, o których tutaj mówią różni ludzie. Profi Credit okazał się uczciwszy niż niektóre banki
Jadzian

Postautor: Adrianos » 06 gru 2016, 23:55

Zapraszam do zbioru tzw ' chwilówek ' pożyczek na 0% lub z prowizją, w Vivusie, Pandamoney i kredito24 przyznają bez problemu. :)
www.szybkakasaonline.pl
Adrianos

Postautor: martin23 » 12 gru 2016, 8:30

ja biorąc pożyczke zawsze sięgam po kasomat. mają naprawdę dopasowaną ofertę, tanie pożyczki, miłą obsługę i szybki czas wysyłania środków. do tego papierologia ograniczona do minimum. polecam serdecznie ;-)
martin23

Postautor: alciad » 12 gru 2016, 14:23

Z doświadczenia mogę polecić dla Was kredyty-chwilówki
alciad

PoprzedniaNastępna