Jakie znacie firmy pozabankowe - instytucje dające pożyczki

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Jakie znacie firmy pozabankowe - instytucje dające pożyc

Postautor: bessa » 14 gru 2016, 8:27

Tylko we fresh-finance.pl chcieli mi dać pieniądze na spłatę komornika w dość pilnym terminie. Przed nawiązaniem z nimi współpracy kontaktowałem się z 15 innymi firmami, gdzie do żadnych konkretów nie doszło. Niestety zadłużeni ludzie nie mają w Polsce lekko. Jak dla mnie serwis robi dobrą robotę, zna rynek i potrzeby osób bez zdolności kredytowej.
bessa

Postautor: pytajnik » 09 sty 2017, 12:03

Jeżeli pytasz o nasze doświadczenia z pożyczkami pozabankowymi to zdarzyło mi się korzystać z firmy, która daje do 6 tys w ramach pożyczki gotówkowej. Ale zanim zaciągnie się jakikolwiek kredyt warto przeanalizować swój portfel aby racjonalnie stwierdzić ile miesięcznie można na taka ratę przeznaczyć bez tego ani rusz. Nie warto zakładać, że sytuacja się poprawi bo zmiany warunków umów często są kosztowne a tania pożyczka już niekoniecznie taką jest. Mi się udało szczęśliwie spłacić pożyczkę w Eden Finance (www.edenfinance.pl). Wybrałam ich bo warunki pożyczki są elastyczne ilość rat i ich wysokość omawia z tobą Doradca Klienta i w razie problemów ze spłatą proponuje rozwiązanie. Wszystko na spokojnie i ze wzajemnym szacunkiem.
pytajnik

Postautor: klaudek55 » 28 mar 2017, 23:10

Ja brałem w abis pożyczki. Szybko i sprawnie. Pożyczka od prywatnej osoby. Tanio i dyskretnie.
klaudek55

Postautor: Mariola » 15 maja 2017, 12:54

Witam Wszystkich, jakiś czas temu byłam w bardzo średniej sytuacji finansowej, zaciągałam kolejne kredyty oraz pożyczki i nie widziałam żadnego wyjścia z tej sytuacji. Wtedy na mojej drodze pojawił się Pan Mariusz ( doradca prawny ), który rozwiązał wszystkie moje problemy finansowe. Na dzisiaj nie mam już żadnych zadłużeń i żyje mi się znacznie lepiej. Jeżeli ktoś z Was potrzebuje wskazówek jak wyjść z długów to zostawiam tutaj numer telefonu do Pana Mariusza 797-286-225 oraz maila : wyjsciezdlugow@gmail.com Proszę śmiało dzwonić albo pisać, wszystkie porady są oczywiście bezpłatne. Pozdrawiam, Mariola z Bytomia.
Mariola

Postautor: ona » 20 cze 2017, 21:42

witam,
czy ma ktoś jakies informacje o osobach prywatnych ktore pożycza wieksza kase chodzi mi o kwote 30-50 tyś na umowe cywilno prawna badz weksel czy umowe notarialna.???

Ostatnio przesunięty w górę 20 cze 2017, 21:42 przez: Anonymous.
ona

Poprzednia