Jakie znacie firmy pozabankowe - instytucje dające pożyczki

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Jakie znacie firmy pozabankowe - instytucje dające pożyc

Postautor: aaaaaaaaa » 19 sty 2016, 15:04

najlepiej jest porownac wszystkie oferty i wybrac ta, ktora jest najtansza. Ja przegladam aktualne rankingi firm pozyczkowych zanim wypelnie wniosek. Sa strony internetowe prowadzone przez roznych specjalistow i oni tam oceniaja wszystkie firmy. Ostatnio bralam w ratka ale to na raty pozyczka, a wczesniej chwilowke w netcredit i tez byłam zadowolona
aaaaaaaaa

Postautor: Gość » 29 sty 2016, 9:18

ProfiCredit polecam. szybko bezpiecznie. pieniądze na koncie w ekspresowym tempie.
Gość

Postautor: Sabina » 17 lut 2016, 14:40

Ostatnio dostałam od koleżanki wizytówkę do biura kredytowego na mogilskiej, bo potrzebowałam pieniędzy na szybko na wycieczkę dla córki.
Podeszłam by się wypytać co i jak, tyle że bez dokumentów. był tam młody chłopaczek, ale ogarnięty i sympatyczny. W sumie wyszło na tym że w 15 min załatwił mi 2600zł, musiałam jedynie co poczekać 20 min na poczcie by odebrać pieniążki, bo nim by mi na konto przyszło (mam w skoku...) to bym się pewnie nie doczekała :)
nie zapisałam sobie numeru do niego, a wizytówkę gdzieś zapodziałam... ale nazywali się koniczynka czy jakoś tak :)
ogólnie polecam.
Sabina

Postautor: polikarp » 08 mar 2016, 17:30

Z wonga.com nie korzystałem jeszcze, ale czytając opinie w internecie chyba jednak warto się na tą firmą zastanowić. ;) Byłem ostatnio w trudniejszej sytuacji, musiałem szybko pożyczyć gdzieś gotówkę. Pytając znajomych, każdy mi odradzał "chwilówek" jednak zmuszony zdecydowałem się na jeden bank. Niestety sparzyłem się, ponieważ nie czytałem opinii w internecie,a mogłem chociażby na tej stronie pozyczki-online.info . Myślę, że przed podjęciem decyzji warto sprawdzić sobie jaką firmę jest najlepiej wybrać :|
polikarp

Postautor: Arturo » 02 kwie 2016, 7:00

Jest kilka takich firm najlepiej porównać i sprawdzić wszystkie oferty. Ja zazwyczaj sprawdzam je na Jedna z lepszych porównywarek chwilówek/kredytów w Polsce. Mega przydatne narzędzie.
Arturo

Postautor: Kulas47 » 08 cze 2016, 2:04

Mi się udało skorzystać z bardzo dobrej oferty przedstawionej mi w Finar.net.pl specjalizują się właśnie w kredytach dla wolnych zawodów itp. Wiedzą gdzie co można zyskać skorzystać i jak zadowolić dobrymi warunkami kredytu nawet wymagającego klienta.
Kulas47

Postautor: Elka_67 » 08 cze 2016, 8:45

extraportfel mam wrażenie, że wszelkie formalności ograniczył do minimum. dzięki temu wzięcie pożyczki u nich to żaden problem- nie trezba tracić czasu, nerwów ani za wiele kasy na koszty pożyczki. brałam u nich jakiś czas temu pozyczke i musze przyznać, że jestem bardzo zadowolona.
Elka_67

Postautor: agaciorex » 08 cze 2016, 21:52

ja znam vivus, wonge i lendon, ale pozyczke bralam w nieco mniejszej firmie ofin. obsluga mila, dzialanie szybkie, nieraz lepiej czlowieka potraktuja jak w tych wielkich firmach. poza tym ofin ma pierwsza pozyczke za darmo!
agaciorex

Postautor: sylwiak08 » 09 cze 2016, 17:11

Witam, polecam zajrzeć na poniższe zestawienie zawierające wszystkie dostępne na ten moment instytucje oferujące pożyczki pozabankowe
sylwiak08

Postautor: Ala » 14 cze 2016, 18:19

Sama w tamtym roku brałam pożyczkę,a le złą wybrałam, bo jeszcze spłacam ją, teraz będę musiała brać drugą, ale już z głową, czytam obecnie stąd - wszystko o pożyczkach, przyjemnie jets napisane i przynajmniej już wiem na oc mam zwrócić uwagę.
Ala

PoprzedniaNastępna