Chwilówka z niskim oprocentowaniem

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Chwilówka z niskim oprocentowaniem

Postautor: popek » 15 sty 2013, 21:28

Wszystkie oferty pożyczek pozabankowych jakie widziałem charakteryzowały się ogromnym oprocentowaniem i uproszczonymi procedurami. To drugie mi się podoba nie ukrywam;-)ale z tym oprocentowaniem mogliby odpuścić. Nie wierzę, że nie ma jakiejś firmy pożyczkowej, która posiada konkurencyjne w stosunku do całego rynku shadow banking stawki oprocentowania.
popek

Chwilówka z najniższym oprocentowaniem

Postautor: rex » 15 sty 2013, 21:31

Jeśli wierzyć zapisom na stronie internetowej Pozyczkapozabankowa24.pl. to chwilówki oferowane za ich pośrednictwem oprocentowane są w granicach od 5,26 do 16 procent. Moim zdaniem podane przez nich stawki są i tak nominalne czyli nie uwzględniają dodatkowych kosztów kredytowania. Warte uwagi jest to, że nie sprawdzają klientów w żadnej popularnej bazie dłużników i w Biurze Informacji Kredytowej.
rex

Re: Chwilówka z niskim oprocentowaniem

Postautor: zuimi » 04 kwie 2015, 6:19

Dlatego trzeba każdy jeden szczegół " przebadac", bo później mogą wyniknąc niejasności :) Brałam gotówkę i osobiście się przekonałam, że jest tam niskie oprocentowanie.
zuimi

Postautor: pablorrs » 23 sty 2017, 15:02

Mnie się wygodnie korzystało z portalu .Jest tu informacja o bieżącej ofercie firm pozabankowych i banków, w zależności od tego czego się szuka. Na stronie jest praktyczny suwak, można sobie przefiltrować oferty z konkretnym terminem spłaty i sumą do pożyczenia. Od razu jest przesiew, nie trzeba się przekopywać przez całą masę propozycji.
pablorrs

Postautor: oewonga » 30 sty 2017, 15:20

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszych pożyczek. W swojej ofercie mamy standardową pożyczkę do 60 dni, której maksymalna kwota wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł (pierwsza pożyczka). Mamy także pożyczkę ratalną - do 3000 zł, którą można spłacić w 12 miesięcznych ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl - pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w Biurze informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=toforum.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: mamsek » 31 sty 2017, 7:37

Dobre warunki dostaniecie w Mikro Rata - powinni wam dać do 5 tysięcy rozłożone na 2 lata, tak więc raczej na lepsze warunki na starcie nigdzie nie macie szans. Największy plus - całkowite koszty pożyczki będą zbliżone do tego, co dostaniecie w ramach kredytu gotówkowego. Wiem, że to średnio jest do wiary, ale rzeczywiście tak to wygląda - pozmieniało się na rynku pożyczkowym.
mamsek

Postautor: tomaszdarban » 01 lut 2017, 14:18

teraz niskie, a właściwie zerowe, oprocentowanie, mają Kredyty-chwilówki dla każdego nowego klienta na pierwszą pożyczkę, oferta jest dobra i póki co trwa nadal, jak ktoś potrzebuje to warto skorzystać :)
tomaszdarban

Postautor: Klaudia Mak » 01 lut 2017, 16:32

Zupełnie darmową pożyczkę można uzyskać w Money man, wiadomo trzeba oddać w ciągu 30 dni ale przynajmniej jest darmowa.
Klaudia Mak

Postautor: kajka179 » 01 lut 2017, 20:58

Na stronie partner.m2m.oferty-kredytowe.pl są zestawione wszystkie kredyty chwilówki (pożyczki pozabankowe). Większość z nich dla pierwszych klientów sa darmowe tyle ile pożyczasz tyle oddajesz. Wystarczy przy wybranej pożyczce kliknąć zamow przelogować sie na ich stronę i wziąc pożyczkę na wybrany dowolny cel :) zapraszam partner.m2m.oferty-kredytowe.pl ;)
kajka179

Postautor: tomaszkw » 02 lut 2017, 9:08

Sprawdź ofertę toforum. :)
tomaszkw

Następna