Chwilówki na konto - bez bik, krd i wychodzenia z domu

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Chwilówki na konto - bez bik, krd i wychodzenia z domu

Postautor: osioł » 29 sty 2015, 11:44

Ludzie, opamiętajcie się troszkę! Ja obserwuje rynek pożyczek i kredytów w Polsce od dłuższego czasu i widzę, że internet i nie wiedza rodaków o tym narzędziu jest po prostu powalająca na ziemię. Większości ludzi wydaje się, że internet to jest wyrocznia i jeśli już coś tam znajda to jest to na sto procent najlepsze i na pewno za darmo. Niestety taka teoria zdaje się także potwierdzać nawet w sferze pożyczania pieniędzy przez internet. Mam wrażenie, że wszystkie chwilówki internetowe wysyłane na konto przez zdecydowaną większość klientów traktowane sa jako coś czego nie trzeba oddawać. I tu zaczynają się prawdziwe dramaty bo po pierwsze takie pożyczki są egzekwowane z nie mniejszą skutecznością niż te udzielane tradycyjnymi metodami, a co najważniejsze są one droższe w spłacaniu o setki procent niż dotychczas znane pożyczki w bankach lub nawet i tak kosmicznie drogie pozyczki w lombardach.
osioł

Re: Chwilówki na konto - bez bik, krd i wychodzenia z domu

Postautor: Telka » 10 lip 2015, 2:55

Dokładnie. Warto zastanowić się i rozważyć wszystkie za i przeciw. Jeżeli już ktoś ma "nóż na gardle" i musi wziąć to polecam sprawdzić zarówno naszego pożyczkodawcę jak i umowę, która mamy z nim podpisać. O zasadach jakie powinniśmy przestrzegać można też doczytać w artykule: http://blog.mini-credit.pl/podstawowe-zasady-bezpiecznego-pozyczania,2014-09-24/.
Telka

Re: Chwilówki na konto - bez bik, krd i wychodzenia z domu

Postautor: alicja2877 » 08 wrz 2017, 2:34

Ale jak ktoś potrzebuje pilnie pieniądze a w banku nie dostanie to co ma zrobić ??
Ja złożyłam wniosek w pożyczce Koliber z Lublina, udzielają przez internet, chwilówka na 61 dni 1000 zł , i niewiele więcej do oddania, teraz czekam tylko na przelew pieniędzy na konto. :)))

Ostatnio przesunięty w górę 08 wrz 2017, 2:34 przez: Anonymous.
alicja2877