pozyczka pozabankowa do 15ooo zł w 15 min

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: pozyczka pozabankowa do 15ooo zł w 15 min

Postautor: Adrianos » 29 lis 2016, 1:39

Money Man jest do 1000zł za darmo na 60 dni nawet.
Obecnie na rynku jest wiele firm z ofertami "pierwsza pożyczka na 0%", działam w temacie i 8/10 firm to są właśnie takie, jeśli chodzi o tzw 'chwilówki' na miesiąc, dwa..
Adrianos

Postautor: Kuba » 18 sty 2017, 2:44

Osobiście regularnie korzystam z pożyczek krótkoterminowych i uważam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku nagłych wydatków. Spłacić oczywiście trzeba, ale największym plusem jest to, że pieniądze są nawet w niecałą godzinę na koncie. . Podoba mi się szybka analiza wniosku i praktycznie natychmiastowa dostępność pieniędzy, ponadto mają bardzo duży asortyment produktów finansowych, ale ja jedynie korzystam z pożyczek krótkoterminowych
Kuba

Postautor: Porkus » 27 sty 2017, 17:53

Pozabankowej do takiej kwoty to ja bym się bał, dlatego jak biorę w pozabankowych to tak 800-1000 zł na drobne wydatki czy łatanie dziury budżetowej domowej i tyle. Osobiście korzystam z toforum.pl ale wiadomo, inne firmy też są, tylko praktycznej wiedzy o nich nie mam żadnej.
Porkus

Postautor: Oktawia » 31 sty 2017, 18:06

W tym Money man to można 1000 zł wziąć, brałam raz to więcej nic nie oddawałam.
Oktawia

Postautor: kajka179 » 01 lut 2017, 21:03

Na l są zestawienia wszystkich pożyczek pozabankowych. Udzielene są przez internet a wnioski wypełnia się w 10 minut wystarczy przy ofercie kliknać zamów i wypełnić wniosek.
kajka179

Postautor: Gabynia » 21 lut 2017, 17:12

Takie kwoty to ciężko w takich chwilówkach ale np na początek tysiąc złotych można wziąć w Money man bez żadnych kosztów.
Gabynia

Postautor: pootAS » 28 kwie 2017, 6:11

z chwilowkami trzeba uwazac, bo duzo firm je oferuje ale nie do konca na uczciwych warunkach. dlatego najlepiej korzystac juz ze sprawdzonych firm i po prostu miec sie na bacznosci ;) mi znajomi bardzo polecaja kasomat - podobno dzialaj szybko, sprawnie i nie naciągają na koszty
pootAS

Postautor: tomekkk » 25 maja 2017, 0:36

Jak ci się nie śpieszy, aż tak bardzo z kredytem to wypełnij wniosek na colorcredit.pl i czekaj. Na koncie użytkownika widzisz, czy jakiś inwestor odpowiedział. Moim zdaniem nawet dobra alternatywa dla pożyczek społecznościowych. Już trzy drobne pożyczki zaciągnąłem na uczciwych warunkach.
tomekkk

Postautor: dariksss » 11 sie 2017, 9:52

Można wyłowić dobre chwilówki . Samych chwilówek porównują jakoś 20 różnych ze sobą, także można coś sobie dobrać. Od razu warto sobie sprawdzić dokładne warunki a zwłaszcza jak wygląda kwestia opóźnienia w spłacie. Akurat oni od razu pokazują tego typu zapisy, także nie trzeba się domyślać – co się stanie jakby spłata miała się obsunąć w czasie.

Ostatnio przesunięty w górę 11 sie 2017, 9:52 przez: Anonymous.
dariksss

Poprzednia