gdzie najlepiej wziać pożyczke bez BIK?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: gdzie najlepiej wziać pożyczke bez BIK?

Postautor: lucas33 » 12 lut 2016, 10:04

Też niedawno potrzebowałam pożyczki i udało mi się wybrać bardzo dobrą ofertę, dzięki stronie Opiekun Finansowy - Dostępne jest tutaj rzetelne, szczegółowe porównanie kilkunastu różnych ofert dostępnych na rynku. Serwis pozwala również wybrać idealne konto osobiste dla siebie.
lucas33

Postautor: pozyczkasa.pl » 18 mar 2016, 6:44

niestety ale będzie duży problem z takim kredytem/pożyczką. Wyjściem z sytuacji jest zaciągniecie kredytu przez kogoś bliskiego? może rodzice mają emeryturę? albo rodzina jest w stanie pożyczyć takie środki.
Chwilówki odpadają bo tak dużych kwot nie dają. Zresztą koszty byłyby ogromne i można wpaść w pętle długów.
http://pozyczkasa.pl
pozyczkasa.pl

Postautor: Piotr26 » 08 cze 2016, 1:49

Możesz tutaj porównać najlepsze pożyczki w Polsce , naprawde fajny serwis, i tutaj szybko można dowiedzieć wszystko o tanich chwilówkach
Piotr26

Postautor: Krysztalek1 » 17 sie 2016, 14:12

Profi Credit wyciągnęło mnie z dna finansowego, bo mają uczciwe warunki spłacania pożyczonych pieniędzy. Dlaczego? Niskie oprocentowanie i wygodne terminy spłat, raczej nie często mam do czynienia z takimi chwilówkami.
Krysztalek1

Postautor: Grzeegorz » 16 wrz 2016, 5:36

Mogę polecić Speed Cash. Żadne zobowiązania nie są dla nich problemem, każdy przypadek rozpatrują indywidualnie. Warto zadzwonić, rzucić światło na sprawę, przynajmniej będzie wiadomo, na co można liczyć.
Grzeegorz

Postautor: lucas33 » 19 wrz 2016, 8:58

Ostatnimi czasy to ja ciągle jadę na różnych kredytach i pożyczkach. Wszystko w związku z budową domu. Oferty sobie wyszukuję przez witrynę . Profesjonalna porównywarka, mają dobrze zaprojektowaną stronkę, wszystkie efekty wraz ze specyfikacją widać jak na dłoni. Ostatnio pożyczałem tutaj 5 tyś i pieniądze udało się załatwić bez całego zamieszania z rozbudowanymi formalnościami.
lucas33

Postautor: Rob_Robecki » 20 paź 2016, 14:31

Skorzystałem z oferty speed cash i też mogę polecić - przede wszystkim nie prowadzą żadnej gry, nie stosują niedopowiedzeń. Generalnie w porządku.
Rob_Robecki

Postautor: Jędrek80 » 16 lis 2016, 13:07

Mogę polecić Kredyt Żółte Drzwi. Niestety nie mogę się pochwalić pozytywną historią, ale nie miałem problemów z pożyczką. Wszystko klarownie przedstawione, oferta ok.
Jędrek80

Postautor: tamara » 18 lis 2016, 13:11

jak się ma zły bik to chyba tak cięzko dostać, ja korzystałam ostatnio z fajnej darmowej chwilówki Money man ale bik chyba sprawdzają.
tamara

Postautor: konradwilk » 21 lis 2016, 11:47

ja polecam toforum.pl
konradwilk

PoprzedniaNastępna