gdzie najlepiej wziać pożyczke bez BIK?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: gdzie najlepiej wziać pożyczke bez BIK?

Postautor: alexx92 » 08 mar 2017, 22:40

ja bralam kredyt w kasomacie i bardzo polecam. malo formalnosci, szybka obsluga, kasa na koncie w kilkanascie minut. oferta dla kazdego, kto potrzebuje pieniedzy na drobne wydatki
alexx92

Postautor: Mak » 09 mar 2017, 11:39

Ja również korzystam z Kasomatu w kryzysowych sytuacjach, zwykle świątecznych ;)
Mak

Postautor: Pro_47 » 20 mar 2017, 11:14

W Speed Cash Polska - po prostu. To firma godna polecenia, bo ma już za sobą wiele lat doświadczeń i jest znana na rynku. Na plus - elastyczność, szybkość i podejście do klienta.
Pro_47

Postautor: hary » 21 mar 2017, 15:05

W zasadzie całą ofertę rynku w temacie chwilówek masz na portalu . No może nie jest tak naprawdę cała, ale w każdym razie większość firm można u nich wyszukać. Jest dużo popularnych marek z dość dobrymi opiniami, nie są to jacyś pożyczkodawcy o których świat nie słyszał. Mi się bardzo chwilówka sprawdziła jak musiałem niedawno mechanika opłacić który mi rozrząd robił.
hary

Postautor: Milenapn » 28 mar 2017, 23:10

Próbowałam w różnych firmach i mimo zapewnień, że nie muszę mieć czystej historii kredytowej to sporo firm odrzucało moje wnioski. Sprawa nie jest taka prosta jak się wydaję, ponieważ nie każda firma wywiązuję się z tego co pisze. Osobiście mogę szczerze polecić firmę Concash, są elastyczni oraz co najważniejsze pożyczki są pozyskiwane od prywatnych inwestorów. Polecam sprawdzić ich ofertę concash.pl/o-nas
Milenapn

Postautor: Mariola » 16 kwie 2017, 5:58

Witam Wszystkich, jakiś czas temu byłam w bardzo średniej sytuacji finansowej, zaciągałam kolejne kredyty oraz pożyczki i nie widziałam żadnego wyjścia z tej sytuacji. Wtedy na mojej drodze pojawił się Pan Mariusz ( doradca prawny ), który rozwiązał wszystkie moje problemy finansowe. Na dzisiaj nie mam już żadnych zadłużeń i żyje mi się znacznie lepiej. Jeżeli ktoś z Was potrzebuje wskazówek jak wyjść z długów to zostawiam tutaj numer telefonu do Pana Mariusza 797-286-225 oraz maila : wyjsciezdlugow@gmail.com Proszę śmiało dzwonić albo pisać, wszystkie porady są oczywiście bezpłatne. Pozdrawiam, Mariola z Bytomia.
Mariola

Postautor: harryt » 15 maja 2017, 13:00

W kredytach chwilowkach chyba nie sprawdzaja, wiec moze tam ;)
harryt

Postautor: tomek25 » 15 maja 2017, 15:03

Brałem taką na Freezl.pl - wszystko szybciutko, obsługa ok, a jeszcze jako pierwszą dostałem bez oprocentowania i prowizji, tak że polecam...
tomek25

Postautor: GooL_35 » 06 cze 2017, 5:39

Dla mnie najlepszą firmą oferującą pożyczki bez bik jest. Jeżeli potrzebujesz szybko dużej kwoty to polecam zgłosić się do nich. Profesjonalna pomoc w trudnej sytuacji finansowej, nie wymagają tony dokumentów i zaświadczeń. Najlepiej sprawdzić samemu!
GooL_35

Postautor: Iza » 12 cze 2017, 21:37

CONCASH OPINIE UWAGA NA CONCASH
O to co znalałam na jednym z forum. Bezczelność !!!
Witam,
Po przesłaniu prośby użytkownika forum o sprawdzenie IP wielu przychylnych opinii na temat firmy Concash potwierdzam że pozytywne opinie były z jednej klasy IP czyniąc je niewiarygodnymi.
Ostrzegam wobec tego przed tą firmą i zamykam Temat a poszkodowanych proszę o sprawdzenie czy taka firma w ogóle jest wpisana do CEIDG - Concash, Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa nie jest podane że jest to spółka więc powinno być przy Concash imię i nazwisko osoby prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą.
Na ceidg i w KRS też nie udało mi się znaleźć tej firmy...
Ja też próbowałam i firmy nie ma.
OSTRZEGAM JESZCZE RAZ PRZED CONCASH OPINIE jak widać piszą sobie sami, a poszkodowanych jest wielu. Oby coraz mniej.
Iza

Poprzednia